Bilinçaltı kodlaması sonucu Sadist&Mazosit ilişkiyi makul görmeye başladım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quide

Banlı Kullanıcı
merhabalar.uzun zamandır bu konuyu açıp açmama konusunda kararsızdım Çünkü çekindim açıkçası ama artık yardıma ihtiyacım olduğunu düşünüp açmaya karar verdim.Cinsellik içerdiği için çok açık konumayacağımı düşündüm.Sorun şu ki : Eski yeşilçam yıldızlarındanCüneyt Arkının filmlerini izlerken bu söylediğim şey zihnime yerleşti.Acaba diyorum kasıtlı mı yapıyorlar. -_-

Daha sonra anormal hale gelen cinsellik anlayışımdan oldukça rahatsız oldum.Yani çok açık konuşmak da istemiyorum.Aslında bahsettiğim şey hakkında biraz bilginiz vardır diye düşündüm.Bu konuda tekrar bi kodlama yapılarak düzeltme sağlanamaz mı çok yardıma ihtiyacım var.Lütfen :(

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bilinçaltında'ki yanlış kodlamalar bir bilinçaltı terapisyeni tarafından düzenlenebilir.Bu mümkündür.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yaziyi okurken kendim ağzim kulaklarima varmis buldum :0
Her sadist kendine bir mozasist bulduğunda neler yapar neler...bedensel ve ruhsal olarak hayatin her alaninda sadistlerden kacininiz. Zaten amaçta rahatsiz olmaniz bunu bir sadiste soylerseniz basari plaketi vermis gibi olursunuz :D
En iyisi terapisyene gitmeniz ve mumkun mertebe kacmaniz tabi ki

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Subliminal kodlar ile biri sadomazoşist olmaz. Hele genel yayın yapan filmlerde böyle bir durum olsa idi Türkiye'nin neredeyse tamamı sadomazoşist olmalıydı. Bu türlü bir fetişiniz var imiş ve ortaya çıkmış. Psikologlar ve psikiyatrlar fetişleri düzeltmeye çalışmazlar çünkü bu bir hastalık değildir. Öldürmeye giden ya da öldürmekten cinsel haz alan bir fetiş durumunuz söz konusu değil ise herhangi bir şekilde düzeltmeye çalışmanıza gerek yoktur. En yaygın fetiş türlerinden birtanesidir. Zarar verme eğiliminiz ya da zarar görme eğiliminiz fiziksel ve ya ruhsal sağlığınızı etkileyecek kadar yoğun olur ise o zaman bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...