Yıldızname'ye baktırmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geçmiş

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi üç muskadan birini yakmamı birini suya atmamı birini üzerimde taşımam söylendi. Ya suya atmak üzerinde taşımak beni korkutmuyo ama yakmak falan ne bileyim tırsmıyo değilim daha kötü bişey olur diye :/

Açık konuşmak gerekirse muskalar hakkında çok bir bilgim yok ama yukarıda da yazdığım gibi benim bildiğim kadarıyla muskaların yakılmaması gerekiyor. Ama tabi o muskanın yazılım şekli onu gerektiriyor da olabilir bunu en iyi bu konu hakkında uzman bilgisi olanlar yorumlayacaktır. Yalnız benim söyleyebileceğim madem içiniz rahat değil gönlünüzden geçeni yakın kimse size zorla bu uygulamaları yaptıramaz :)

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Yalnız çok fena gaza geldim yakıcam şimdi hepsini o olacak sonunda :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi üç muskadan birini yakmamı birini suya atmamı birini üzerimde taşımam söylendi. Ya suya atmak üzerinde taşımak beni korkutmuyo ama yakmak falan ne bileyim tırsmıyo değilim daha kötü bişey olur diye :/

Ònemli olan içerik.Eğer yanlış size göre olmayan bişeyler yazılmışsa üzerinizde taşımanızda öyle bi olumsuz etkiler ki..Sadece yakma değil .Bilemedim ,sizinki biraz Allah'a emanet.Büyük cesaret aynı zamanda,güvenip güvenmemekte emin değilsiniz uygulamaları yapacaksınız???Tabiki son karar sizin.Umarım şifa olur.

berylliuum

Kayıtlı Üye
Ben daha önce hiç yakıldığını duymadım. Annem de bana git denize at dedi ama izmirde de sahile gidip milletin önünde denize muskaları mı atıcam yani. Bi sorsanız yakmam gereken muska ne için olan diye. Ona göre araştırabilirsiniz belki.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Ònemli olan içerik.Eğer yanlış size göre olmayan bişeyler yazılmışsa üzerinizde taşımanızda öyle bi olumsuz etkiler ki..Sadece yakma değil .Bilemedim ,sizinki biraz Allah'a emanet.Büyük cesaret aynı zamanda,güvenip güvenmemekte emin değilsiniz uygulamaları yapacaksınız???Tabiki son karar sizin.Umarım şifa olur.
Teşekkür ederim :)

geçmiş

Kayıtlı Üye
Benim duyduğum okuduğum dinlediğim her bilgide muskalar yakılmaz, yakılırsa kötü sonuçlar doğurulur diyor bunu da belirtmek isterim :)

tbh

Kayıtlı Üye
Bende dün gittim bi hocaya. Yıldıznameye baktı. Çok kötü ,uğrama olmuş dedi. Bişeyler yazıp bana ulaştıracak.para için yapmıyor. İnşallah musallattan kurtulurum.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Bende dün gittim bi hocaya. Yıldıznameye baktı. Çok kötü ,uğrama olmuş dedi. Bişeyler yazıp bana ulaştıracak.para için yapmıyor. İnşallah musallattan kurtulurum.
Banada cin dokunmuş demiş işte hoca bizimkide para için yapmıyomus diyarbakır da bu hoca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...