Bakımlarınıza Yardımcı Olunacak (Yeni)

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Destenizle kendinize de açılımlar yapabilrsiniz. Tarot danışman olarak kendime bakıyorum yıllardır da bir yanlış görmedim :) Ki çevremdeki bakımcı arkadaşlarımda da bu durum mevcut. Yanlış bir bilgi sitemizde de bu konuda bilgiler mevcut. Deneyin yaşayın :) Hem bağınız da güçlenir.
Falın doğru sonuç verip vermemesinde sorunlar genelde kişi Tarot'a aynı soruyu evirip çevirip üst üste sormasından kaynaklanır. Ayrıca kendinizi enerjisel anlamda iyi hissetmediğiniz zamanlarda, negatifken bakmayın. Zihin dağınıkken hisler zayıfken ne demek istediğini anlamaya bilirsiniz. Bir de yeni başlamıssanız bu sorun oluşturur. Yoksa neden kişi kendine bakamasın neden doğru sonuç vermesin. Ayrıca Lenormand Tarot almışsınız. Yeni başlamışsanız ve öğrenmek istiyorsanız tavsiyem ilk önce Klasik Rider Waite Tarot destesidir. Özümsedikten sonra enerjisel anlamda kendinizi yakın bulduğunuz deste ile bakımlarınızı yapabilirsiniz. İyi forumlar.

Anladim ?, Cevapladoginiz icin Tesekür ederim ??. Aslinda Klassik Raider Wait Tarotum vardi,ama bana Lenormand Tarotu bakan kisiler beni acikcasi Korkutu ?, Yok iste Tatot kartlari kötü seyleri üstüne cekiyo dediler hep bende onlari bir kac kez kulandim ve ondan sonra Cöpe attim ?. Yani bunlar bana hep yalan söylemisler ????. Bilgilendirdiginiz icin Tesekür ederim ❤️

Fehu

Kayıtlı Üye
Bu sene sınavı kazanacak miyim diye açtım. Ama içim rahat etmedi bir kere de anneme açtırdım:) ilk açılım bu şekilde, ek kontenjanlar veya yatay geçişle güç de olsa istediğim yer gelecekmiş gibi hissettim (ancak hislerim hic iyi degildir) annem actiginda sirasiyla ay,ölüm, yıldız cikti. Ölüm kartını olumsuz yorumlamak istemedim , pozitif ol pozitif sonuçlar olsun dedim :) iyi yonde değişim olarak yorumladım. Umarım bana 2-3 cümle de olsa yardım edebilirsiniz. Iyi günler, sevgiyle kalın ❤20190701_125151.jpg

Hopemore

Kayıtlı Üye
Merhaba konu güncel mi ? İlk defa keltik haçı tarot açılımı yaptım fotoğrafını ekleyeceğim eğer yardımcı olunuyorsa :)
Kartlarımla öncesinde enerji çalışması yaptım (onların enerjisini temizleyip kendi enerjimle uyumladım vs) bundan dolayı mıdır bilmiyorum gerçekten duruma çok uygun kartlar çıktı.
İlk defa olduğu için kendi yorumumda eksik var mı diye merak etmiştim

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sağlık durumu nasıl olacak diye sorduğumda ters imparatoriçe ters toprak 5lisi ve ters asilan adam geldi. Cidden bilenler varsa yorumunu alabilir miyim?

Beylane

Kayıtlı Üye
Bakımda gelen cin çok yalan söylüyor. Yalan söyleyip söylemedigini nereden anlayabiliriz ?

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben X kişisi evliliği içerisinde kendisini nasıl hissediyor sorusunu sorup 3'lu açılım yaptım. Kartlar sırasıyla Kupa altılısı - tılsım onlusu - Kule hepsi düz. Bu kisi eski gunleri ve anıları düşünüyor ve eskiye göre evliliginin cok rutine bagladigini ve sıkıcı bir hale geldiğini hissediyor. Burdaki kule kartı ise evliliginde buyuk bir degisiklik yapma ihtiyaci duydugunu gosterir. Ikinci yorumum ise Bu kisi iliskisinde guzel gunlerin geride kaldigini dusunuyor ve bosanmak istiyor. Yardimci olursaniz sevinirim.

loveislove

Kayıtlı Üye
Bu sene sınavı kazanacak miyim diye açtım. Ama içim rahat etmedi bir kere de anneme açtırdım:) ilk açılım bu şekilde, ek kontenjanlar veya yatay geçişle güç de olsa istediğim yer gelecekmiş gibi hissettim (ancak hislerim hic iyi degildir) annem actiginda sirasiyla ay,ölüm, yıldız cikti. Ölüm kartını olumsuz yorumlamak istemedim , pozitif ol pozitif sonuçlar olsun dedim :) iyi yonde değişim olarak yorumladım. Umarım bana 2-3 cümle de olsa yardım edebilirsiniz. Iyi günler, sevgiyle kalın ❤Ekli dosyayı görüntüle 501

Yorum su sekilde.
Bu komuyla ilgili gecmiste bir bayan etkisi var. Bayan ilgisi konu icinde. Sinava yeterince hazir degilsiniz. Sans denemek gibi bir durum. Olumlu gorunuyor yeni bir baslangic. Bahsettiginiz yil icin.

Son düzenleme:

Fehu

Kayıtlı Üye
Yorum su sekilde.
Bu komuyla ilgili gecmiste bir bayan etkisi var. Bayan ilgisi konu icinde. Sinava yeterince hazir degilsiniz. Sans denemek gibi bir durum. Olumlu gorunuyor yeni bir baslangic. Bahsettiginiz yil icin.
Geçen sene kazanamadım :( istediğim bölüm geliyordu ancak güzel üniversitelerde değil. Tekrar hazirlaniyorum bu yuzden. Yorumunuz için tesekkurler