Kehanetten sonra başımdaki dayanılmaz basınç

Ajjta

Kayıtlı Üye
Uzun süredir falcıya gidiyorum, moralim bozulduğunda kendimi kötü hissettiğimde vs. inanılmaz moral alıyorum. Onların bir şeyleri görme yorumlama çevrelerindeki insanlara moral vermeleri hoşuma gitmiş olmalı ki yakınımdaki insanlara onların yaptıklarını taklit ederek fal bakarak buldum kendimi. Kendime has bir şekil okuma ve sağ sol tekniği geliştirdim. 2. ve ya 3. defa fal bakıyorum böyle ciddi olarak diğerlerinde bi şey olmadı ama bugün baktığım faldan sonra cidden kötü şeyler hissettim. İçinde bir takım duygusal birikintileri olan yaşlı birine fal baktım. Sanki başka biri konuşuyormuş gibi aklıma gelen ne varsa söyledim. Rahat bir şekilde fal baktım yani. Fakat fal bakımı sırasında içimde bir yük elimde titremeler oldu. Kişinin ölen akrabalarından da bahseder gibi oldum ama bunlar içime anlık gelen söylemek istediğim tavsiye gibi bilgiler. Kişi de tanıdığım bir uzaktan akrabamdı zaten.
Fal baktıktan sonra başlayan içimdeki huzursuzluk ve baş ağrısı gece arttıkça arttı. Aynada gözbebeklerimin küçüldüğünü ve soğuk bir hal aldığımı gördüm. Ne bir şey yapmak istiyordum ne de uyutabiliyordum. Bildiğim tüm nazar dualarını defalarca okudum ama bir etkisi olmadı. Başım çok ağrıyor içim geçmeyecek bir huzursuzlukla doluyordu. Dışarı çıkıp gökyüzünü izleyip biraz gözyaşı döktükten sonra rahatladığımı hissettim. Fakat yine biraz ağrım vardı.
Dua okuyunca geçmeyen ağrım kendi kendime bu enerji benim değil bana ait değil deyip fal baktırdığım kişiye göndermeye çalışınca ve karanlığa sığınınca geçmeye geçmeye başladı. Bir anda uykuya daldım. Sabah olunca çok güzel hisler ve duygularla mutlu bir şekilde uyandım. Başımdaki o basınç geçmişti. Kendime yıl boyunca fal bakmayacağıma dair yemin ettim sevinçle. Fal baktığım kişi de gece boyunca sorunlar ve baş ağrısıyla uğraştığını söyledi. O da böyle hissetmiş aynen.
Araştırma yaptığımda cinlerle konuştuğum, kişiden para ve ya almam gerektiği, fala bakarak kişinin kaderini değiştirdiğim için lanetlendiğim konusunda bir şeyler falan okudum. Açıkçası bana pek mantıklı gelmedi. O zaman tüm psişik yeteneklerin cinler aracılığıyla yapılması gerekirdi. İnsanın duruhissedi ve iyileştirme yeteneği tek başına olamaz mı? Kişinin içinde uzun süre tuttuğu negatif enerjiyi açığa çıkardığımı düşünüyorum. Ölen bir insandan bahsetmem hataydı sanırım bunun cezasını çektim, negatif enerjinin hepsini üzerime çektim galiba.

Sormak istediğim sorular şunlar;
1- Artık fal bakmamalı mıyım? Yani kaderi mi kötü yönde değiştiriyorum, bu da benim lehime değil mi?

2- Yakınımızdaki kişilerin falına bakmamalı mıyız? Ölüler hakkında konuştuğum için mi oldu tüm bunlar?

3- Birine şifa verirken yanlışlıkla tüm negatif enerjiyi içimize alırsak bunu nasıl temizleriz? Bundan nasıl kurtarırız kendimizi?

4- Parapsikolojik çalışmalar onu acıyla geliştirerek mi öğrenilir? Şifa vermek ve rehber olmaya çalışırken başımın ağrımasının ve lanetlenmiş gibi hissetmemin mantıklı bir nedeni var mı?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle fal baktığınız zaman kaderi değiştirmiş olmazsınız kaderin %100 ü insanın elinde değil ki ayrıca insan da mutlak kaderi değiştiricek güç yoktur.

Fal bakımlarında bir enerji alışverişi olur yaşadığınızın bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum o yüzden fal bakmadan önce korunma yapılması önerilir.
Sorularınızın birisi islami açıdan olduğu için bende islami açıdan cevap vereceğim islam da fal bakmayın emri vardır bu emre uymadığınız zaman dualarınızın fayda etmemesi gayet doğaldır.

Fal bakıp bakmamanız sizin verebileceğiniz bir karar ama fal bakıcaksanız eğer bunun eğitimini almanızı öneririm eksilerini artılarını korunma meselesini vs.öğrenmiş olursunuz en azından artık bunu bilinçli olarak yaparsınız neyin ne olduğunu bilirsin.

Şifa verdikten sonra kendinizi negatif enerjiden temizlemenin yolu arınma işlemleri yapmaktır sitede bu konuda konular mevcut araştırınız.

Cinler bize neden pisişik yetenek versin ki? Onların böyle bir misyonlarının olduğunu sanmıyorum,rehber varlıkları araştırmanızı tavsiye ederim.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Öncelikle faldan sonra para almana gerek yoktur,hatta para almasan daha iyi bile olur.

1- Kaderi değiştirmek lafı nasıl kullandığına göre değişir,kader kavramı tek yönlü değildir,yani kaderi değiştirmek mümkün olsa da yukarıda yazdığı gibi %100'ü değiştirilemez,insanın kendini küçümsediği ve mutlak kaderi değiştirebilecek potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum ama bunu tartışacak konu burası değil.
Fal bakıp bakmamanızı biz söyleyemeyiz,siz karar vereceksiniz buna.

2- Ölüler ile hiç bir alakası yok,yakınındaki kişilere fal bakmak yada bakmamak çok şey değiştirmez.

3- Bunun teknikleri var,kimisi enerjiyi aldığı gibi yok etmeye çalışır kimisi başka birine gönderir enerjiyi.

4- Hiç acı çekmeden ve hiç çalışma yapmadan korkutucu yeteneklere sahip olan insanlar var,tabi bu azınlıktan değilseniz biraz hareket etmeniz gerekecek.

Bu dediğin olay arada sırada olur,baş ağrısı ve baş dönmesi benimde çok sık başıma gelir fakat bir süre sonra geçer,fal sonrası ağrı kesici iç ben öyle yapıyorum,korkacak bir şey yok bunlar hep olur,abartılacak hiç bir şey yok,yetenekli olduğun ve kehanetleri bir tarafından sallamadığının göstergesi bu.

Lanet yada ceza değil,filmlerde sıkça görülen burun kanama olayı da bazı kişilerde olur,kendini zihinsel anlamda çok yorduğun için diyebiliriz.

Ayrıca..
Cinlerin yetenek vereceğini bende sanmıyorum fakat imkansız bir olay değil
Enerji alışverişi yapmadan fal bakmak mümkün
Fal bakmak için eğitim almak doğru bir karar olabilir fakat gidip de fal cafeler de fal baktığını zanneden dolandırıcılardan ders almayın.