Aşkla baglamak için

cansu3423

Kayıtlı Üye
Terk eden ve ya aldatan eşinizi sadece kendinize aşk ile bağlamak istiyorsanız önereceğim bu formülü gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.

DUASI:
Allahümme entel azizül kebir ve ene abdükez zaîfüz zelil. La havle vela kuvvete illa bike, Allahümme sahhirli ………… binti ………… kema sahharte firavne li Musa ve leyyinlî kalbehû kema leyyentel hadide li Davude. Feinnehu la yentiku illa biiznike ve nasiyetehu fi kabzatike ve kalbuhu fi yedike celle senâü vechike Ya Erhamerrahimin.”

ANLAMI:
(Allahım, sen galib ve her şeyden yücesin. Ben ise zaif ve hakir bir kulunum. Her türlü güç ve kuvvet ancak Sendendir. Allahım, firavunu Musa (a.s)’ın emrine ram ettiğin gibi ………. Kızı/Oğlu ………… de bana ram eyle. Davud (a.s) a demiri nasıl yumuşattı isen, onun kalbini de benim için yumuşak et. Zira o, ancak senin izninle konuşabilir. Onun alnı Senin kudret elindedir. Ve kalbi de Senin elindedir. Senin zatının azameti ne yücedir. Ey merhametlilerin en merhametlisi olan Allahım)

DUANIN UYGULAMA ŞEKLİ:

3 cuma üst üste sala vakti bu duayı azimeti her kim 1001 kere okur ise sevgdiği kişi aşk ile kendisine bağlanır . Ona karşı kalbi sevgi ile dolar ve gözü ondan başkasını görmez.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kalbinizden geçtiği şekliyle okuduğunuz zaman büyü olduğunu söyleyemeyiz. Siz en sagliklisi herhangi bir kalıba-duaya bağlı kalmadan duanızı edin zira site içerisinde yüzde 80 oranında büyü uygulamalarına maruz kalacaksınız.

İyi forumlar.