Ki enerjisi ile niyet gerçekleştirme

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
1-Önce Ne istediğinizi bilin.Bir "dilek cümlesi" kurun dileğinizi kim,ne,nerede,ne zaman ve niçin detayları ile ifade edin.Mesela "Vergisiz koşulsuz 2008 in 15 Mayısında 1 Milyo USD nin evime gelmesini diliyorum"

Bu sizin dileğiniz.Şimdi bunu 1 aylık enerji çekecek sembollere dönüştürelim.Unutmayın enerjisiz hiçbirşey olmaz.

Büyük bir kağıt alın ve üzerine 5 köşeli bir yıldız çizin.Yıldızın üzerine ben yazın.Yıldızın tepe noktası dlleği kimin gerçekleştireceğini temsil eder.Saat yönünde hareket edin.Bir sonraki uç ne bölümüdür.Tam olarak neyi diliyorsunuz?Olmasını iztediğiniz şey ne? Vergisiz 1 Milyon dolar.Ozaman zincirleri kırılmış bir banknot çizebilirsiniz,paranın herhangi bir engeli olmasın diye.

Bir sonraki aşama nerede.Paranın evinize gelmesini istediğinizden bir ev sembolü çizin.Arzuladığınız şeyin gerçekleşmesi için böyle yaparak ki enerjisini istediğiniz yere yönlendirisiniz.

Bir sonraki aşama "ne zaman" Olmasını istediğniz tam tarihi gösterecek bir takvim çizin.Zaman aşaması önemlidir.Çünkü enerjileriniz dileğinizi dilediğiniz zamanda gerçekleştirmek için biraraya gelecektir.

Yıldızın Son ucu "niçin" Sembollerle bu dileğin gerçekleşmesini neden hakettiğnizi yazın.Bu dileği insanlığa daha iyi hizmet etmek için,yardım amacıyla gerçekleşmesini dileyebilirsiniz.Bu durumda dünyayı destekleyen bir direk çizebilirisiniz.

Yıldızınız tamam.Hergün sık sık görebileceğiniz bir yere asın.Şimdi ona bakın ve net bir ses tonuyla dileğinizi 3 kez tekrarlayın.Bunu yaparken sembollerin üzerine gelerek her kelimeyi söyleyin.Üçüncü tekrardan sonra odadan çıkın ve üzerinde düşünmeyin.Hergün çiziminizin yanından geçtikçe tüm niyetinizle ve tam kavrayışla sembollere bakın.Herbirinin ne olduğunu iyice anlayın.Bunu herseferinde yaparak niyetinize ki enerjisi yüklemiş olursunuz.Bu ki enerjisi dünyayay yayılırve yazmış olduğunuz dileğinizi gerçeklikte yaratır.

Bir ay sonra kağıdın yanından gececeksiniz ve kağıtta müthiş itici bir güç hissedebilirsiniz.Bu kağıdın güçle dolduğunun ve serbest bırakılmasının zamanın geldiğinin göstergesidir.Bunu hissettiğinizde kağıdın önüne geçin ve 3 kez tekdüze bir tonda dilek cümlenizi söyleyin.Sembollere bakın anlamlarını düşünün .Üçüncü kez söylerken kollarınızı havada sallayın yüksek sesle bağırın ve sembollerden ve çiziminizden enerjinin çıkışını havaya karışmasını ve gerçeğe dönüşmesini hissedin.Bu noktada çizimin enerjisi kalmaz.Çizimi yakın.Dileğinizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz artık.

ALINTI

geçmiş

Kayıtlı Üye
Doğruluğunun ne kadar kesin olduğuna dair bir bilginiz var mı sayın Yare-i yarim ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Doğruluğunun ne kadar kesin olduğuna dair bir bilginiz var mı sayın Yare-i yarim ?
Bu konuda kendi deneyimim yok.

Ancak enerji çalışmalarında şüphe olmaması lazım olursa zaten o iş olmaz adı üstünde niyet enerjisi niyetimiz sağlam olmazsa en kaliteli yöntemi de uygulasak ne fayda ?

quide

Banlı Kullanıcı
İşte şüphecilik (inanç hastalığı) sendromu bu şekilde ortaya çıktı bende.Mesela diyorsunuz ya : " kağıtta müthiş itici bir güç hissedeceksiniz " Parapsikolojiyle tanıştım tanışalı envai çeşit etkinlikte bu cümleyle karşılaştım ve " acaba dediği gibi hissedecek miyim, olacak mı ki " şeklinde şüpheler başladı.Şimdi aldı başını gidiyor kurtul kurtulabilirsen -_- YARDIM EDİN :(

tarık

Kayıtlı Üye
Sağlık,kendine güven içinde yapılır mı?ve nasıl yapmalıyız.

Night_Eyes

Kayıtlı Üye
Bende bu tarz çalışmalar yapıyorum sözlü veya resimli . bir süre sonra onları yirtasim atasim geliyor iticilik hissediyorum. Bu iticilik enerji dolduğu için mi oluyor yani ?

siyah 7

Kayıtlı Üye
Konuya 2015 lerde turlu yorumlar yapılmış ben yeni görüyorum:) .. o zamandan bu güne deneyen olmadi mi hiç ozellikle yorum yapipta deniycem diyen arkadaslar?? :)

T

Titania.

Mutlaka denicem.uygulama yaparken inanç ve niyetimiz çok önemlidir. Aynı zamanda sabırda öyle . teşekkürler.

DrKinesis452

Kayıtlı Üye
Bence bu dua gibi bişey sen istikrarlı olursan sonuç alırsın.