Aşık Cin Musallatı Başım dertte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Siteye yeni üye oldum sizlere danışıp yardım almak istedim zira aşık cin musallatıyla başım dertte :/ 3 aydır bu durumla uğraşıyorum hazirandan beri resmen işkence halini aldı çok daraldım.Olay şöyle başladı normalde pek rüya kabus görmezdim birdenbire tuhaf tuhaf şeyler görmeye başladım rüyalarımda köpekler saldırıyor acayip yaratıklar saldırıyor harabe yerler kan gölü yüksekten düşme rüyada habire kavga etme yine rüyada tacize uğrama.Bu olanlardan kuşkulanıp internette araştırdım ve gördüğüm şeylerin hepsi mevcuttu daha sonra bu varlık insan suretinde görünüp benimle konuşmaya başladı bana aşık olduğunu benimde onu sevmem gerektiğini yoksa bana zarar verebileceği yönünde tehditler yağdırıyor bi iyi konuşuyor bi kötü konuşuyor sevdiklerime zarar vereceğini özellikle erkek arkadaşıma eğer ondan ayrılmazsam onu ya delirtecek ya da çeşitli hastalıklar vererek ona zarar vericekmiş ne gece rahat veriyor ne gündüz ne yapacağımı şaşırdım artık yardım edin lütfen dua okuyorum nas felak kafirun ayetel kürsi ona işlemiyor sürekli rahatsız ediyor ondan korkmuyorum 3 aydır alıştım duruma fakat rahatsız oluyorum anlaşma yapmaya çalıştım bi kaç kez ama yanaşmıyor geri çeviriyor hocaya gidicem diye tehdit ettim gidersen seni mahvederim dedi ne yapmalıyım? Başına böyle bi durum gelen var mı akıl verin :(

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Felak Nas ile olacak şey değil bu .Bence hemen Urum'a danışın.Geçmiş Olsun.
Şimdi farkettim 3 ay mı?Ne kadar cesursunuz.Ben olsam ilk dakikalarda yeri göğü inletmiştim.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
evet bunlar aslında kuvvetli dualar fakat yinede vazgeçmiyor okumama rağmen çok inatçı sinir bozucu varlıklar 3 aydır uğraşıyorum bende onu bi çok kez tehdit ettim hiç korkum yok

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Yapmaya çalıştığım anlaşmalara kesinlikle yanaşmıyor beni bırakmayacağını söylüyor erkek arkadaşımdan ayrılmazsam onu öldüreceğini daha sonra da beni öldüreceğini söyledi

Keira

Moderator
Konuyla ilgili olarak site yöneticilerine danışabilirsiniz.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Cinler korktukları zaman tehditkar olurlar bu yüzden daha saldırgan veya agresif tavırlar sergilerler. Reçete çıkarabilecek birinden yardım almanız ve bu reçeteyi harfi harfine uygulamanız en azından sizin bir süre rahatlamanızı ve bu sorundan kurtulmak için gereken zamanı sağlayacaktır.

Maalesef ayetler ve sureler ilgili dine derin bağlılık olmadığı sürece sadece tekrarlanan kelimelerden başka bir şey olmayacaktır.
Manevi boşluklar ve geçmişten gelen manevi çatlaklar bu varlığın bilincine sızmasını sağlamış olması oldukça mutemeldir. Öncelikle manen çatlaklarınızı kapatmanız ve onun içeri girebileceği boşluklardan kurtulmanız gerekecektir. Bu güce kavuştuğunuzda ve kendinizi bu konuda tam hissettiğinizde isterseniz onu bilincinize hapsadebilir (ki metaneti yüksek olmayan kişilere tavsiye etmem) veya zorla dışarı atarak iletişim kurmasını ve hatta yakınınıza yaklaşmasını önleyebilirsiniz.

Muskalar vs geçici çözümlerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...