Bakımlarınıza Yardımcı Olunacak (Yeni)

4

43887

Açılımınıza ilk önce siz üyelerin yorumlarını alıyoruz.Daha sonra yorumlama gerekiyorsa eksiklikleri düzeltmeleri yapıyoruz.İyi forumlar.

zeytine

Kayıtlı Üye
Benim yorumum kadın geçmişte aşk anlamında acı çekmiş . Bu ilişkiye temkinli yaklaşıyor . Biraz mantıksal bakıyor . Ama herşey güzel olacak.

4

43887

Benim yorumum kadın geçmişte aşk anlamında acı çekmiş . Bu ilişkiye temkinli yaklaşıyor . Biraz mantıksal bakıyor . Ama herşey güzel olacak.

sn üyemiz,ilk yazdığınız sorunuzda ilk 3 aylık dönem içerisinde x kişisi ile ilişkinizi sormuşsunuz.Şimdi ise kendi bakış açınızı.10lu açılımda zaten ilişkide 7. kart, bilinçaltı kartı olaya nasıl baktığınızı, nasıl tavır sergileyeceğinizi,düşüncelerinizi gösterir.Ki zaten sevgili yule'nin yorumladığı açılım da şu an ki sorduğunuz sorunun yanıtında herhangi bir değişim olmamış.Gördüğüm kadarıyla.Durum değişmediyse ilişkinizde aynı soruya farklı açılardan bakılmaz.İyi forumlar..

yure

Kayıtlı Üye
mehabalar;
istedigim,sevdiğim bi kız var.bunu için tarot açtım ve bu kartlar çıktı;kupaların şovalyesi,kupaların ikilisi,kupaların ası hepsi düz açıldı.bunun yorumunu sizden dinlemek istedim.sizce onunla konuşmalı mı yoksa uzak mı durmalıyım ?
şimdiden teşekkürler..

yure

Kayıtlı Üye
mehabalar;
istedigim,sevdiğim bi kız var.bunu için tarot açtım ve bu kartlar çıktı;kupaların şovalyesi,kupaların ikilisi,kupaların ası hepsi düz açıldı.
Anlamını (elimden geldiğince) şu şekilde yorumladım:
Kupaların şovalyesi;sanırım o kız için fazlasıyla heyecanlı ve istekliyim belki gereğinden fazla.!
Kupaların ikilisi;mantıklı olmam gerekiyor,belki onunla arkadaş olmak daha iyidir benim için.
Kupaların ası;duygusal düşünmeyi bırakıp yeni birini bulmalıyım.

Sanırım uzak durmalıyım.Yorumum doğru mudur???

hashikio

Kayıtlı Üye
Bana tam tersi gibi geldi.Kartlar sezgilerinize güvenin diyorlar.Adım atmanız gerek belki de.Çok iyi olmayabilirim tarotta daha iyi bilen birileri belki daha fazla yardımcı olacaktır.Ama kartlar bana olumsuz gelmedi.

Mylob

Kayıtlı Üye
merhaba, herkesin yöntemi ve iletişimi farklıdır elbet, benim de uyguladığım şöyle bir yöntem var; açılım yapmadan meditasyon sonrası kartları karıştırıp bir soru sormak. karıştırırken hissettiğim, desteden kendini ayıran kartları cevap olarak kabul ediyorum. bu zamana kadar sorduğum sorularda aşağı yukarı aynı kartlar çıktı. en son sorduğum bir kaç soru ve aldığım yanıtlar şöyle. bir bey hakkında arkadaşım benden rica etmişti bunu da belirteyim. kaderimde var mı sorusuna karşılık değnek beşlisi, mutlu olacak mıyız sorusuna değnek dörtlüsü geldi. değnek beşlisini, mücadele etmek ve dikkatli hareket etmek gerektiği şeklinde, değnek dörtlüsünü de başarılı olunursa evlilikle sonuçlanacağı şekilde yorumladım.

Nefesimm

Kayıtlı Üye
Ozel mesaj kismini bulmadim uzerine tikliyorum.ancak msj kismi acilmiyor beb beceremedm sanirim

ontario

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar :)

Aklımda ileriye yönelik düşündüğüm bir iş için kendimce kendime bir tarot açılımı yaptım. Gelen kartları ve kendi yaptığım yorumumu burada sizinle paylaşmak istiyorum. Sizlerden de ricam eksik ya da hatalı yönlerim varsa (ki fazla fazla olacağını düşünüyorum) bana yardımcı olmanızı isterim :)
Keltik çarpraz açılımı

1. Kart = Kupa İkilisi
2. Kart = Aşıklar
3. Kart = Para Üçlüsü
4. Kart = Kupa Şövalyesi
5. Kart = Para İkilisi
6. Kart = Şeytan
7. Kart = Ermiş
8. Kart = Kılıç Yedilisi
9. Kart = Kılıç Prensi
10. Kart = Değnek Altılısı

1) Geçmişte eskide kalan olayları bırakıp önüme bakmak istiyorum. Yardıma ihtiyacım olduğunu biliyorum işimle alakalı.
2) Şu an aslında bir yol ayrımında görüyorum kendimi. Henüz vermediğim bir kararım var ve doğru yolu seçmek için düşünüyorum.
3) Amacımı gerçekten yansıtmış kartta. Yeteneklerimi geliştirerek ilerleme kaydetmek ve sonunda edindiğim yetenekler ile başarıya ulaşmak.
4) Eskiden oldukça keyfine düşkün rahat bir moddayken, çabuk fikir değiştirip sıkılan bir yapıdayken bunların geride kalması.
5) Aklımda bu işten başka başka bir işle de ilgilenip iki durumu birden idare etme düşüncesinin zihnimi meşgul etmesi.
6) Yakın bir zamanda bu istediğim iş olmaz bence boşver bu işi unut diye umutsuzluğa kapılabilirim.
7) Kendimi daha içe dönmüş ve yalnız kalıp etraflıca düşünen bir kişilik olarak görüyorum.
8) 8. Kart sorunların içerisinde olduğumu gösterebilir.
9) Sorunları tespit edip çözümüne yönelik düşünmem gerektiğini, daha dışa dönük ve yeniliklere açık biri olmam gerektiği tavsiyesi bulunuyor.
10) Sonuçta istenilen beklenen hedefe ulaşmak.

Bazı ayrıntılardan da bahsedeyim. Ben kartlara sahip değilim ve bu kart seçme işini internet üzerinden yaptım. Sitede kartların ters gelme durumları yok yalnız. Bu açılan falın değerini ya da sonucuna etki edebilir mi? İlla kartların ters olması durumu gerekli midir? Ayrıca aynı konu için bir sonraki açılımı ne kadar zaman sonra yapmamız doğru olur sizce? Son bir sorum da arka arkaya farklı konular için açılım yaparsak kartların bizi yanıltma durumu nasıl olur sizce? Soru bombardımanım için kusura bakmayın lütfen merak işte :D

luftanze

Kayıtlı Üye
Yule size mesaj gönderdim özel ücretli bakım için dönüş yapmadiniz bana?

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Merhaba yule' ye ben de mesaj gönderdim ama dönüş olmadı

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Yule ye ben de mesaj gönderdim ulaşamadım :(

kepiş

Kayıtlı Üye
Yule yeni üye oldum bu aralar hem çok skintili hem de araftayım mesaj atmayi becerenedim sana falima bakar misin

Yule ye ben de mesaj gönderdim ulaşamadım :(
yeni uyeyim mesaj atmaui beceremiyormda arkadaslk istegimi onaylamasimi gerekiyor

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
yeni uyeyim mesaj atmaui beceremiyormda arkadaslk istegimi onaylamasimi gerekiyor

Merhaba kepiş78910 hoşgeldiniz, üyelik ile ilgili sıkıntınız için burayı tıklayarak sorununuzun çözümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz sanırım.

Sayın Yule tahmin ettiğim kadarı ile yoğunluktan dolayı sizlere dönememiştir. Ancak mesajlarınızı karşılıksız bırakacağını sanmıyorum. Bence sabırlı olmalısınız :)

Makyavel

Kayıtlı Üye
Bakım nasıl yaptırılıyor. Bir kaç hoca ile konuştum. Herkes ücret karşılığında bu hizmeti sağlıyor. Ben de yaptırmak istiyorum. Merak ediyorum.