Fotokinezi yapabildim galiba

İzanagİ

Kayıtlı Üye
[video=youtube;Evs30StO3Fw]https://www.youtube.com/watch?v=Evs30StO3Fw[/video]

fransula

Kayıtlı Üye
Çok dikkatli göremiyorum bir de yan çekim olunca odaklanamadım fakat sanki bir kaç tane ışık sönüyor, sönmüş olanlarda yanıyor. Eğer gerçekten başarabildiyseniz geliştirip neler neler yaparsınız, kutlarım :beta1:

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Önce led'ler ile başlamanı tavsiye ederim başlangıçta isen sokak ampülleri vs. çok ağır olur senin için.

İzanagİ

Kayıtlı Üye
İlerdeki bir ışık söndü. Ben genelde ne paylaşılsa inanırım fakat nedense bu bana biraz inandırıcılıktan uzak geldi. Hiçbir sesebi yok sadece böyle bir his. Yinede başarılarınızın devamını dilerim.
zaten şöyle birşey şöylüyüm benmi yapıyorum diye 2 kere denedim emin olamadım 3 denedim videoyu 4.de aldım

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Çok dikkatli göremiyorum bir de yan çekim olunca odaklanamadım fakat sanki bir kaç tane ışık sönüyor, sönmüş olanlarda yanıyor. Eğer gerçekten başarabildiyseniz geliştirip neler neler yaparsınız, kutlarım :beta1:
Normalde anlamadım kamerayı anladım hd çekiyordu sonra bulanıklaştı çözemedim birtane hd atıcagım tekrar paylaşırım sizinle

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tüm kadrajı göz hapsine aldım,birşey kaçırmamak için.Sol tarafta kalan lambanın sönmesini görebildim sadece.Fotokinezimi tesadüfmü muamma.. Böyle adım adım olur herşey,bencede devam edin,daha iyisi olucaktır.

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Tüm kadrajı göz hapsine aldım,birşey kaçırmamak için.Sol tarafta kalan lambanın sönmesini görebildim sadece.Fotokinezimi tesadüfmü muamma.. Böyle adım adım olur herşey,bencede devam edin,daha iyisi olucaktır.
kamerayı zor tutturdum normalde sağ taraftakilerde söndü ilerden tekrar açıldı ama hd bir video ile daha iyi anlaşılacaktır boş ve rahat anımda hd olarak yüklemeye çalışıcagım teşşekkürler yorumlarınız için

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Birde dikkat etmeniz gereken bir husus var.
Başarı sağladığınız da bunu şov için kullanırsanız %90 yetenekler elinizden alınır.
Sitede bu konuda çok konuşma yapıldı onları bulup okumanızı tavsiye ederim.

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Birde dikkat etmeniz gereken bir husus var.
Başarı sağladığınız da bunu şov için kullanırsanız %90 yetenekler elinizden alınır.
Sitede bu konuda çok konuşma yapıldı onları bulup okumanızı tavsiye ederim.
Bunu bilmiyordum güzel oldu öğrendiğim teşşekkürler yare i

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önünüze bir led tablosu alın (hazırlayabilirsiniz) bu şekilde deneyler yapın. Fotokinezi ile elektrokineziyi de karıştırmayın ikisi çok farklıdır. Fotokinezi inanılmaz bir yetenektir; zira karanlıkta da standart ışık kaynakları olmadan, en uzaktaki fotonları (quantları) bile toplayarak/bükerek/yönlendirerek, yani fotonları bir araya getirerek ışık oluşturabilmeyi de getirir. Işığı bükebilmek demek, görünmezliği de beraberinde getirir ve dahi bazı varlık türlerini tıpkı bir at ehileştirir gibi kullanım yolunu açabilir. Bunlar genel tanımlar yapabilen var mıdır bilmiyorum, bunun gibi bir çok şehir efsanesi yetenek var, teoride olabilen ama pratikte hiç rastlanmamış olan.

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Önünüze bir led tablosu alın (hazırlayabilirsiniz) bu şekilde deneyler yapın. Fotokinezi ile elektrokineziyi de karıştırmayın ikisi çok farklıdır. Fotokinezi inanılmaz bir yetenektir; zira karanlıkta da standart ışık kaynakları olmadan, en uzaktaki fotonları (quantları) bile toplayarak/bükerek/yönlendirerek, yani fotonları bir araya getirerek ışık oluşturabilmeyi de getirir. Işığı bükebilmek demek, görünmezliği de beraberinde getirir ve dahi bazı varlık türlerini tıpkı bir at ehileştirir gibi kullanım yolunu açabilir. Bunlar genel tanımlar yapabilen var mıdır bilmiyorum, bunun gibi bir çok şehir efsanesi yetenek var, teoride olabilen ama pratikte hiç rastlanmamış olan.
haklısınız karıştırmışta olabilirim. Hangi terim yakınsa siz onu alın sitedeki insanlar bilgili çünki ben yanlış söylüyor olabilirim.