Rüyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar sizden rüyamı yorumlamanızı istiyorum başlıyorum şimdi yanımda iki kişi var biri kız biri erkek biz bi arabadan iniyoruz 2 katlı bi ev var merdivenlerden çıkıyoruz kapıyı çalıyoruz kendisi açılıyor ben o an fark ediyorum bi haltlar olduğunu içeri girmek istemiyorum zorla kolumdan tutup sokuyolar içeride salonun tam ortasında sandalyede oturan bi adam var arkası dönük daha sonra bize doğru dönüyo gözleri ters dönüyo elleri zaten sandalyenin iki yanına doğru uzatılmış birden elleri avuç içleri yukarıya dönük olcak şekilde çarpılıyo gibi oluyo etrafıma bakıyorum yanımdakiler yok sadece adam ve ben kalıyoruz adam çok hızlı hareket ediyor ama anlatamam eline bi bıçak alıyo dizimin üstüne saplıyo ben evden kaçıyorum merdivenlerden iniyorum yanımdaki kızla erkek orda bekliyo meğer bağırıyorum ağlıyorum canım çok yanıyo kurtarın diyorum bıçak hala bacağımda çıkartmıyoruz kanama çoğalır diye niye beni kurtarmasını diyorum kızla erkek üzülüyor mecburduk yoksa biz yanardık diyor iste sonra uyandım bacağımda hala bi acı vardı of ay içim bayıldı anlatırken gerçek gibiydi herşey aklımda

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Yakın zamanda birşeyden korkmussunuz bir varlık bir cin olabilir.bunun icin dua okumussunuz.buyuzden size ulasamamis ve araci gondermis.inancinizin zayif noktalarini kullanarak kendine getirmis.fakat hala dua korumasinda oldugunuz icin size zarar verememis oyuzden bicagi sadece dizinize saplayabilmis.ve binadan cikabilmissiniz.bu ruya duanin gucunden suphe etmemeniz icin bir uyari niteliginde gibi geldi bana.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Yakın zamanda birşeyden korkmussunuz bir varlık bir cin olabilir.bunun icin dua okumussunuz.buyuzden size ulasamamis ve araci gondermis.inancinizin zayif noktalarini kullanarak kendine getirmis.fakat hala dua korumasinda oldugunuz icin size zarar verememis oyuzden bicagi sadece dizinize saplayabilmis.ve binadan cikabilmissiniz.bu ruya duanin gucunden suphe etmemeniz icin bir uyari niteliginde gibi geldi bana.
Ay ne tatlı yorumladınız iyiymiş ozaman :) teşekkür ederim yorumunuz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...