Ölmüş birinin daveti

Almina_s

Kayıtlı Üye
Merhaba
küçükken tek yumurta ikiz kardeşim varmış ve bir hafta sonra vefat etmiş.
İşin garibi ben 5-6 sene tam öldüğü günde nedensiz ateş, kusma ve sürekli ağlama içerisindeymişim. Hala yine aynı günde
kötü hissederim ama bu olayları bildiğim için psikolojik olabilir küçükken öyle olduğunu düşünmüyorum.
Yine küçükken uyuduğumda astral seyehataki gibi bir duruma geçerdim birden tam görünüşümü hatırlamıyorum,
iki tane uzun boylu beyaz renki kız silüeti gelirdi yanıma ve bana o boyutu anlatırdı astral seyahatı acıklamak gibi birşey.
Uçabiliceğimi istediğim zaman gidebiliceğimi vs. Ve bu silüetlerden birinin ölen kardeşim olduguna dair bir his vardı hep içimde, böyle
bir konuşma geçmemişti aramızda hatta diğer açıklamalarında konusma oldugunu hatırlamıyorum sanki bir şekilde o bilgiler bana yüklenmiş gibiydi.
Net hatırladığım olay iki kızın kahkaha sesleri cıvıl cıvıl. Sokağın üzerinde uçmamız etrafın karanlık ,korkutucu ama sadece baktığım yerin ılımlı gözükmesi, en sonundada yataga birden çekilip uyanmam. Akşam olan bu olaylar kesildiğinde bir kere kolidorda buna benzer beyaz bir silüet gördüm ve korkutucu değildi ben ona daha uzun bakmak isterken birden kaybolmustu.
Bunun dışında bir kerede gece içimi kötü bir his kapladı, odada bir varlık hissediyordum ve hareket edemeyecek kadar korkmuştum siyah insan silüetinde
ama kafası daha değişik gözleri kıpkırmızı olan bir varlık yatagıma oturup elinde taş gibi bir şeyle bacağıma bir çizik attı ama orda acı değilde titreşim hissettim sadece. bu olaylardan sonra lucid rüya bir iki kere astral seyehat, haberci rüyalar duru görü olayları yaşadım. Sormak istediğim bu küçükken gördüğüm varlık, düşündüğüm gibi kardeşim olabilir mi? küçüktü bir günahı yoktu belki melek oldu diye bir düşüncem var bilmiyorum o konuları tam. Yada ikinci gördüğüm varlık aynı kişi olabilir mi? bana bir iyi bir kötü gözüküyor olabilir mi? melekle cin daveti ayrı diye biliyorum. Peki bahsettiğim varlık bi melekse melek daveti nasıl yaparım ve onun gelmesini nasıl sağlarım?

mahfuz

Kayıtlı Üye
İş
Saglik Bakim Teknikeri
Ölen bir bedenin senin yanına gelmesi zor ama imkansız değil,
Bu beden tam olarak kardeşin ya da kardeşine olan bağlılığının tecellisi olabilir.
Fazla takılma kafanı dağıt ölenlere yad et dua et ama iletişime geçme
Bu ne sana fayda ne onlara fayda
Zaten izinsiz bu mümkün değil