Siyah Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anıBRS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2 gündür ara ara etrafımda dönüp duran siyah bir nokta görüyorum, hemen hemen ceviz büyüklüğünde. Sürekli takip ediyor ne yakalayabiliyorum ne de duruyor, hafiften tırsmaya başladım, bir bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen...

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Bu yüzden göz doktoruna gitmiştim göz fazla yorulduğunda oluyor demişti gözümde bi sorun çıkmamıştı birkaç gün devam etti sonra geçti.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bazen heleki bu havalarda kilcal damarlar catlar ve kanama meydana gelir, bu kan insanin gözbebegindede birikebiliyor ve kuruyor, iste bu böyle olunca insan disarida bir leke görür ve bu kan koyu renkli oldugu icin siyah yansir.Seker hastalarinda bu cok fazla meydana gelen bir seydir.Bir kac gün sonra göz o kani temizler ve görme yeteneginiz normale döner. Doktora gitmenizi tavsiye ederim.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Bende de oluyordu bir aralar. Tırsmanıza gerek yok, gözle alakalı bir durum. İnternette biraz araştırısanız hızlı okuma için göz hareketleri bulursunuz, size tavsiyem günde 10 dakika 15 dakika ne kadar işinize gelirse o hareketleri uygulayın. Gözleriniz rahatlar aynı zamanda göz tembelliğini de engellemiş olursunuz. Bir süre sonra geçer zaten.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Aşırı göz yorgunluğundan dolayı meydana gelen bir durumdur.Gözün içinde ki bir sıvıdan dolayı kaynaklanır.
Bende bazen kırmızı noktalar görüyorum göz egzersizi yaptığımda ise geçiyor.

anıBRS

Kayıtlı Üye
Hepinize tesekkur ederim arkadaşlar, ben genede bir doktora gideyim öyleyse ne olur ne olmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...