Aşık Cin Musallatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Siteye yeni üye oldum sizlere danışıp yardım almak istediğim bi konu var aşık cin musallatı..3 aydır bu durumla uğraşıyorum hazirandan beri işkence halini aldı rüyaya giren görünen ve benimle konuşan bu varlık resmen bana eziyet etmeye başladı :/ Durum şöyle başladı ben pek rüya kabus görmezdim nadiren görürdüm birden bire gördüğüm kabuslar beni kuşkuya düşürmüştü rüyalarımda sürekli köpekler saldırıyor çeşitli tuhaf yaratıklar saldırıyor harabe yerler görüyorum kan gölü yüksekten düşme rüyada kavga etme herşey böyle başladı daha sonra ilerleyen zamanlarda varlık insan suretinde göründü daha sonrada konuşmaya başladı bi iyi konuşuyor bi kötü bana aşık olduğunu benimde onu sevmem gerektiğini söylüyor etrafımda ki insanlara özellikle erkek arkadaşım ondan ayrılmamı eğer ayrılmazsam çeşitli hastalıklar vererek ya da delirterek zarar verebileceğini söylüyor artık gerçekten canımdan bezmiş durumdayım ne yapacağımı şaşırdım anlaşma yapmaya çalıştım onunla fakat anlaşmaya yanaşmıyor geri çeviriyor dini hristiyan ben cinim istediğim zararı veririm unutma şeklinde konuşuyor beni korkutmaya çalışır gibi fakat ondan korkmuyorum zaten 3 aydır da baya alıştırdı sürekli dua okuyorum ayetel kürsi nas felak kafirun fatiha fakat ona işlemiyor hocaya gideceğim dediğimde eğer gidersen seni mahvederim diye tehdit yağdırdı gece rahat vermiyor gündüz hiç rahat vermiyor ne yapmalıyım yardım edin? Zaman zaman sinirden ağladığım oluyor bende onu sevmezsem eziyeti gösterecekmiş bana nasıl kurtulabilirim? Böyle uyuz edici bi varlık daha görmedim usandım :eek:fftopic: Bu siteden birinin başına da gelmiş böyle bi olay. Bu varlığı başımdan nasıl gönderebilirim?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
öncelikle geçmiş olsun.

Kendinize bakım yaptırmanız lazım sonrasında ise duruma göre yapılıcak şey belirlenir.

Felak nas vs. duaların koruyucu özellikleri var ancak normal okumayla birşey olmaz ve o sürelerin özelliği düğüm vs. tarzında yapılan büyüler içindir dini kaynaklarda bunu söyler ve bu sureler büyü'nün kaynağını etkisizleştirmek içindir.

Urum veya yule'ye başvurmanızı tavsiye ederim.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
teşekkür ederim evet bi hocaya görünmem şart normal okuduğum için mi bi etkisi olmuyor bilemiyorum okuduğum zaman bi süre uzaklaşıyor yaklaşamıyor ama buna rağmen yine de gelmeye devam ediyor bu kadar sinir bozucu bi varlık daha görmedim .S

yare-i yarim

Moderator
İş
İslami bazı yöntemler var ibadetler ,onların dışında bazı özel zikirler vs. ama bu zikirlerin neler olduğunu pek bilmiyorum belki bilen birisi cevap verir.

Size Kuranda anlatılan bir yöntemi aktarayım bir uzmandan ehil kişiden yardım alana kadar bununla iadare edin.

Öncelikle ibadet çünki bir ayette der ki sabrederek ve namaz kılarak yardım isteyin.

diğeri esmaül hüsnadan ihtiyacınız doğrultusunda ki isimleri seçip onlar ile kalpten dua edin bir ayette der ki en güzel isimler Allahın'dır ona bu isimler ile dua edin.
dualarınızın arasına bu isimleri katarak dua edin,dua ederken Allahım dediğimiz yerlerde seçtiğiniz isimleri kullanın.

Gene ekliyorum mabet sahiplerine başvurmayı ihmal etmeyin.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Yardımlarınız için teşekkür ederim hocaya gideceğim zaten kısa zamanda bu konuyla ilgili önerdiğiniz kişi yuleye danışacağım

yare-i yarim

Moderator
İş
Gideceğiniz hocaya dikkat edin :) Hoca ismi altında dolaşıp birşey yaptıkları yok çoğu kişinin mabet sahipleri tecrübelerinden emin olunan insanlardır.
Hakkınızda hayırlısı olsun dualarımız sizinle :)

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Güvenilir bi hoca buldum sanırım :) emin değilim ama bakacağım çok sağolun teşekkür ederim inşallah kurtulacağım :)

NaBe

Kayıtlı Üye
öncelikle geçmiş olsun.

Kendinize bakım yaptırmanız lazım sonrasında ise duruma göre yapılıcak şey belirlenir.

Felak nas vs. duaların koruyucu özellikleri var ancak normal okumayla birşey olmaz ve o sürelerin özelliği düğüm vs. tarzında yapılan büyüler içindir dini kaynaklarda bunu söyler ve bu sureler büyü'nün kaynağını etkisizleştirmek içindir.

Urum veya yule'ye başvurmanızı tavsiye ederim.

Kesinlikle Hz Muhammed'e büyü yapıldıgı zaman inmiştir ;

- Ayetil kursi işlemiyor filan diyorsunuzda bu benim tuhafıma gitti ?

Nasil işlemiyor abdestlimi uyguluyorsunuz Ayetil kursi okuyupta işlemiyor diyenide ilk defa duydum !

yare-i yarim

Moderator
İş

Nasil işlemiyor abdestlimi uyguluyorsunuz Ayetil kursi okuyupta işlemiyor diyenide ilk defa duydum !

Bizim topluma şöyle birşey anlatılmıştır herzaman
Musallat mı var ? Oturduğun yerde oku iki dua geçer
böyle birşey olmaz hz.muhammede büyü yapıldığında oda oturduğu yerden okumadı sihirde kullanılan malzemeleri buldu o malzemelerin üzerine üfledi bu sureleri okuyarak o büyü öyle gitti.Ezberden bişeler okuyarak musallattan kurtulamaz birisi.
Ha eğer ki alemlerin rabbi bir kulun kurtulmasını istemiştir o kişiler ozaman tabi ki bir dua ile kurtulur.
Ama mantık olarak düşünücek olusak hz.peygamber bile oturduğu yerden dua okuyarak kurtulamamış ta ( büyü malzemelerini iptal etmekle uğraştı vs.) hz.peygambere verilmeyen sana bana mı verilicek ? Bu açıdan bakarsak anlaşılması daha kolay olur diye düşünüyorum.

karatay

Kayıtlı Üye
Merhaba. Anlattiginiz uzere bir yada bir kac bedensiz varligin size bir takim duygular beslediginden bahsetmissiniz. Oncelikle böyle birseyin mumkun olmadigi kanisina varmanizi istiyorum. Bugune degin söylentiler, bazi psikolojik bozukluk vakaları ve sozde hadisler disinda boyle bir durumun var olabilecegi hakkinda hiçbir olayın varlığı baş göstermedi. Ins ve cinniler birbirlerinden iki kutbun birbirine olan zitligi kadar zıt iki mahlukattırlar. Biz insanlarin yaradilisi topraktan onlarin ise dumansiz atestendir. Allah (c.c) ' ün izni olmaksizin tabiru caizse ikinci bir emre kadar Hz. Süleymanın vefatından beri denizlerin dibine zincirlenmişlerdir. Ancak ve ancak tıpkı insanlarda oldugu gibi Allah 'in koydugu yasagi cigneyerek yani buyu vasitasiyla insana musallatlari mumkun olabilir. Allah'in emrini cigneyen bu mahlukatların pekte iyi huylu ve mumin oldukları soylenemez. Dolayisiyla sizle bir cinsi munasebetleri olmasi soz konusu degildir. Unutmayin Allah'in yasaginj cignegip ona dusman kesilenler insanogluna dost olamaz sizi dost gormeyen cinsi bir munasebette bulunmaz. Kaldı ki istese bile bu evrenin yasaları vardir. Izin verilmez. Tek bir amacları vardir size zarr vermek. Ya birileri tarafindan basiniza musallat edilmislerdir ya da bir ameleniz buna sebeb olmustur. Bunlardan korunmanin tek bir yolu vardir o da Allah'ı anarak tertemiz bir şekilde onun merhametine ve kudretine siginmaktir. Ibadetlerinizi aksatmayin, mumkun oldugunca temiz dolaşın ( abdestli). Ve en onemliside sunu idrak etmenizi istiyorum. Siz iradenize hakim oldukça size vesvese ve olumsuz bir etkileri dokunmayacaktir. Sahsima defalarca buyuler yapildi. Oyle basit buyuler de degil. Detayini yazmama gerek yok ama tek bir etkisini yasamadim. Cunku bunun icin beynimde gerekli olan altyapiyi hicbir zaman olusturmamistim. Ben irademe sahip ciktigim surece bana kuru vesveseden baska hicbir zararlarinin dokunamayacagini beynime coktan inandirmistim. Siz de inandirin ve en onemliside her namazinizin sonunda selamdan sonra Allah ' a siginip merhametini kendiniz icin , kahrini zalimler icin dileyin.

NaBe

Kayıtlı Üye
Bizim topluma şöyle birşey anlatılmıştır herzaman
Musallat mı var ? Oturduğun yerde oku iki dua geçer
böyle birşey olmaz hz.muhammede büyü yapıldığında oda oturduğu yerden okumadı sihirde kullanılan malzemeleri buldu o malzemelerin üzerine üfledi bu sureleri okuyarak o büyü öyle gitti.Ezberden bişeler okuyarak musallattan kurtulamaz birisi.
Ha eğer ki alemlerin rabbi bir kulun kurtulmasını istemiştir o kişiler ozaman tabi ki bir dua ile kurtulur.
Ama mantık olarak düşünücek olusak hz.peygamber bile oturduğu yerden dua okuyarak kurtulamamış ta ( büyü malzemelerini iptal etmekle uğraştı vs.) hz.peygambere verilmeyen sana bana mı verilicek ? Bu açıdan bakarsak anlaşılması daha kolay olur diye düşünüyorum.

Evet ; Hz muhammede büyü yapılırken hz aliyi gönderip kuyudan büyüyü getirip bozmuşlardır ; Malesef hem fikiriz... Ama yüce yaradanın taktirine kalmiştir..

Merhaba. Anlattiginiz uzere bir yada bir kac bedensiz varligin size bir takim duygular beslediginden bahsetmissiniz. Oncelikle böyle birseyin mumkun olmadigi kanisina varmanizi istiyorum. Bugune degin söylentiler, bazi psikolojik bozukluk vakaları ve sozde hadisler disinda boyle bir durumun var olabilecegi hakkinda hiçbir olayın varlığı baş göstermedi. Ins ve cinniler birbirlerinden iki kutbun birbirine olan zitligi kadar zıt iki mahlukattırlar. Biz insanlarin yaradilisi topraktan onlarin ise dumansiz atestendir. Allah (c.c) ' ün izni olmaksizin tabiru caizse ikinci bir emre kadar Hz. Süleymanın vefatından beri denizlerin dibine zincirlenmişlerdir. Ancak ve ancak tıpkı insanlarda oldugu gibi Allah 'in koydugu yasagi cigneyerek yani buyu vasitasiyla insana musallatlari mumkun olabilir. Allah'in emrini cigneyen bu mahlukatların pekte iyi huylu ve mumin oldukları soylenemez. Dolayisiyla sizle bir cinsi munasebetleri olmasi soz konusu degildir. Unutmayin Allah'in yasaginj cignegip ona dusman kesilenler insanogluna dost olamaz sizi dost gormeyen cinsi bir munasebette bulunmaz. Kaldı ki istese bile bu evrenin yasaları vardir. Izin verilmez. Tek bir amacları vardir size zarr vermek. Ya birileri tarafindan basiniza musallat edilmislerdir ya da bir ameleniz buna sebeb olmustur. Bunlardan korunmanin tek bir yolu vardir o da Allah'ı anarak tertemiz bir şekilde onun merhametine ve kudretine siginmaktir. Ibadetlerinizi aksatmayin, mumkun oldugunca temiz dolaşın ( abdestli). Ve en onemliside sunu idrak etmenizi istiyorum. Siz iradenize hakim oldukça size vesvese ve olumsuz bir etkileri dokunmayacaktir. Sahsima defalarca buyuler yapildi. Oyle basit buyuler de degil. Detayini yazmama gerek yok ama tek bir etkisini yasamadim. Cunku bunun icin beynimde gerekli olan altyapiyi hicbir zaman olusturmamistim. Ben irademe sahip ciktigim surece bana kuru vesveseden baska hicbir zararlarinin dokunamayacagini beynime coktan inandirmistim. Siz de inandirin ve en onemliside her namazinizin sonunda selamdan sonra Allah ' a siginip merhametini kendiniz icin , kahrini zalimler icin dileyin.

:) Herşeyi psikolojiye baglamanız..

Bilime Göre

Cin yoktur metafizik ve soyut oldugu icin :) ona göre gidersek ohoooo..

Ama herkesin kişisel görüşü.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Sizin için mabet üyesi olmayan bi arkadaşıma sordum verdiği cevabı sizle paylaşıyorum umarım faydası olur. " Demir bir tasa biraz su konur fahşa ve rukye ayetleri okunur bu ayetler okunurken cine ah edilir sonra o sudan biraz içilir geri kalan saça yüze vücuda sürülür. Bu sefer biraz sirke alınır yine fahşa ve rukye ayetleri, nas, felak, ayetel kürsi, amena rasulü, yasin birazda zikir okunur ardından bu sirkeye su ekleyip bir bezle odanı dip köşe temizle bu rukye ayetleri cine zarar verir rukye ayetleri de cini uzaklaştırır."

Zikirleri vermeyi unutmuşum pardon 1. Ed-Dârr 1001 kez 2. El-Mani 161 3. Er-Raûf 287 kez okunacak.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
İşlemiyordan kastım şu işliyor fakat bi süreliğine sonra tekrar rahatsız ediliyorum demek istediğim buydu.

Önce bende anlam verememiştim başlarda ona büyü yoluyla mı geldiğini sordum hayır dedi zarar mı verdim farkında olmadan dedim yine hayır dedi.Bu şimdi nedir o zaman? Zarar vermek istese çoktan verebilirdi 3 aydır ama siz yanılıyorsunuz bu tarz şeyler olabiliyor başına gelen bi çok insan da var sadece benim başıma gelmedi bu.

İşlemiyor derken bahsettiğim yani işe yarıyor ayetel kürsi fakat bi süreliğine sonra yine aynı işkence başlıyor :/

Sizin için mabet üyesi olmayan bi arkadaşıma sordum verdiği cevabı sizle paylaşıyorum umarım faydası olur. " Demir bir tasa biraz su konur fahşa ve rukye ayetleri okunur bu ayetler okunurken cine ah edilir sonra o sudan biraz içilir geri kalan saça yüze vücuda sürülür. Bu sefer biraz sirke alınır yine fahşa ve rukye ayetleri, nas, felak, ayetel kürsi, amena rasulü, yasin birazda zikir okunur ardından bu sirkeye su ekleyip bir bezle odanı dip köşe temizle bu rukye ayetleri cine zarar verir rukye ayetleri de cini uzaklaştırır."

Nas felak ayetel kürsi kafirun fatiha hepsini devamlı olarak okuyorum ve bu duaları okuyup yatıyorum kesinlikle ayet sure dinleyemez oldum tahammül edemiyorum bu duruma geldim

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Yalnız benim dediğimde bi tek kendinizi arındırmış değil odanızı evinizi arındırmış oluyosunuz bi kere deneyin pişman olmayacaksınız tabi uğraşmak istemiyorsanız o farklı mesele

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Yalnız benim dediğimde bi tek kendinizi arındırmış değil odanızı evinizi arındırmış oluyosunuz bi kere deneyin pişman olmayacaksınız tabi uğraşmak istemiyorsanız o farklı mesele

Yok hayır kurtulmak istediğim için yapacağım dediklerinizi durum ciddi çünkü zira bana da zarar verebilir örnek çıldırtmak gibi.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Yok hayır kurtulmak istediğim için yapacağım dediklerinizi durum ciddi çünkü zira bana da zarar verebilir örnek çıldırtmak gibi.
:) teşk ederm umarım şifa bulursunuz yaptıktan sonra değişimden bizi haberdar edin lütfen

karatay

Kayıtlı Üye
Önce bende anlam verememiştim başlarda ona büyü yoluyla mı geldiğini sordum hayır dedi zarar mı verdim farkında olmadan dedim yine hayır dedi.Bu şimdi nedir o zaman? Zarar vermek istese çoktan verebilirdi 3 aydır ama siz yanılıyorsunuz bu tarz şeyler olabiliyor başına gelen bi çok insan da var sadece benim başıma gelmedi bu.

Sizin inandiginiz cercevede cevap istiyorsunuz o halde oyle vereyim. Siz sebeblerini sormussunuz onlarda bir takim cevap vermisler. Ve siz bu cevaplara gore olabilecek sebebleri sadece bu cevaplara bakarak elemissiniz. Size zarar vermek yada sizin tabirinizle sizi zorla elde etmek isteyen varligin veya varliklarin sozlerine inanmamaniz gerekir. Bundan ziyade cinnilerin bircogu bizim tabirimizle aptaldir. Ve hemen hemen her kelimeleri celiskilidir. Bunun sebebi kendilerini sizden ustun gorup kurnaz sandiklari icin. Dolayisiyla sinirlarini zorlayip celiskili ifadeler birakiyorlar gerilerinde. Bu halde ilk cevabima ilgi gostermediginiz icin soyle bir tavsiyede bulunayim. Bu varliklarin sozlerine inanmayin az evvel soyledigim sebebten oturu. Bekletilmemis bir suya 7 defa nas 7 defa felak surelerini okuyun ve her yatsidan sonra 7 yudum alin o sudan. Sonra o suyu kaynatip buharlasmasini saglayin. Bu islemi 7 gece tekrarlayin. Umulur ki sizden uzaklasacaklardir.
Kaynak : Eski müftü dedem.

yare-i yarim

Moderator
İş
Eğer musallatın durumu çok çok ciddi boyutlarda ise ( bu dereceyi belirleyebilicek bir uzman değilim ) uzman olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler yetersiz kalınır ve bu durumda musallata uğrayan kişiler daha ciddi zarar görebilir.
Ben tavsiye üzerine şu işlemi yap bu işlemi yap tarzında majikal tavsiyeleri musallata uğrayan kişinin durumu açısından pek uygun görmüyorum.
Majikal işlemlerin hepsi uzman eller tarafından yapılmalı çünki burada söz konusu olan şey sadece malzemeler değildir daha bir çok etken vardır.

karatay

Kayıtlı Üye
Eğer musallatın durumu çok çok ciddi boyutlarda ise ( bu dereceyi belirleyebilicek bir uzman değilim ) uzman olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler yetersiz kalınır ve bu durumda musallata uğrayan kişiler daha ciddi zarar görebilir.
Ben tavsiye üzerine şu işlemi yap bu işlemi yap tarzında majikal tavsiyeleri musallata uğrayan kişinin durumu açısından pek uygun görmüyorum.
Majikal işlemlerin hepsi uzman eller tarafından yapılmalı çünki burada söz konusu olan şey sadece malzemeler değildir daha bir çok etken vardır.

Bu üyenin durumunun musallat oldugunuda bilemiyoruz. Aslina bakarsaniz yazdiklarindan baska hicbir sey bilemeyiz. Forum sitesini forum yapan da budur. Herkes oneri ve tavsiyelerinde bulunur cunku bunu talep eden konunun muhattabidir. Uzman bir majisyen bakim yapmadan tam olarak gereken uygulmayi veremez. Bildigim kadariyla bakim sadece urum ve yule tarafindan yapildigina gore o zaman bizlerin geri kalan uyelerin hic bir tavsiyede bulunmamalarini yeğliyorsunuz. Bu tavsiye " sunu yap bunu yap" tan ziyade onerilerdir. Sonrasinda hayir onu yapmamali bunu yapmali diyen bir yorum cikar ve tartisilarak dogruya en yakin tavsiyenin uyeye sunulmasi bence en saglikli yontemdir. Urum ve yulenin konuya mudahele etmesini beklemekte bir secenek tabi ama o haldr bizlerin burda doktora git demekten baska ne secenegimiz kalacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...