Bakımlarınıza Yardımcı Olunacak (Yeni)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili arkadaşlar.

Sitemizde birçok kişinin bakım yapmak istediğini ve bunun için oldukça zorlandığını görüyorum. Daha önce bu konu ile ilgili yardımcı olduğumuz bir bölüm açmış elimizden geldiği kadar açılımlara yardımcı olmuştuk. Yalnız bu durumu çok fazla kullanmaya başladığı için üyelerimiz yardımlar biraz azalmıştı. Yani sürekli başka bir açılım yapıp peşpeşe bizden yorum istediği için öğrenmekten ziyade kullanmaya girmeye başlamıştı bu durum. Bu yüzden konu durduruldu.

Yeni sistemde bu sefer açılımlarında yardım isteyen üyelerimiz açılım sistemini, kartlara ne sorduğunu, kaçlı açılım yaptığını, ve kendi yorumunu siteye eklediği sürece bizler de yorumdaki eksiklikleri, düzeltmeleri kişiye anlatarak bakım konusunda gelişmenizi sağlayacak bir çalışma yapacağız. Yani bakımlarınıza yardımcı olacağız. Resimli olarak bakımınızı ekleyebilir iseniz daha kolay olacaktır yorumlamalar.

Bu başlık altında size yardımcı olacağız.

Sevgi ve Işıkla...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Katina'da bu konu kapsamındamıdır,yoksa sadece tarot içinmi geçerlidir?
Aslında biz üyelerde burda birbirimize açılımlarımîzla ilgili fikrimizi söyleyebiliriz .Sakıncası varmıdır Yule?Hatalarımızı görüp,fikir alışverişinde bulunmamız açısından sadece.Tabiki dediğin gibi suistimal edilmemesi şartıyla.Ayrıca konu harika,muhteşem bir gelişme olucak açılımlar adına...

hashikio

Kayıtlı Üye
konuyla tam alakası olmayabilir belki ama benim bir sorum var.katinada 12 karttan oluşan bir ilişki açılımı var.bu açılımı tarota da uygulayabilir miyiz acaba?daha evvel bir yerde böyle bir şey okumuştum.bu açılımın tarotta da düzgün cevaplar verdiğine dair.o yüzden merak ettim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kadın ve erkek adına ayrı kartlar,anladım.:)Çok kart var,yeterince detay veriyor böyle açılımlar ,tarottada kullanılır sanırım.Şahsen ben Katina' daki herseyi tarota uyarlıyorum.:)
Yinede en doğru cevap işin üstadı Yule 'den gelicektir.

yule

Yönetici
İş
Katina'da bu konu kapsamındamıdır,yoksa sadece tarot içinmi geçerlidir?
Aslında biz üyelerde burda birbirimize açılımlarımîzla ilgili fikrimizi söyleyebiliriz .Sakıncası varmıdır Yule?Hatalarımızı görüp,fikir alışverişinde bulunmamız açısından sadece.Tabiki dediğin gibi suistimal edilmemesi şartıyla.Ayrıca konu harika,muhteşem bir gelişme olucak açılımlar adına...

Katina ile ilgili zaten böyle bir konumuz var ve sizlere o konu üzerinde mod arkadaşlarımız yardımcı oluyorlar. Yani bu bölüm sadece tarot ve diğer deste türleri ile ilgilidir. Tabi ki siz de fikirlerinizi iletebilirsiniz konunun amacı zaten öğrenmeyi kolaylaştırmak.

konuyla tam alakası olmayabilir belki ama benim bir sorum var.katinada 12 karttan oluşan bir ilişki açılımı var.bu açılımı tarota da uygulayabilir miyiz acaba?daha evvel bir yerde böyle bir şey okumuştum.bu açılımın tarotta da düzgün cevaplar verdiğine dair.o yüzden merak ettim.

Her türlü açılımları yapabilirsiniz ve kendi açılım sisteminizi de oluşturabilirsiniz. Yani standart açılımlara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Açılım sisteminiz size cevap verdiği sürece ne tür bir açılım yaptığınız önemli değil. Önemli olan o sistemde ne cevap aldığınız. Yani evet 12'li ilişki açılımını da tarota uygulayabilirsiniz.

zeytine

Kayıtlı Üye
Merhaba X kişisi Ile 3 ay içinde bir ilişkiye baslayacak miyiz diye sordum. 10'lu açılım yaptim . Sira Ile ; Kupa kralicesi , Aziz,tılsım altılısı,Kupa uşağı,Güç,Asa beşlisi , kılıç şövalyesi,kılıç onlusu,kılıç dokuzlusu,kupa onlusu kartlarini cektim. Benin yorumum şu şekilde kilic kralicesi ikizler burcu oldugum icin Beni temsil ediyor. 've sevdigim Adama guven vermiyorum . Kula usagi sevdigim adami temsil ediyor yengec burcu oldugu icin .su an bir ilişki gözükmüyor. Mücadele edersek uzun vaadede olabilir . Ama karakter olarak uyum saglayamayacagiz. Aramızda şehir olarak mesafe var bu ilişkiyi zorlar. Beyefendi biraz kendini beğenmiş biri. Ben ona adım atarak kendimden uzaklastirdim sanki.. benim yorumum bu şekilde.. umarım rezil olmamisimdir.. çünkü henüz çok yeniyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

yule

Yönetici
İş
Merhaba X kişisi Ile 3 ay içinde bir ilişkiye baslayacak miyiz diye sordum. 10'lu açılım yaptim . Sira Ile ; Kupa kralicesi , Aziz,tılsım altılısı,Kupa uşağı,Güç,Asa beşlisi , kılıç şövalyesi,kılıç onlusu,kılıç dokuzlusu,kupa onlusu kartlarini cektim. Benin yorumum şu şekilde kilic kralicesi ikizler burcu oldugum icin Beni temsil ediyor. 've sevdigim Adama guven vermiyorum . Kula usagi sevdigim adami temsil ediyor yengec burcu oldugu icin .su an bir ilişki gözükmüyor. Mücadele edersek uzun vaadede olabilir . Ama karakter olarak uyum saglayamayacagiz. Aramızda şehir olarak mesafe var bu ilişkiyi zorlar. Beyefendi biraz kendini beğenmiş biri. Ben ona adım atarak kendimden uzaklastirdim sanki.. benim yorumum bu şekilde.. umarım rezil olmamisimdir.. çünkü henüz çok yeniyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorumları karşılaştırabilirsiniz. Sadece sembol yorumu yapacağım.

Kupa kraliçesi bu kişiyle ilgili durumu yansıtır. Yani nedir ne değildir diye bakarız. Kupa kraliçesi olduğu için bu bir kadının duygularını yansıtır. Bu kadın duygularını göstermiş ve teklif beklemiş bir kişi var diyebiliriz ve bu kadını siz olarak yorumlarız. Ama geçmişte bu teklif bekleme sırasında kişinin hayatında ya da aklında başka bir kişi daha varmış. Bu durum devam ederken karşı taraftaki kişi duygularını ya da hislerini belli etmiş deriz. Bir ilişki başlangıcı olmuş gibi. Ama tam da adına ilişki denilemez bu durumun. Yakın gelecekte bir münakaşa olacak. Kadının istek ve arzularına cevap verilmeyecek bir adam olduğu için münakaşa dönemi bekliyor diyebiliriz. Uzak gelecekte de sorunlar çıkmaya deva medecek. Kişi başka sorunları olduğundan ve vermesi gereken mücadelelerin olduğundan da bahsedecek. Ve fal baktıran kişi için ileride bu kişi önemini yitirecek. Adamın sorunlu tavrı yüzünden zaten duyguları gelişmediği için sorunlarla uğraşmayacak. Karşı taraf bitecek. Adam da kadın için benzer duygular hissedecek. Zaten bu süreç içinde doğru dürüst bir ilişki için gerekli olan duygular oluşmadığı için kişi de aynı şekilde hissedecek. Sonuç kadının bu anlamsız ilişkiden sonra asıl aşkı bulacak ama bu kişiyle ilgili sonuç kartına bir kart daha seçilmeli. Çünkü kehanet değeri yeterli değil. Bir dahaki yorumu maddeler halinde yapacağım ki kartı nasıl yorumladığımızı da vurgulama ile üyelerimiz görsün. Nasıl ikili ya da tümleşik yorum yapıldığını anlatmalıyız öğrenmeniz için.

zeytine

Kayıtlı Üye
Tesekkurler yorunuz çok açıklayıcı.Sonuç için 2 kart çektim . Kılıç prensi , kupa sekizlisi

Benim yorumum şöyle adam başka limanlara yelken açacak .yani giderek. Ama bu iki tarafı da mutsuz etmeyecek

yule

Yönetici
İş
Tesekkurler yorunuz çok açıklayıcı.Sonuç için 2 kart çektim . Kılıç prensi , kupa sekizlisi

Benim yorumum şöyle adam başka limanlara yelken açacak .yani giderek. Ama bu iki tarafı da mutsuz etmeyecek

Açılım zamanında kart seçmek gerekirdi. Sonradan iki kart seçmek doğru sonucu vermez. Yani açılım sistemi içerisinde yapılması doğrudur. Onun dışında tekrar iki kart seçmek yorumu desteklemez.

zeytine

Kayıtlı Üye
Anladım tesekkurler

Peki kartlarima 2 ay içinde benimle iletişime geçecek mi diye sorduğumda kupa ikilisi ve kupa kraliçesi çıktı. Beyefendiyle bir ilişki kuramayacak diye çıkan kartlar iletişime gececek mi dediğimde olumlu sonuç veriyor. Beni yaniltir mi kartlarım?

yule

Yönetici
İş
Peki kartlarima 2 ay içinde benimle iletişime geçecek mi diye sorduğumda kupa ikilisi ve kupa kraliçesi çıktı. Beyefendiyle bir ilişki kuramayacak diye çıkan kartlar iletişime gececek mi dediğimde olumlu sonuç veriyor. Beni yaniltir mi kartlarım?

Arkadaşlar. Bu tür sistemlerin kesin kuralları vardır. İkili bir açılım olmaz. Ya tek kart seçilmeli ya üç ya beş ya da kelt açılımı yapılmalı. Her soru için ayrı bir açılım yapılması gerekir. Bu yüzden sorunuza cevap veremeyiz.

tr3434

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina destesi açılımı ile ilgili baktığım falımla ilgili yorum yapabilen olursa sevinirim.. benim yorumum şu şekilde oldu .. ayrı olduğum kız arkadaşımla ilgili bakmıştım durum ile ilgili düşünceli görüşmek buluşmak istiyor yalnız öfkeli gözüküyor beni düşünüp ayrılığa üzülüyor cesaret edemiyor engel olan insanlar var. kafası karışık..
bu şekilde yorumladım.. 7 kart açmıştım.. kartlarım şu şekildeydi sizinde yorumlarınızı merak ediyorum

1-Bahçeler - düz
2-ev kartı - ters
3-seçuksassa - düz
4-yıldızlar - ters
5-saah - düz
6-turan - düz
7-parsadra - ters

tr3434

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina destesi açılımı ile ilgili baktığım falımla ilgili yorum yapabilen olursa sevinirim.. benim yorumum şu şekilde oldu .. ayrı olduğum kız arkadaşımla ilgili bakmıştım durum ile ilgili düşünceli görüşmek buluşmak istiyor yalnız öfkeli gözüküyor beni düşünüp ayrılığa üzülüyor cesaret edemiyor engel olan insanlar var. kafası karışık..
bu şekilde yorumladım.. 7 kart açmıştım.. kartlarım şu şekildeydi sizinde yorumlarınızı merak ediyorum

1-Bahçeler - düz
2-ev kartı - ters
3-seçuksassa - düz
4-yıldızlar - ters
5-saah - düz
6-turan - düz
7-parsadra - ters

Falımı Yorumlayabilecek olan varmı acaba..

Keira

Moderator
Güzel bir birlikteliğiniz varmış, ancak bir anda ilişkiniz tepetaklak olmuş. Aranızdaki tutku yüzünden bu durum ikinizi de üzmekte, bu yüzden yeniden bir itiraf ve görüşme durumu yaşanabilir ancak yeniden barışsanız bile kısa süreli olacak, aranıza başka birisinin girmesiyle yeniden ayrılık söz konusu. Çünkü kartların söylediğine göre arada sevgi yok sadece tutku var.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar.

Sitemizde birçok kişinin bakım yapmak istediğini ve bunun için oldukça zorlandığını görüyorum. Daha önce bu konu ile ilgili yardımcı olduğumuz bir bölüm açmış elimizden geldiği kadar açılımlara yardımcı olmuştuk. Yalnız bu durumu çok fazla kullanmaya başladığı için üyelerimiz yardımlar biraz azalmıştı. Yani sürekli başka bir açılım yapıp peşpeşe bizden yorum istediği için öğrenmekten ziyade kullanmaya girmeye başlamıştı bu durum. Bu yüzden konu durduruldu.

Yeni sistemde bu sefer açılımlarında yardım isteyen üyelerimiz açılım sistemini, kartlara ne sorduğunu, kaçlı açılım yaptığını, ve kendi yorumunu siteye eklediği sürece bizler de yorumdaki eksiklikleri, düzeltmeleri kişiye anlatarak bakım konusunda gelişmenizi sağlayacak bir çalışma yapacağız. Yani bakımlarınıza yardımcı olacağız. Resimli olarak bakımınızı ekleyebilir iseniz daha kolay olacaktır yorumlamalar.

Bu başlık altında size yardımcı olacağız.

Sevgi ve Işıkla...

Neden size ozelden ulasamıyorum ?

zeytine

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7307. Merhaba x kişisi ile olan iliskimde ben nasıl olacağım diye sordum . Ve hiç yorumlayamadim . Kendimle ilgili yorum yapamıyorum lütfen yardımcı olun

İlk çektiğim kılıç 3 lu sonra kılıç kraliçe sonra imparotorice

Biri yardımcı olabilir mi rica etsem ?