abim ve yengem de varlık musallatı olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KVP Raskoln

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim 30 yaşında bir abim var. Yaklaşık 1 sene önce evlendi. Evlenince daha mutlu olur diye düşünmüştük ve mutlu olduda ta ki 6 ay kadar... 6 ay sonra bizim eve gelip baba beni gece uyutmuyorlar kabus görerek uyanıyorum dedi, ama ne gördüğünü hatırlamıyor. Yani anlayacağınız abimi uyutmuyorlar. Herneyse dün bize geldiler bende işten geldim gece 21:30 gibi abim oturma odasında uyuyakalmış bende yanına gittim gene uyutmayacaklarmı diye. ve 1 dk sonra abim titreyerek ayakları oynamaya başladı ve korku içinde uyandı. Hemen lavaboya gitti yüzünü yıkadı lavabonun önüne oturup ağlamaya başladı :( babam 15 yıldır tanıdığı bir hocaya götürdü dün akşam. Bende gittim ve hocanın dediği abimde asabilik varmış. 30 yaşında sihir büyü tutmaz ve de sinir hastalıklarına gitmesini söyledi. Yengeme baktı yengemde ümmü sıbyan hastalığı var dedi. Bende netten baktım şok oldum . Gerçekten böyle olma imkanı var mı arkadaşlar? Bir de hoca abime çift tılsım diye bir muska verdi bunu takarsan rahat uyursun dedi .Dün taktı gece uyudum ama gene titreyerek uyandım dedi ve geri yatmış. Yani lafın kısası abimde ve yengemde ne var arkadaşlar .Lütfen Allah rızası için yardım edin :(

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Açıkçası bu konular üzerine pek çok teori oluşturulabilir. Sizinkine benzer vakalarda genellikle kız veya erkek tarafından bir kişi tarafından istenmeyen evliliği bitirmek amacıyla yapılan/yaptırılan muska veya büyü denemeleri farkında olmadan büyü yapılana da yaptırana da varlık musallat edebiliyor. Zira büyü mantığı; yazılan yazının amacı gerçekleştirilecek olan eylemin yerine getirilmesi için bedensiz varlıklarla yapılan bir kontrat veya bu varlığı kontrol altında tutarak zorla bu işlemi gerçekleştirmektir. Ancak maalesef kontrolü olmayan kişilerin yapmaya çalıştığı bu tarz eylemler başarısızlıkla sonuçlanabilir.

İslamî olarak bakıldığında bu büyüyü bozmak veya korunmak için yapılan yöntemler mevcuttur

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
30 Yaşından sonra büyü tutmaz lafına pek katılmıyorum büyünün yaş sınırlaması yoktur bence.
Yengenizde ne olup olmadığı bir parapsikoloji uzmanı tarafından anlaşılır ve yapılması gerekeni ancak o uzman kişi bilir.
Genelde bakım yaptırmak yolu ile anlaşılır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yengeniz ne gibi sorunlar yaşıyor ki. Biri bir yorum yaptı diye biz onun üzerinden yorum yapamayız. Sadece gece titreyerek uyanma sorunu dışında başka bir şey var mı

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
30 yaşından sonra büyü de tutar sihir de tutar pekala, o hocayı gidilecekler listesinden itinayla çıkarabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...