Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
46 sonuçtan 41 ile 46 arası

Konu: Bakımlarınıza Yardımcı Olunacak (Yeni)

Yer
    Argentina
    Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    3
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Bakım nasıl yaptırılıyor. Bir kaç hoca ile konuştum. Herkes ücret karşılığında bu hizmeti sağlıyor. Ben de yaptırmak istiyorum. Merak ediyorum.

Life goes on..
    [Tupac Shakur]

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı Makyavel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakım nasıl yaptırılıyor. Bir kaç hoca ile konuştum. Herkes ücret karşılığında bu hizmeti sağlıyor. Ben de yaptırmak istiyorum. Merak ediyorum.
    Site sahipleri Urumhamatahayil ya da Yule ile özel mesajdan iletişim kurmanız gerek.
    Bu hizmeti veren herkesin ücret istemesi normal.Herşeyin bir bedeli var.Bunun içinde hakettiğini alanda var cambaz olup insanları dolandıranda...Asıl olan sadece bunun ayrımını yapabilmek bana kalırsa.Yoksa ücret olucak elbette..

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

Merhaba bende yeni yeni tarot öğreniyorum ,şimdilik yakın çevreme ve kendime bakıyorum ,,ilişki açılımı yaptım
    Eşim için değnek altılısı ,güneş ters ,tılsım beşlisi ters çıktı bana ters yıldız dünya ve kupa prensi çıktı ,yakın gelecek için tılsım dörtlüsü ve kılıç altılısı ters çıktı sonuç kartı ise değnek dörtlüsü
    Ben şöyle yorumladım
    Eşim Zafer kazandığını düşünüyor , ama şu an hayattan zevk almıyor ve fantezi dünyasında kaybolmuş durumda ve yakın Zaman'da maddi sorunlar yaşayacak .
    Ben ilişkide hazırlıksız Bi bitiş yaşadım , yeni bir düzen kurma çabasındayım ve küslüğün sona erdiği Bi döneme giriyorum
    Yakın Zaman'da eşim bir hediye ile gelecek ,ben ise sorunlardan kaçmadan yüzleyeceğim
    Sonuç ise mutluluk olacak
    Lütfen acemi olduğumu öğrenmeye çalıştığımı unutmayın ,Sevgi'yle kalın

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Merhaba. Ben evde bi açılım yapıb resmini buraya atsam bi yorumlarmısınız? Lutfen

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Merhabalar bu sayfaya devam edilsebakımlara yardımcı olmak için?Benim tarot kartlarım var 4 aydır çok ilerleyemedim ama şimdilik ilişki açılımı ve 3 lü açılım yada tek karta hislerim ne derse öyle bakabiliyorum

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Ben kendime 7li ilişki açılımı yaptım Kartlara sorum Ayrı olduğum eski partner neler düşünüyor geri dönermi diyerekten açtım.Sol taraf partner cephesi sağ taraf’ta beni anlatan kartlar ve sonuncu olarak 7.kart ise sonuç kartı keşke resim atabilsem ama bu sitede sanırım olmuyor şimdi geçelim kartlara ve yorumlara sol taraftaki ilk katt partnerin bana olan bakış açısı gelen kart ise:Tılsım dörtlüsü yani partner beni sahiplenici ilişkiye sevgiye sıkı sıkı sarılan biri olarak görüyormuş benim taraf sağ ilk kart:Ben ise (kadın olduğum için Azize kartı benim ona olan bakış açımı anlattığı için)Hayatımın erkeğini bulduğumu düşünüyormuşum sol alt taraf olan partnerdeki 2.kart(partnerin ilişkide kendisini nasıl gördüğünü anlatır)gelen kart;Para üçlüsü partner cephesinde 3.kişiler dahil olmuş ilişkimiz 3.şahıslar yüzünden bozuldu diye düşünüyor benim tarafta gelen 4.kart değnek 8lisi ben mücadelen ettiğimi bu ilişkiyi göğüslediğimi düşünüyorum partner tarafı son kart yani 5.kart kupa prensi yüzümü güldürdü partnerin bana bir teklifte bulunmak istediğini anlatıyor belkide sorumun cevabı burada açıklanıyor;Bir teklif yada barışma adı altında gelecek bendeki son kart ise asılan adam ben tepetaklak olduğumuzu bu ilişkinin tamamen bittiğini düşünüyormuşum 7.katt ise;Değnek prensi yani değnekler haber kartlatıdır aynı zamanda bir teklif birbirimizden bir haber bekliyoruz ikimizde ortak kart çünkü Yorumum doğrumu bana yanlış olduğum yerler varsa yardımcı olurmusunuz?

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)