Görünmez varlıklari sabah ezanindan sonra hissediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cansu3423

Kayıtlı Üye
Bugun erkek kardeşimede bahsettim bu konuyu.O da bana dedıki aynı seyler banada oluyor.Birileri uyandı sanıyorum.Bakıyorum herkes uyuyor.Oda duyuyormus o sesleri.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yooo dua falan okumadım.Ayrıca benım evım catı katı ustte gezen kımse olmazki.Altta yuruyenınde ayak sesini duyacagımı sanmıyorum.Cunku ses bızım korıdordan geliyor.Sankı esofmanlı biri geziyor adım attıkca esofmanın sesını duyuyorum hızlı hızlı yuruyor evde.
Fare yada böcek olabilir mi acaba koridorda yürüme sesi diye duyduğunuz şey, malum çatı katıymış ev? Bence her ihtimali değerlendirin, korkunuzu destekleyecek deliller bulmak yerine, cesaretinizin avukatı olup lehinize kanıtlar bulmanız daha iyi olurdu.

cansu3423

Kayıtlı Üye
Fare yada böcek olabilir mi acaba koridorda yürüme sesi diye duyduğunuz şey, malum çatı katıymış ev? Bence her ihtimali değerlendirin, korkunuzu destekleyecek deliller bulmak yerine, cesaretinizin avukatı olup lehinize kanıtlar bulmanız daha iyi olurdu.
Fareden daha cok korkuyorum:D:D

cansu3423

Kayıtlı Üye
Evet aynen gitmeyin, akıl var fikir var zaten her seslenenin peşinden gidilir mi :D
Diyelim ki bir tanıdığınızın sesinden çağırdı, içinizide bir huzursuzluk kapladı meraka kapılıp aranmanın bir alemi yok :)
Benimde başıma gelir, kim çağırdıysa tekefondan ararım-ayni evde olsak bile- telefondan sorarım. Sen mi çağırdın temin diye...
Belki cinler seslendi belli mi olur tedbiri elden bırakmamak lazım, henüz telefon kullanmayı bildiklerini düşünmüyorum böyle durumlarda kesin olarak inssnla konuştuğunu anlamanın en iyi yolu telefon etmek, zaten matrix bize bunu öğretti :D
İyide evime kadar gelmişler niye diger odadan bana seslensinler ki :D:D Yani evime izinsiz girince yüzsüz olmuyolarda oldugum odaya dalmaya mı cekiniyolar sesleniyolar:D:D:D

Semar

Kayıtlı Üye
Bugun erkek kardeşimede bahsettim bu konuyu.O da bana dedıki aynı seyler banada oluyor.Birileri uyandı sanıyorum.Bakıyorum herkes uyuyor.Oda duyuyormus o sesleri.

aynısı benim başıma geldi sürekli ses duyup evi kontrol ediyordum polisi bile aramışlığım vardır. cin falan değilde hırsız olmasın yeter düşüncesindeyim. yan tarafımızda boşaltılmış bir bina var ve bir parseldeki sahibi bulunamadığı için yıkılamıyor. her gece o kadar gürültü oluyor ki ,aile apartmanı ben onların yaptığını düşünürdüm onlarda benim yaptığımı düşünüyorlarmış

cansu3423

Kayıtlı Üye
Sesli okudum ardından da dedimki duy duy elaleminkiler duş alıyo, parfüm dokuyo, banyo yaptıktan sonra camasirsuyuyla banyoyu yıkıyor,sen anca evde deli gibi sağa sola yurursun bari sende bulasiga falan bi el at bi işe yara.:D

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Ailemizin kökleri şamanlara kadar uzandığı için neredeyse her nesilden bir kaç kişide ilgin durumlar veya parapsikolojik yetiler söz konusu olabiliyor. Bizim dönemimizde de bu piyango ikizime ve bana çıkmış.
Cinlerin cirit attığı da denilebilecek bir evde büyüdük. Her ezanla bütün muslukların açılması, sıra ile ışıkların açılıp kapanması, kendi kendine hareket eden objeler artık bizim için sıradan hatta hayatın parçası olmaya başlamıştı. Zira ev halkının tamamının aynı anda şahit olduğu durumlar, bunların birer halüsinasyon olma ihtimalini de köküne kadar çürütüyordu.
Defalarca bedensiz varlıkların (cinler, ifritler ve diğer enerji formundaki varlıklar) ziyaretleri, fısıltıları ve şakalarıyla karşılaştık ancak ikizim için bedel biraz daha fazla ağırdı bir dönem.

Her gün sabaha karşı ağlamaya başlar ve ağlamaya başladığı anda sabah ezanı okunurdu. Evdeki varlıkları görür, bize sadece yerinden oynayan bir eşya olarak görünen olaylarda o eşyayı oynatanı görerek bize anlatırdı. Beni dürterlerken izler ve kıkır kıkır gülerdi.

Yaş büyüdükçe inançları ve yaşanılanları sorgular ve daha derin cevaplar ararsınız. İkizim onları görmek istemekten vazgeçti, küçükken tırnağına su damlatarak karşısındaki veya istediği bir insanın hayatı ile ilgili şeyleri hatta orada olmayan bir kişinin şu anda nerede olduğunu anlatırken, benim de ona bir anten olmamı istemekten de.

Akıllı enerji formları olarak tanımadığım bedensiz varlıkların diyarından o ne kadar uzaklaşırsa ben de onlara o kadar yakınlaştım. Çevremdeki enerjilerini hissedebiliyor; hatta kendisinde varlık olduğunu iddia edenlerin bu iddialarını çürütebiliyordum.

Onlardan korkmak yerine onlarla bir bütün olmayı, iletişim kurmayı sadece beynen istemek ve vücudumuzun çevresine anı parçaları taşıyan elektrik alanına bu mesajları da yerleştirmek her zaman için en iyisidir.

Onlardan korkmayın, size istemediğiniz hiç bir varlık zarar veremez.

Unutmayın, bütün dinlerde veya antik yazılarda insanoğlu pek çok açıdan pek çok varlıktan daha fazla donanımlıdır.

Onlar bizim ruh dediğimiz enerji formundan oluşurken bizde bundan fazlası da mevcuttur o yüzden bu bedenin sırlarını çözmeye çalışın ve ona iyi bakın. İşte o zaman hiç bir şeyden korkmamanız gerektiğini anlayacaksınız.

cansu3423

Kayıtlı Üye
Alisiyo insan gerçekten de zamanla.Zaten bi zararları yok sadece ses cikartiyo lar. Onlarda öyle eğleniyor demekki..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...