Bakımlarınıza Yardımcı Olunacak (Yeni)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bakım nasıl yaptırılıyor. Bir kaç hoca ile konuştum. Herkes ücret karşılığında bu hizmeti sağlıyor. Ben de yaptırmak istiyorum. Merak ediyorum.
Site sahipleri Urumhamatahayil ya da Yule ile özel mesajdan iletişim kurmanız gerek.
Bu hizmeti veren herkesin ücret istemesi normal.Herşeyin bir bedeli var.Bunun içinde hakettiğini alanda var cambaz olup insanları dolandıranda...Asıl olan sadece bunun ayrımını yapabilmek bana kalırsa.Yoksa ücret olucak elbette..

maviorman

Kayıtlı Üye
Merhaba bende yeni yeni tarot öğreniyorum ,şimdilik yakın çevreme ve kendime bakıyorum ,,ilişki açılımı yaptım
Eşim için değnek altılısı ,güneş ters ,tılsım beşlisi ters çıktı bana ters yıldız dünya ve kupa prensi çıktı ,yakın gelecek için tılsım dörtlüsü ve kılıç altılısı ters çıktı sonuç kartı ise değnek dörtlüsü
Ben şöyle yorumladım
Eşim Zafer kazandığını düşünüyor , ama şu an hayattan zevk almıyor ve fantezi dünyasında kaybolmuş durumda ve yakın Zaman'da maddi sorunlar yaşayacak .
Ben ilişkide hazırlıksız Bi bitiş yaşadım , yeni bir düzen kurma çabasındayım ve küslüğün sona erdiği Bi döneme giriyorum
Yakın Zaman'da eşim bir hediye ile gelecek ,ben ise sorunlardan kaçmadan yüzleyeceğim
Sonuç ise mutluluk olacak
Lütfen acemi olduğumu öğrenmeye çalıştığımı unutmayın ,Sevgi'yle kalın

Gulcanim

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben evde bi açılım yapıb resmini buraya atsam bi yorumlarmısınız? Lutfen

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar bu sayfaya devam edilsebakımlara yardımcı olmak için?Benim tarot kartlarım var 4 aydır çok ilerleyemedim ama şimdilik ilişki açılımı ve 3 lü açılım yada tek karta hislerim ne derse öyle bakabiliyorum

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben kendime 7li ilişki açılımı yaptım Kartlara sorum Ayrı olduğum eski partner neler düşünüyor geri dönermi diyerekten açtım.Sol taraf partner cephesi sağ taraf’ta beni anlatan kartlar ve sonuncu olarak 7.kart ise sonuç kartı keşke resim atabilsem ama bu sitede sanırım olmuyor şimdi geçelim kartlara ve yorumlara sol taraftaki ilk katt partnerin bana olan bakış açısı gelen kart ise:Tılsım dörtlüsü yani partner beni sahiplenici ilişkiye sevgiye sıkı sıkı sarılan biri olarak görüyormuş benim taraf sağ ilk kart:Ben ise (kadın olduğum için Azize kartı benim ona olan bakış açımı anlattığı için)Hayatımın erkeğini bulduğumu düşünüyormuşum sol alt taraf olan partnerdeki 2.kart(partnerin ilişkide kendisini nasıl gördüğünü anlatır)gelen kart;Para üçlüsü partner cephesinde 3.kişiler dahil olmuş ilişkimiz 3.şahıslar yüzünden bozuldu diye düşünüyor benim tarafta gelen 4.kart değnek 8lisi ben mücadelen ettiğimi bu ilişkiyi göğüslediğimi düşünüyorum partner tarafı son kart yani 5.kart kupa prensi yüzümü güldürdü partnerin bana bir teklifte bulunmak istediğini anlatıyor belkide sorumun cevabı burada açıklanıyor;Bir teklif yada barışma adı altında gelecek bendeki son kart ise asılan adam ben tepetaklak olduğumuzu bu ilişkinin tamamen bittiğini düşünüyormuşum 7.katt ise;Değnek prensi yani değnekler haber kartlatıdır aynı zamanda bir teklif birbirimizden bir haber bekliyoruz ikimizde ortak kart çünkü Yorumum doğrumu bana yanlış olduğum yerler varsa yardımcı olurmusunuz?

ebrutmr

Kayıtlı Üye
sevgili yule bende dönüşünüzü bekliyorum:giggle:

Melikeadana2

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ben katina destemle bir kelt açılımı yaptım . X kişisiyle ilişkimin geleceği diye sorarak . İlk çektiğim kart tilki düz ikincisi çapa düz sonra sırayla ters yol düz dastar ters saah ters tattaret ters selçukhassa düz köpek düz ev düz mektup elemnt kartlatından Elmas ters ...... Benim yorumum akıllıca stratejik şekilde yürütülen bir ilişki karşılıklı sevgi güvene dayalı adam kadına ciddiyetle yaklaşmazsa resmen bir düşman kazanır . Kaybeder onu . Kadının çok çaba sarfettiğini dastardan anlıyoruz . Selçukhassa aralarında uyumlu bir tensel çekim var adam kadına Tutku duyuyor . Güvenilir birinden yardım gelecek hane kurma yolunda ilerlenecek ve olumlu bir haber var . Elmas ters ekonomik problemler yaşanıyor . Farklı şekillerdede yorumlanabilir ama içimden böyle yorumlamak geldi . Dastarın illa ihanet olması mı gerekiyor ? Çünkü erkek arkadaşım o yapıda bir insan değil daha yeni ailesiyle tanıştırdı beni ihanet edecek yapıda değil . Yardımcı olur musunuz rica etsem

Anosia

Kayıtlı Üye
Benim tarota dair genel sorularım var, problem olmaz umarım?
1-) Bu konuda ufak ufak ilerliyor olsam da, tarotta zaman kısmında takılıyorum. Geçenlerde "X kişisi beni ne zaman arayacak?" diye sordum, sırasıyla Azize - Değnek ikilisi - Kupa Prensi açıldı. Benim yorumum ise, iç dünyama yönelmem, hislerime güvenmem gerektiği (Azize), yeni kararlar almaktan, konfor alanımdan çıkmaktan korkmamam gerektiği (Değnek İkilisi), X kişisinin ise bana zaten ulaşacağı (Kupa Prensi) idi. Ne zaman sorusuna cevap veremedim kaldı öyle tabii. :) Nerede yanlış yapıyorum? Ve siz tarota zamanla ilgili sorular yönelttiğinizde nasıl yorumluyorsunuz?
2-) Yaptığım bir açılımda Prensler veya Şövalyelerden biri açıldığı zaman, konuyla ilgili gelecek bir haber diye yorumluyorum ama genel anlamda saraylı kartlar açıldığı zaman tıkanıp kalıyorum. Mesela geçenlerde bir arkadaşım yeni patronunun nasıl biri olduğunu sordu, Kule - Güç - Değnek Kraliçesi açıldı. Zamanında çok zorlu süreçlerden geçtiğini, bunun onda çeşitli yaralar bıraktığını, hatta bu yüzden öfke kontrolü problemleri yaşadığını, ama bunun farkında olduğunu ve düzeltmek için çabaladığını söyledim. Değnek Kraliçesi ise kafamı karıştırdı zira arkadaşımın patronu erkek. Ben bu kartı bu açılımda nasıl yorumlamalıydım? Ve saraylı kartları siz nasıl yorumluyorsunuz?
Sorduklarımın cevabının yorumcudan yorumcuya değişeceğinin farkındayım ancak istediğim sadece bir fikir, bir başlangıç noktası, hatalarımın ne olduğunu bilmek. Umarım yardımcı olabilirsiniz. ^^

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Benim tarota dair genel sorularım var, problem olmaz umarım?
1-) Bu konuda ufak ufak ilerliyor olsam da, tarotta zaman kısmında takılıyorum. Geçenlerde "X kişisi beni ne zaman arayacak?" diye sordum, sırasıyla Azize - Değnek ikilisi - Kupa Prensi açıldı. Benim yorumum ise, iç dünyama yönelmem, hislerime güvenmem gerektiği (Azize), yeni kararlar almaktan, konfor alanımdan çıkmaktan korkmamam gerektiği (Değnek İkilisi), X kişisinin ise bana zaten ulaşacağı (Kupa Prensi) idi. Ne zaman sorusuna cevap veremedim kaldı öyle tabii. :) Nerede yanlış yapıyorum? Ve siz tarota zamanla ilgili sorular yönelttiğinizde nasıl yorumluyorsunuz?
2-) Yaptığım bir açılımda Prensler veya Şövalyelerden biri açıldığı zaman, konuyla ilgili gelecek bir haber diye yorumluyorum ama genel anlamda saraylı kartlar açıldığı zaman tıkanıp kalıyorum. Mesela geçenlerde bir arkadaşım yeni patronunun nasıl biri olduğunu sordu, Kule - Güç - Değnek Kraliçesi açıldı. Zamanında çok zorlu süreçlerden geçtiğini, bunun onda çeşitli yaralar bıraktığını, hatta bu yüzden öfke kontrolü problemleri yaşadığını, ama bunun farkında olduğunu ve düzeltmek için çabaladığını söyledim. Değnek Kraliçesi ise kafamı karıştırdı zira arkadaşımın patronu erkek. Ben bu kartı bu açılımda nasıl yorumlamalıydım? Ve saraylı kartları siz nasıl yorumluyorsunuz?
Sorduklarımın cevabının yorumcudan yorumcuya değişeceğinin farkındayım ancak istediğim sadece bir fikir, bir başlangıç noktası, hatalarımın ne olduğunu bilmek. Umarım yardımcı olabilirsiniz. ^^
Merhabalar saraylı kartları erkek bayan farketmez siz kartlara erkeği yani (eril enerjiyi) sormuşsunuz değnek kraliçesi bu erkeğin ateş enerjisinde koç,aslan yada yay burcu enrjisinde bir erkek olduğundan ve mücadeleci olduğundan bahsediyor

Cole

Kayıtlı Üye
Ölü bölüm, kimsenin bir şeye yanıt verdiği redditi deneyin.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ben katina destemle bir kelt açılımı yaptım . X kişisiyle ilişkimin geleceği diye sorarak . İlk çektiğim kart tilki düz ikincisi çapa düz sonra sırayla ters yol düz dastar ters saah ters tattaret ters selçukhassa düz köpek düz ev düz mektup elemnt kartlatından Elmas ters ...... Benim yorumum akıllıca stratejik şekilde yürütülen bir ilişki karşılıklı sevgi güvene dayalı adam kadına ciddiyetle yaklaşmazsa resmen bir düşman kazanır . Kaybeder onu . Kadının çok çaba sarfettiğini dastardan anlıyoruz . Selçukhassa aralarında uyumlu bir tensel çekim var adam kadına Tutku duyuyor . Güvenilir birinden yardım gelecek hane kurma yolunda ilerlenecek ve olumlu bir haber var . Elmas ters ekonomik problemler yaşanıyor . Farklı şekillerdede yorumlanabilir ama içimden böyle yorumlamak geldi . Dastarın illa ihanet olması mı gerekiyor ? Çünkü erkek arkadaşım o yapıda bir insan değil daha yeni ailesiyle tanıştırdı beni ihanet edecek yapıda değil . Yardımcı olur musunuz rica etsem
Selçukrassa da yasak aşk anlamından aldatılmayı simgeler ve ters gelmiş sevgilin seni kumral biriyle aldatmaya meyilli bu kurnaz kadını sende biliyorsun kumral ve gözleri ela gibi hissettim... Ama bir arkadaşın seni ve sevgilini uyaracak yardım edecek size...

Melikeadana2

Kayıtlı Üye
Sevgilim aldatmaya meyilliyse ona niye yardım edilsinki okadR uyanık bir insankı hiç bir kurnaz kız Kandıramaz. Ki beni biri uyarırsa aldatılıyorsun diye . ondan ayrılırım Allah bildiği gibi yapsın

kkoray

Kayıtlı Üye
İş
Su Falı ve Bakım
Bakım yaptırmak isteyenlere duyurumdur.
Suya bakarak bakımınızı yaparım. Adminle gorusmek istiyorum

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
katina da 3lü kart çektim
soru şuydu. x kişisinde yaptıklarından dolayı pişmanlık var mı?

afyon+çiçekler+ters yılan

ben pişmanlığı olduğunu fakat hiç telafi adımında bulunmayacağını ve yeni gelen güzelliklere odaklanmak gerekli diye yorumladım.

yorumumda geliştirmem gereken ya da farklı açıdan bakmam gereken bir durum var mı?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın dikkatli okumamışım katina için ilgili bölüme yazıyorum.

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Selam, Bende kendim icin Lenormand destesi aldim acilimlari ögrenebilmek icin, ama Fal baktirdigim arakdasim bana dediki ,, sen kendi adina Fal bakamazsin, Fal dogru sonuc vermeye bilir dedi,, yani ona göre kendimize acilim yapamayiz! Ama burda okudugum kisiler hep kendi adina yani istedigi iliskisi icin acilim yapiyolar. Hangisi dogru hangisi yanlis ?! Beni aydinlatirsaniz cok Memnun olurum ??❤️. Simdi den Tesekürler

4

43887

Destenizle kendinize de açılımlar yapabilrsiniz. Tarot danışman olarak kendime bakıyorum yıllardır da bir yanlış görmedim :) Ki çevremdeki bakımcı arkadaşlarımda da bu durum mevcut. Yanlış bir bilgi sitemizde de bu konuda bilgiler mevcut. Deneyin yaşayın :) Hem bağınız da güçlenir.
Falın doğru sonuç verip vermemesinde sorunlar genelde kişi Tarot'a aynı soruyu evirip çevirip üst üste sormasından kaynaklanır. Ayrıca kendinizi enerjisel anlamda iyi hissetmediğiniz zamanlarda, negatifken bakmayın. Zihin dağınıkken hisler zayıfken ne demek istediğini anlamaya bilirsiniz. Bir de yeni başlamıssanız bu sorun oluşturur. Yoksa neden kişi kendine bakamasın neden doğru sonuç vermesin. Ayrıca Lenormand Tarot almışsınız. Yeni başlamışsanız ve öğrenmek istiyorsanız tavsiyem ilk önce Klasik Rider Waite Tarot destesidir. Özümsedikten sonra enerjisel anlamda kendinizi yakın bulduğunuz deste ile bakımlarınızı yapabilirsiniz. İyi forumlar.