Sağ Avucumda ki Yoğun Enerji ve Gece Duyduğum Ses ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar
1 haftadır sağ avucumda çok yoğun bir enerji var ve bugün soldada hissetmeye başladım bunu daha öncede yaşamıştım bunu 2 kere falan anlam veremem ve artık öğrenmek istiyorum ve dun gece bir erkek sesi duydum uzun zamandır net duymuyordum böyle şeyler normalde insan ve ya başka varlıklar seslerini duyardım..
Aynen şöyle dedi
Sende olan bir güç.. Sen

Bilgileriniz ve ya hislerinizin ne dediğine ihtiyacım var ve şimdiden çok teşekkür ederim...

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
İlahi bi msj olabilir eğer öyleyse ne demek istemiş anlayamadım öyle değilse de fark etmediğin bi yeteneğin vardır fark etmen isteniyodur :)

codzombi

Kayıtlı Üye
enerji olduğunu nereden anladınız. ne gibi bir belirti var.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Belkide bildiklerim dışında başka yeteneklerim var mı diye merak ederdim onunla alakalı olabilir..

Avucumdakini nasıl anlatsam bilemedim şiddetli bir rüzgar var gibi ama sıcak ve ya çekilme ve itme hissi oluşuyor sanki görünmeyen bir şey elimi tutuyor gibi

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Belkide bildiklerim dışında başka yeteneklerim var mı diye merak ederdim onunla alakalı olabilir..

Avucumdakini nasıl anlatsam bilemedim şiddetli bir rüzgar var gibi ama sıcak ve ya çekilme ve itme hissi oluşuyor sanki görünmeyen bir şey elimi tutuyor gibi

Uyuşma karıncalanma gibi bi his mi?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Yok oylede değil ağırlık ve rüzgar gibi çekilme itme oluyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aydınlanma çalışması, şifa çalısması, kinezi, şifa çalışması gibi çalışmalar yaptıysanız ruzgar ve mıknatıs gibi Çekme ve itme hissetmeniz normal. Herhangi bir çalışma yaptığınızı belirtmediniz için yapmadığınızı var sayıyorum. Çalışmayı Bilinçaltı olarak yapmadıysanız bilinçsiz olarak enerji akışları olmuş olabilir. bu hisler uzun süre bedende kalabilir. Bazen bir kaç dakika içinde geçerken bazen aylarca kalabilir. Dengelenme sağladığında geçer. Bedenimizin bir kısmı - enerji bir kısmın + enerji üretir bu nedenle ısı farkı olması normaldir. Çalışma sonlarında dengeleme çalışması yapmak Lazım. Bedeninizi, ellerinizi ya da ayaklarınızı toprağa değdirmek, tuzlu su ile yıkamak, ağaç sevmek ya da imaj yapmak faydalı olur.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Herhangi bir çalışma yapmadım özellikle son 4 aydır genelde aklıma geldikçe dua ederim okadar..
Soylediklerinizi uygulayacağım bir suredir banyoda tuz kullanmıyordum genelde kullanırım..
Teşekkür ederim 😊

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...