Aşık Cin Musallatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu üyenin durumunun musallat oldugunuda bilemiyoruz. Aslina bakarsaniz yazdiklarindan baska hicbir sey bilemeyiz. Forum sitesini forum yapan da budur. Herkes oneri ve tavsiyelerinde bulunur cunku bunu talep eden konunun muhattabidir. Uzman bir majisyen bakim yapmadan tam olarak gereken uygulmayi veremez. Bildigim kadariyla bakim sadece urum ve yule tarafindan yapildigina gore o zaman bizlerin geri kalan uyelerin hic bir tavsiyede bulunmamalarini yeğliyorsunuz. Bu tavsiye " sunu yap bunu yap" tan ziyade onerilerdir. Sonrasinda hayir onu yapmamali bunu yapmali diyen bir yorum cikar ve tartisilarak dogruya en yakin tavsiyenin uyeye sunulmasi bence en saglikli yontemdir. Urum ve yulenin konuya mudahele etmesini beklemekte bir secenek tabi ama o haldr bizlerin burda doktora git demekten baska ne secenegimiz kalacak ?
Benim burada ki tavsiyemin sebebi üyeye sunulan majikal önerilerin kişiye zarar verme olasılığından dolayıdır.
Sonrasında senin dediğini yaptım başıma bu geldi tarzı söylemler olmaması için uyarma gereği duydum.
Bu şuna benzer bir kişi düşünün şyle birşey diyor " Ben bir davet metodu uyguladım başıma şu geldi bu geldi şimdi ne yapacağım ? "
Sen bu işte uzman olmadan yada bir uzman gözetiminde olmadan nediye davet yapıyorsun derler adama.
Bu durum da böyle ben üyenin başına birşey gelmemesi için gerekli tavsiyelerde bulundum çünki üyeye verilen öneri bir majikal işlemdir ve o majikel işlemi uygulaması durumunda daha büyük bir zarara uğrayacak olursa sen-ben-biz yerimizde rahat otururken çilesini o üye çeker mesajıma bu açıdan bakmanızı tavsiye ederim.

Zaten üyeye uruma yule'ye danışmasını tavsiye ettim bundan sonrası onun bileceği iş kişi talep edicekki yardım görsün.

İyi forumlar dilerim.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Sizin inandiginiz cercevede cevap istiyorsunuz o halde oyle vereyim. Siz sebeblerini sormussunuz onlarda bir takim cevap vermisler. Ve siz bu cevaplara gore olabilecek sebebleri sadece bu cevaplara bakarak elemissiniz. Size zarar vermek yada sizin tabirinizle sizi zorla elde etmek isteyen varligin veya varliklarin sozlerine inanmamaniz gerekir. Bundan ziyade cinnilerin bircogu bizim tabirimizle aptaldir. Ve hemen hemen her kelimeleri celiskilidir. Bunun sebebi kendilerini sizden ustun gorup kurnaz sandiklari icin. Dolayisiyla sinirlarini zorlayip celiskili ifadeler birakiyorlar gerilerinde. Bu halde ilk cevabima ilgi gostermediginiz icin soyle bir tavsiyede bulunayim. Bu varliklarin sozlerine inanmayin az evvel soyledigim sebebten oturu. Bekletilmemis bir suya 7 defa nas 7 defa felak surelerini okuyun ve her yatsidan sonra 7 yudum alin o sudan. Sonra o suyu kaynatip buharlasmasini saglayin. Bu islemi 7 gece tekrarlayin. Umulur ki sizden uzaklasacaklardir.
Kaynak : Eski müftü dedem.
Merak etmeyin zaten her dediğine inanmıyorum söylediğiniz gibi çok çelişkili davranıyor ne yapacağı belli değil ve söyledikleri hep tekrar halinde kendini ne kadar üstün göstermeye de çalışsa bizden üstün değiller bunu biliyoruz ama anlamadığım madem öyle neden şimdiye kadar zarar vermedi de sadece konuşmaya çalışıyor? Dediklerinizi de yapacağım bi arkadaş sirkeli sudan da bahsetti onu da uygulayacağım.Musallat mı değil mi biz bilemeyiz diyorsunuz fakat bu kesinlikle musallat.Sadece gece değil gündüz de rahat bırakmayan bi varlıktan bahsediyorum çoğu kişi acaba büyü mü diye sordular bunu bilemiyorum emin değilim bi seans yaptın mı dediler şu zamana kadar 1 kere bile herhangi bi seansta bulunmadım.Ayrıca beni anlayamamanız gayet doğal bunları ancak yaşayanlar bilebilir doktorluk bi durumda söz konusu değil ne olduysa herşey bi anda oldu ama dilerim kimsenin başına da böyle bi durum gelmez.Bide onların varlığını inkar edenler de var buna da anlam veremiyorum kuranda onlardan çokça bahsediliyor bu dualar da felak nas ayetel kürsi ve hatta cin mektubu bu yüzden var.

Benim burada ki tavsiyemin sebebi üyeye sunulan majikal önerilerin kişiye zarar verme olasılığından dolayıdır.
Sonrasında senin dediğini yaptım başıma bu geldi tarzı söylemler olmaması için uyarma gereği duydum.
Bu şuna benzer bir kişi düşünün şyle birşey diyor " Ben bir davet metodu uyguladım başıma şu geldi bu geldi şimdi ne yapacağım ? "
Sen bu işte uzman olmadan yada bir uzman gözetiminde olmadan nediye davet yapıyorsun derler adama.
Bu durum da böyle ben üyenin başına birşey gelmemesi için gerekli tavsiyelerde bulundum çünki üyeye verilen öneri bir majikal işlemdir ve o majikel işlemi uygulaması durumunda daha büyük bir zarara uğrayacak olursa sen-ben-biz yerimizde rahat otururken çilesini o üye çeker mesajıma bu açıdan bakmanızı tavsiye ederim.

Zaten üyeye uruma yule'ye danışmasını tavsiye ettim bundan sonrası onun bileceği iş kişi talep edicekki yardım görsün.

İyi forumlar dilerim.

Evet merak edip seans uygulayanlar var fakat ben 1 kere bile seansta bulunmadım.Site sahiplerimizden birine bahsettim umarım yardımcı olur bana.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Merhaba. Anlattiginiz uzere bir yada bir kac bedensiz varligin size bir takim duygular beslediginden bahsetmissiniz. Oncelikle böyle birseyin mumkun olmadigi kanisina varmanizi istiyorum. Bugune degin söylentiler, bazi psikolojik bozukluk vakaları ve sozde hadisler disinda boyle bir durumun var olabilecegi hakkinda hiçbir olayın varlığı baş göstermedi. Ins ve cinniler birbirlerinden iki kutbun birbirine olan zitligi kadar zıt iki mahlukattırlar. Biz insanlarin yaradilisi topraktan onlarin ise dumansiz atestendir. Allah (c.c) ' ün izni olmaksizin tabiru caizse ikinci bir emre kadar Hz. Süleymanın vefatından beri denizlerin dibine zincirlenmişlerdir. Ancak ve ancak tıpkı insanlarda oldugu gibi Allah 'in koydugu yasagi cigneyerek yani buyu vasitasiyla insana musallatlari mumkun olabilir. Allah'in emrini cigneyen bu mahlukatların pekte iyi huylu ve mumin oldukları soylenemez. Dolayisiyla sizle bir cinsi munasebetleri olmasi soz konusu degildir. Unutmayin Allah'in yasaginj cignegip ona dusman kesilenler insanogluna dost olamaz sizi dost gormeyen cinsi bir munasebette bulunmaz. Kaldı ki istese bile bu evrenin yasaları vardir. Izin verilmez. Tek bir amacları vardir size zarr vermek. Ya birileri tarafindan basiniza musallat edilmislerdir ya da bir ameleniz buna sebeb olmustur. Bunlardan korunmanin tek bir yolu vardir o da Allah'ı anarak tertemiz bir şekilde onun merhametine ve kudretine siginmaktir. Ibadetlerinizi aksatmayin, mumkun oldugunca temiz dolaşın ( abdestli). Ve en onemliside sunu idrak etmenizi istiyorum. Siz iradenize hakim oldukça size vesvese ve olumsuz bir etkileri dokunmayacaktir. Sahsima defalarca buyuler yapildi. Oyle basit buyuler de degil. Detayini yazmama gerek yok ama tek bir etkisini yasamadim. Cunku bunun icin beynimde gerekli olan altyapiyi hicbir zaman olusturmamistim. Ben irademe sahip ciktigim surece bana kuru vesveseden baska hicbir zararlarinin dokunamayacagini beynime coktan inandirmistim. Siz de inandirin ve en onemliside her namazinizin sonunda selamdan sonra Allah ' a siginip merhametini kendiniz icin , kahrini zalimler icin dileyin.

"Hiçbir olayın varlığı baş göstermedi" cümlesini neye dayanarak söylüyorsunuz?
Siz bugüne kadar ne gördünüz, ne yaşadınız, varlıklarla ne derece ilişkileriniz oldu, onlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz ki böyle bir kesin kanıya varabiliyorsunuz?
Yaratılışlarının, yapılarının farklı olması aralarında iletişim olamayacağı anlamına gelmiyor.
Ortada yaşanan bir olay var, neredeyse üyeye yaşadıklarınız gerçek değil en fazla rüyadır diyeceksiniz.

Siz istediğiniz kadar zihninizde o bahsettiğiniz altyapıyı oluşturmayın, bu konuda tecrübeli bir kişi tarafından size büyü yapıldığında beyninizin altyapısı falan pek işlemeyecek, benden söylemesi.
Diğer bir yorumunuzda da cinler için "çoğu aptaldır" demişsiniz.
Bu yargıya nasıl vardınız bunu da merak ediyorum.
İçlerinde aptalları olabileceği gibi, sizden binlerce kat zeki olanları da mevcut.

Ama çabanızı anlıyorum.
Merak etmeyin bu egoya bir tek siz kapılmıyorsunuz.
Sizin gibiler maalesef varlıkları kendilerinden aşağıda görüyorlar çoğu zaman, iki dua ederim düşünce gücüyle karşı koyarım diye geziniyorlar.
Ta ki "gerçek" bir deneyim yaşayana kadar.

Onlar bizden aşağıda değil.
Bazı varlıklar ise bizden çok çok yukarıda seviye olarak.
Bu kadar kesin kanılara nasıl varıyorsunuz gerçekten anlayamıyorum.

Konu sahibi için ise önerim, internetteki uygulamalardan kafanıza göre bakıp kullanmayın, size verilenleri de öyle.
İnternetteki uygulamaların doğruluğu bilinemez.
Madem rahatsızlığınızın boyutu büyük, bir bilirkişiye danışıp yardım alacaksınız, bu işlerin içinde olmayan kişilerden alınan yardımlar da işe yarasa bile dediğiniz gibi geçici çözüm olmaktan öteye gitmezler.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Siz bugüne kadar ne gördünüz, ne yaşadınız, varlıklarla ne derece ilişkileriniz oldu, onlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz ki böyle bir kesin kanıya varabiliyorsunuz?
Yaratılışlarının, yapılarının farklı olması aralarında iletişim olamayacağı anlamına gelmiyor.
Ortada yaşanan bir olay var, neredeyse üyeye yaşadıklarınız gerçek değil en fazla rüyadır diyeceksiniz.

Siz istediğiniz kadar zihninizde o bahsettiğiniz altyapıyı oluşturmayın, bu konuda tecrübeli bir kişi tarafından size büyü yapıldığında beyninizin altyapısı falan pek işlemeyecek, benden söylemesi.
İçlerinde aptalları olabileceği gibi, sizden binlerce kat zeki olanları da mevcut.

Ama çabanızı anlıyorum.
Sizin gibiler maalesef varlıkları kendilerinden aşağıda görüyorlar çoğu zaman, iki dua ederim düşünce gücüyle karşı koyarım diye geziniyorlar.

Konu sahibi için ise önerim, internetteki uygulamalardan kafanıza göre bakıp kullanmayın, size verilenleri de öyle.
Madem rahatsızlığınızın boyutu büyük, bir bilirkişiye danışıp yardım alacaksınız, bu işlerin içinde olmayan kişilerden alınan yardımlar da işe yarasa bile dediğiniz gibi geçici çözüm olmaktan öteye gitmezler.

Haklısınız karatay nickli üyenin inanmaması doğal çünkü başına gelmediği için bu şekilde konuşuyor bu kadar emin olmasına bende hayret ettim açıkçası herneyse
hocaya gideceğim ancak muskaların kesin çözüm olmadığını söylüyolar sirkeli sudan bahsettiler bide cin mektubu var bunu evime koysam içeri giremezlermiş öğrendiğim kadarıyla sizce faydası olur mu?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Haklısınız karatay nickli üyenin inanmaması doğal çünkü başına gelmediği için bu şekilde konuşuyor bu kadar emin olmasına bende hayret ettim açıkçası herneyse
hocaya gideceğim ancak muskaların kesin çözüm olmadığını söylüyolar sirkeli sudan bahsettiler bide cin mektubu var bunu evime koysam içeri giremezlermiş öğrendiğim kadarıyla sizce faydası olur mu?
Siz nyksse isimli üyeye sordunuz ancak cin mektubu konusunda ben bir uyarıda bulunmak isterim.
Cin mektubu konusunda defalarca sitede açıklama yapıldı o kadar çokki artık daha fazla açıklama yapılma gereği duyulmuyor ben bu açıklamaları okumadığınızı farzederek bir kaç şey söylemek istiyorum size.

Cin mektubu kısacası işe yaramaz hatta daha çok zarar görürsünüz.
O mektup hz.peygamber tarafından bir sahabesine özel olarak yazılmıştır ve sadece o sahabe ile ilgili bir korunma içerir aslında bu mektup o sahabenin aracılığı ile cinlere hitap eder.

Bu konuda ki bazı deneyimlere şahit oldum ve çok yazılar okudum bu mektubu kullananların.
İnternette okuduğum bir yorum da bir kişi babası için cin mektubunu kullanmış ve sabah olduğunda babasını hastaneye kaldırmışlar.
Bunu şöyle düşünün ahmetin bankada hesabı var ve hesabında 40.000 tl var mehmet geliyor ahmetin hesabından bu parayı çekmeye çalışıyor,banka mehmete bu parayı niye versin ki ?

Eğer birisi size cin mektubunu kullan diye tavsiyede bulunmuşsa bilin ki o kişi ehil birisi değildir ondan uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Siz nyksse isimli üyeye sordunuz ancak cin mektubu konusunda ben bir uyarıda bulunmak isterim.
Cin mektubu konusunda defalarca sitede açıklama yapıldı o kadar çokki artık daha fazla açıklama yapılma gereği duyulmuyor ben bu açıklamaları okumadığınızı farzederek bir kaç şey söylemek istiyorum size.

O mektup hz.peygamber tarafından bir sahabesine özel olarak yazılmıştır ve sadece o sahabe ile ilgili bir korunma içerir aslında bu mektup o sahabenin aracılığı ile cinlere hitap eder.

Bu konuda ki bazı deneyimlere şahit oldum ve çok yazılar okudum bu mektubu kullananların.
İnternette okuduğum bir yorum da bir kişi babası için cin mektubunu kullanmış ve sabah olduğunda babasını hastaneye kaldırmışlar.
Bunu şöyle düşünün ahmetin bankada hesabı var ve hesabında 40.000 tl var mehmet geliyor ahmetin hesabından bu parayı çekmeye çalışıyor,banka mehmete bu parayı niye versin ki ?

Eğer birisi size cin mektubunu kullan diye tavsiyede bulunmuşsa bilin ki o kişi ehil birisi değildir ondan uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

Ben yeni üye olduğum için siteye dediğiniz konuyu görmedim o halde hiç denemeyim bunu başıma daha fazla iş almak istemiyorum.

NaBe

Kayıtlı Üye

Cin mektupu malesef herkes için cözüm diye ifade edilir.. ama Sonucta Allahın yaratıgı bir canı yakarak sonuca varılmaz..

karatay

Kayıtlı Üye

İlk olarak

Ama çabanızı anlıyorum.

Tarafıma onlarca defa büyü yapıldı ve öyle basit büyüler de değil. Sakatat parçalarından tutun kanla yazılan bir takım tılsımlara kadar.. Ve hiçbirinin etkisini yaşamadım. Ben sorununu yazan üyeye ilk olarak iradeden bahsettim ve dik durmasını tavsiye ettim o ise somut birşeyler istedi ve bende eski müftü dedemden bir uygulama istedim durumu anlattım bana verdiği öneriyi de buraya yazdım. İnsan ırkı ve cin ırkı birbirlerinden farklı yaratılışta iki mahluktur. Aralarında cinsi münasebet olamaz. Olabilecegine dair bana Allah bir uyarıda bulunmadı kelamı yani kuranı kerim vasıtasıyla bu benım için gayet yeterli bir delil. Söylentilere, bazı psikolojik sorunlardan kaynaklanan hastalıklara veyahut sözde uydurma hadislere dayanıp böyle birşeye inanmak yerine Allahın kelamını baz alıp sorgulama ve degerlendirmek her mümin için akıl karıdır ve olması gerekendir. Benim hayatım bu olayların içerisinde geçti doğumumdan şuana kadar ne siz ne de beni tanımayan bir başkası bunu bilemez ve bunun hakkında yargıya varamaz. Burada herkes deneyimleri sonucu elde ettiği kanılarla degerlendirme yapıyor siz gelip benim degerlendirmemi bu derece küstahça aşağılayamassınız. Ve beni olmayan bir egositlikle suçlayamassınız. Aksine sizin gösterdiğiniz bu tavır tamamiyle egoistçedir.

NaBe

Kayıtlı Üye
Ben yeni üye olduğum için siteye dediğiniz konuyu görmedim o halde hiç denemeyim bunu başıma daha fazla iş almak istemiyorum.

Zaten kesinlikle böyle bir şey denemeyiniz ;

- Cinmektupu En son durum diye anılır genelde...

İyi bir alime görünün derim. bu işin ehli insanlar var ve coguda ücretsiz yaparlar Allah rızası icin yapanlar cok ..

Bu dönemdede özelikle size tavsiyem Dini vazifelerinizi yerine getirmeye özen gösteriniz ve devam ettiriniz namazınızı aksatmayınız ve her zaman dua etmeye özen gösteriniz..

Ayetil kursidir Allahın isimleridir.. bir sürü örnek sitede var..

Önemli olan bunu niyetten okumak (gönülden) Allah her zaman gören gözetliyendir Elbette

- Bunları yaptıgınız taktirde göreceksiniz ki bi nebzede olsa huzurlu olacaksınız ve şunu unutmayın kim ne diyorsa desin.. Yüce yaradana her zelzelişte bir o kadar yakınlaşacaksınız..!

- Hiristiyan olabilir. Ama bilirki Allah var.. Uyarmaya çalışınız şikayet etcem şeklinde

Lipstick

Banlı Kullanıcı

İyi bir alime görünün derim. bu işin ehli insanlar var ve coguda ücretsiz yaparlar Allah rızası icin yapanlar cok ..

Bu dönemdede özelikle size tavsiyem Dini vazifelerinizi yerine getirmeye özen gösteriniz ve devam ettiriniz namazınızı aksatmayınız ve her zaman dua etmeye özen gösteriniz..

Önemli olan bunu niyetten okumak (gönülden) Allah her zaman gören gözetliyendir Elbette

- Bunları yaptıgınız taktirde göreceksiniz ki bi nebzede olsa huzurlu olacaksınız ve şunu unutmayın kim ne diyorsa desin.. Yüce yaradana her zelzelişte bir o kadar yakınlaşacaksınız..!

- Hiristiyan olabilir. Ama bilirki Allah var.. Uyarmaya çalışınız şikayet etcem şeklinde

Hocaya görüneceğim ancak dediğiniz gibi güvenilir birilerini bulmak zor çünkü geneli yüksek bi ücret istiyor musallat durumundan kurtulmak bakım yapmak için.Açıkçası onu uyardım bak Allah görüyor benimle uğraşma rahat bırak beni yoksa hocaya gideceğim yanacaksın dedim hiç aldırış etmedi kurtulmak o kadar kolay değil diyor istersem yine gelip bulabilirim seni dedi.

Bide Allahtan bahsettiğimde hemen bırak Allahı şimdi diyor söyleme adını diyor.

Tarafıma onlarca defa büyü yapıldı ve öyle basit büyüler de değil. Sakatat parçalarından tutun kanla yazılan bir takım tılsımlara kadar.. Ve hiçbirinin etkisini yaşamadım. Ben sorununu yazan üyeye ilk olarak iradeden bahsettim ve dik durmasını tavsiye ettim o ise somut birşeyler istedi ve bende eski müftü dedemden bir uygulama istedim durumu anlattım bana verdiği öneriyi de buraya yazdım. İnsan ırkı ve cin ırkı birbirlerinden farklı yaratılışta iki mahluktur. Aralarında cinsi münasebet olamaz. Olabilecegine dair bana Allah bir uyarıda bulunmadı kelamı yani kuranı kerim vasıtasıyla bu benım için gayet yeterli bir delil. Söylentilere, bazı psikolojik sorunlardan kaynaklanan hastalıklara veyahut sözde uydurma hadislere dayanıp böyle birşeye inanmak yerine Allahın kelamını baz alıp sorgulama ve degerlendirmek her mümin için akıl karıdır ve olması gerekendir. Benim hayatım bu olayların içerisinde geçti doğumumdan şuana kadar ne siz ne de beni tanımayan bir başkası bunu bilemez ve bunun hakkında yargıya varamaz. Burada herkes deneyimleri sonucu elde ettiği kanılarla degerlendirme yapıyor siz gelip benim degerlendirmemi bu derece küstahça aşağılayamassınız. Ve beni olmayan bir egositlikle suçlayamassınız. Aksine sizin gösterdiğiniz bu tavır tamamiyle egoistçedir.

Biz ve onlar farklıyız evet ama bu aramızda bi iletişim kuramayacağımız anlamına gelmez bunu bi kavrayalım önce.Ayrıca yaşadığım şeylere uydurma bişeymiş gibi davranıp yorumlamanızdan hoşlanmadım.Yaşadığım herşey gerçek öyle olmasa gelip burda derdimi anlatmazdım.Ve de psikolojik bi hastalık vs diyip yorumlamanızdan da hoşlanmadım.İnanmıyorsanızda bu sizin sorununuz sizi bu duruma inandırmak zorunda da değilim.

NaBe

Kayıtlı Üye
Hocaya görüneceğim ancak dediğiniz gibi güvenilir birilerini bulmak zor çünkü geneli yüksek bi ücret istiyor musallat durumundan kurtulmak bakım yapmak için.Açıkçası onu uyardım bak Allah görüyor benimle uğraşma rahat bırak beni yoksa hocaya gideceğim yanacaksın dedim hiç aldırış etmedi kurtulmak o kadar kolay değil diyor istersem yine gelip bulabilirim seni dedi.

Bide Allahtan bahsettiğimde hemen bırak Allahı şimdi diyor söyleme adını diyor.

Bakınız Sizi nasil yaradan varsa o şekilde Allah yaratmıştır.. Dini inancı hiristiyan diyorsunuz ! Ve hiristiyanlar Allah'a inanırlar.. Ve Hz isa'yı önderlik olarak görürler..

- Sizi korkutabilir.. ama şunu unutmayınızda Yüce yaradan istemediği sürece size hiç bir zarar veremez.. Yeterki inanın cin mektupu su bu en son durumlarda yapılıyor tekrar diyorum cünkü bütün semavi dinlere öldürmek günahtır kesinlikle .. ve kan davası vs sistemi onlardada var unutmayınız..! ama şunu unutmayın Sizin Yaradanınız aynı şekilde onunda Yaratanıdır.. Eğer gerçektende Yüce yaradanla alaycı vs şeklinde konuşuyorsa bilinki Allahın varlıgını kabulenendir..! Uyarmaya devam edin. en son noktada bir üst msj2ta belirtiğim gibi son durum iyi bir alime görünmek ve ilk Önce Allahın sonra onun yardımıyla bu işi cözeceginize inanıyorum..

Dip Not : Söylemenizle Allah ismi anıldıgında bırak vs söyleme gibisinden birşey diyorsa şunu bilinki Allah'ı biliyor ve korkuyor !!!

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Bakınız Sizi nasil yaradan varsa o şekilde Allah yaratmıştır.. Dini inancı hiristiyan diyorsunuz ! Ve hiristiyanlar Allah'a inanırlar.. Ve Hz isa'yı önderlik olarak görürler..

- Sizi korkutabilir.. ama şunu unutmayınızda Yüce yaradan istemediği sürece size hiç bir zarar veremez.. Yeterki inanın cin mektupu su bu en son durumlarda yapılıyor tekrar diyorum cünkü bütün semavi dinlere öldürmek günahtır kesinlikle .. ve kan davası vs sistemi onlardada var unutmayınız..! ama şunu unutmayın Sizin Yaradanınız aynı şekilde onunda Yaratanıdır.. Eğer gerçektende Yüce yaradanla alaycı vs şeklinde konuşuyorsa bilinki Allahın varlıgını kabulenendir..! Uyarmaya devam edin. en son noktada bir üst msj2ta belirtiğim gibi son durum iyi bir alime görünmek ve ilk Önce Allahın sonra onun yardımıyla bu işi cözeceginize inanıyorum..

Öldürmek günahtır diyorsunuz hoca yakalım der diye gitmiyorum zaten söyledim zarar göreceksin beni zorlama rahat bırak dedim ama pes etmiyor uyarmaktan da bıktım laftan anlamaz bi varlık.Evet dini hristiyan fakat neden öyle dediğini anlayamadım boşver Allahı demesi Ateist olsa anlayacağım ama..

NaBe

Kayıtlı Üye
Öldürmek günahtır diyorsunuz hoca yakalım der diye gitmiyorum zaten söyledim zarar göreceksin beni zorlama rahat bırak dedim ama pes etmiyor uyarmaktan da bıktım laftan anlamaz bi varlık.Evet dini hristiyan fakat neden öyle dediğini anlayamadım boşver Allahı demesi Ateist olsa anlayacağım ama..

-Alim insan şunu yapar ; Muhakak o alim kişinin cinlerle bağlantısı var..! ve onlarla iletişime gecip başta bunu onlar vasıtasıyla uyarmaya çalişabilirler.

- 2. İse hoca uyarır doğrudan dinlemez vs durumu olursa Allah'ın isimlerini kulanarak sürekli tenkite bulunur ; Hiristiyan cin öbür dünyanın varliğina inanır cehenem cennet kavramını anlar !

Ama direk yakalım demez !

Veya muska yaptırabilir size yaklaşmaması icin

- Öldürmek tabikide günahtır en son ihtimal diyorum zaten

Lipstick

Banlı Kullanıcı
-Alim insan şunu yapar ; Muhakak o alim kişinin cinlerle bağlantısı var..! ve onlarla iletişime gecip başta bunu onlar vasıtasıyla uyarmaya çalişabilirler.

- 2. İse hoca uyarır doğrudan dinlemez vs durumu olursa Allah'ın isimlerini kulanarak sürekli tenkite bulunur ; Hiristiyan cin öbür dünyanın varliğina inanır cehenem cennet kavramını anlar !

Ama direk yakalım demez !

Veya muska yaptırabilir size yaklaşmaması icin

- Öldürmek tabikide günahtır en son ihtimal diyorum zaten

Onu anlaşma yaparak başımdan göndermek istiyorum ne dersem anlaşmaya yanaşır? Çok kez denedim geri çevirdi anlaşmayı.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Dün yazdığım uygulamayı yaptınız mı ?

NaBe

Kayıtlı Üye
Anlaşma yapmanız size sadece zarar verir...

O şuan size görünerek bile günah işliyor diğer kısımları saymıyom böyle birisiyle ne denli anlaşma yapabilirsiniz.. ?

İlk önce bunu kendinize sorun

Sizle konuşmaya calişinca hangi kavime bağlıymış onu öğrenmeye çalışın..

Ama kendi başınızla burdaki büyü işlerine girişmeyin

Örnek cin mektupı vs ama tecrübeli bir alim onu dize getirir..

Ömür boyu istese hapsedebilir..sonucta unutmayın varlıklar enerjisel.

Size dokunmuşsa bile hapsedilmesine yeter artar ama işin ehli varsa kaldıgınız yerlerde görünün bir an,önce

Ve bu varlık tekmi ? Başka varmı

Lipstick

Banlı Kullanıcı

O şuan size görünerek bile günah işliyor diğer kısımları saymıyom böyle birisiyle ne denli anlaşma yapabilirsiniz.. ?

Size dokunmuşsa bile hapsedilmesine yeter artar ama işin ehli varsa kaldıgınız yerlerde görünün bir an,önce

Adını yaşını dinini biliyorum fakat kabilesini bi türlü söylemiyor sorduğumda ne için sorduğunu iyi biliyorum dedi evet temasa da geçti dokunduğu an sanki elektrik çarpıyor.Uyardım defalarca hocaya gideceğim bak yanacaksın dedim dinletemiyorum ne biçim bi varlık.

Bide erkek arkadaşıma takmış durumda sürekli beni onunla tehdit ediyor.

Dün yazdığım uygulamayı yaptınız mı ?

Yok yapmadım ama yapacağım biraz kötüyüm kendimi iyi hissetmiyorumda.

NaBe

Kayıtlı Üye
Adını yaşını dinini biliyorum fakat kabilesini bi türlü söylemiyor sorduğumda ne için sorduğunu iyi biliyorum dedi evet temasa da geçti dokunduğu an sanki elektrik çarpıyor.Uyardım defalarca hocaya gideceğim bak yanacaksın dedim dinletemiyorum ne biçim bi varlık.

Anlıyorum...

Size öneririm işin boyutu büyümeden Alim birisini bulun nette olacak birşey değil..

Ama tabiri caizse eğer size dokunmuşsa Bildiğim kadarıyla tecrübeli bir insan onu hapsede bilir.. Ve bunun günah olmadıgını az cok biliyorum..

Ve ailesi vs gelip size başvurcaklar affetmeniz icin madem size zarar veriyor bence artık bu işi ciddiye alın..

- Forumdada öyle bir konı vardi araştirabilirsiniz...

Lütfen dikkat edin ve cesaretinizden ödün vermeyin..

Yar ve yaratan sizinle olsun..

Arındırın kendinizi dini vaciplerinizi yerine getirmeyr özen gösterin aksatmayın

Lipstick

Banlı Kullanıcı
Anlıyorum...

Size öneririm işin boyutu büyümeden Alim birisini bulun nette olacak birşey değil..

Ama tabiri caizse eğer size dokunmuşsa Bildiğim kadarıyla tecrübeli bir insan onu hapsede bilir.. Ve bunun günah olmadıgını az cok biliyorum..

Ve ailesi vs gelip size başvurcaklar affetmeniz icin madem size zarar veriyor bence artık bu işi ciddiye alın..

- Forumdada öyle bir konı vardi araştirabilirsiniz...

Lütfen dikkat edin ve cesaretinizden ödün vermeyin..

Yar ve yaratan sizinle olsun..

Arındırın kendinizi dini vaciplerinizi yerine getirmeyr özen gösterin aksatmayın

Sabah bana güç uyguladı zorla öpmeye kalktı çok güçlü zar zor karşı koydum. :S

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu ne saçma bir durumdur. Hem varlığın musallat olduğunu söylüyor hem onunla rahat iletişime girdiğinizi söylüyor. Yok efendim dinini yaşını söylediğini söylüyorsunuz hem de varlığı düzgünce uyardığınızı ve gitmezse zarar göreceğini söyleyerek tehdit ettiğinizi söylüyorsunuz. Bu nasıl bir çelişki. Varlıklar dünyasındna haberiniz bile yok sizin.

Sevgili eski üyemiz. Ne yapacağınızı merak ettiğim için birazcık durmanıza müsade ettim ama siz inatla çocukça ve saçma kelimesini kullanmayı hiç sevmem ama bayağı saçmalamaya devam ettiniz. Bu site sizin ya da sizin gibi düşünen kişilerin oyuncağı değil. Asla da olmayacak ve buna asla müsade göstermeyeceğiz. Siz kendinizce eğlendiğinizi sanıyorsunuz ama insanlar size daha çok gülüyor. Artık kendinizi komik duruma düşürmekten vazgeçin. Bu tür saçmalıklarla dolu konular açıldığı an silinecek ve kişiler yasaklanacaktır. Tüm mabet üyelerine duyurulur.

Uyarım görülsün diye biraz daha genelde dursun bu konu. Sonra hakkettiği yer olan çöp kutusuna taşınacaktır.
Sevgi ve Işıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...