Arkadaşımın rüyasında ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle buraya yazıp yazmama arasında saatlerdir çelişkide kaldığımı belirtmek isterim. Dün gece saat 3 civarı yine ben sabah ezanını bekliyordum öz abim olsa bu kadar olur dediğim tek insan msj attı işte "rüyamda seni gördüm çok korktum ilk defa bi rüyada bu kadar korktum" dedi. Haliyle bende de bi korku hali oldu hemde fazlasıyla daha anlatmadığı halde çok endişelendim. Anlattığına göre rüyasında çok fazla ağlıyormuşum abi beni gör diyormuşum tam ortamıza simsiyah bi yılan düşmüş ikimiz farklı yöne kaçmaya başlamışız yılan onu takip ediyormuş. Buna bir anlam yüklememeye çalışıyorum ama ilk defa kendi görmediğim bi rüyadan bu kadar etkilendim. Ağladım dinleyince çok kötü oldum Kur'an-ı Kerim okudum biraz elim ayağım titriyordu gözlerim titriyordu namaz kıldıktan sonra kendimi delirmiş gibi hissettim bi akıl verin lütfen..

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Öncelikle Korkmayın, mesaj veren bir ruyaya benziyor.abiniz dediginiz kisiyle aranıza birisi girebilir laf çıkarıp aranızı bozabilir,bunun icin dikkatli olun onun disinda korkmayin,bazen neye inanırsanız o olur.iyi dusunun ?

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Korkmayın, mesaj veren bir ruyaya benziyor.abiniz dediginiz kisiyle aranıza birisi girebilir laf çıkarıp aranızı bozabilir,bunun icin dikkatli olun onun disinda korkmayin,bazen neye inanırsanız o olur.iyi dusunun ?

Evet ben baya bi internetten rüya yorumuna baktım işte orda şöyle diyordu siyah yılan düşmanın en tehlikelisidir falan abimde dediki ya biz öyle kötü düşünmeyelim yılan bence bizim nefsimiz yanı daha çok Allah'a yönelmeliyiz içim biraz rahatladı aslında rüyaların çok üstüne düşüyorum Peygamberimiz de demiş rüyayla amel etmeyiniz sanırım ben yanlış yapıyorum yorumunuz için teşekkür ederim :)

cansu3423

Kayıtlı Üye
Araniza kötü bir kişi gircek.Sizin hakkınızda ona yalanlar uydurup aranızı acmak isteyecek ama siz abi beni gör demişsiniz rüyada,gercektede abi beni dinle diyceksin ve abiniz dediginiz kişi sizi dinleyince size hak vercek.Aglamak gülmektir.Sizde huzurlu olacaksınız gercekler anlasıldıgı için.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Araniza kötü bir kişi gircek.Sizin hakkınızda ona yalanlar uydurup aranızı acmak isteyecek ama siz abi beni gör demişsiniz rüyada,gercektede abi beni dinle diyceksin ve abiniz dediginiz kişi sizi dinleyince size hak vercek.Aglamak gülmektir.Sizde huzurlu olacaksınız gercekler anlasıldıgı için.

Teşekkür ederm yorumun için :)

İnternetteki rüya yorumlarına itibar etmeyin.Binlerce farklı yılan yorumu çıkar netten.Hayır olsun.
Bilmiyorum hemen hemen aynıydı baktım çoğunda aynı yazıyodu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...