İş yerimdeki çaycı ablanın baktığı kahve falım :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar
Arkadasım falımda 3 adet cin gördü ve basladı anlatmaya ,
Küçükken bir olay yaşamıssın ve bir tanesi musallat olmuş dedi.
Ama güçlü değildi ve su an oturdugun evde siz tasınmadan zaten 2 adet cin varmış ve senin küçükken yaşadığın olaydaki cin de bunlarla birleşti 3 ü bir oldu ve güçlendiler dedi. 3 üde erkek dedi. Dikkat et seni korkutmaya devam edecekler görmezden gel AMA irtibat kurmaya çalışacaklar dedi.
YAŞADIKLARIM...
1-- Küçükken annem tam ışığı kapatacaktı ben sol gözümün kenarında oynayan 2 adet el gördüm, tabi bastım çığlığı ışığı açtı annem kapatacak yine aynı öyle böyle geçti nasıl geçtiğini hatırlamıyoruz.
2--Eve tasınalı 1 yıl olmadan sabaha karsı duvarda bir bebek sırt üstü yatmış ayakları elleri oynuyor gördüm eşimi kaldırdım görmüyor,
dedim ben mi yanlış gördüm neyse..
3-- 1 ay önce vantilatör çalısıyor evde 2 yasında kızım ve ben varız , anne dedi durdu bak dedi .
Bende baktım çalışıyor ama dönmüyor bize kitlenmiş sabit bize tutulmuş gibi artık kim tutuyorsa kalktım kapatıp açtım düzeldi,
sonra televizyon izlemeye devam ediyorum gözüm vantilatöre kaydı ve ben ŞOOK vantilatörün arkasından hızlıca bir şeffaf birşey geçti
kısa birşey ama ben bozuntuya veremedim dedim bağırsam ya üstüme atlayacak hemen eşimi aradım.
Çabuk eve gel, ne oldu diyor anlatamam anlar dedim koştu hemen oda balkondan hırsız falan giriyor sanmış anlattım ona yok göz yanılmasıdır diyo bunların hepsi tesadüf mü sizce kahve falındaki 3 tane cin gerçektende var mı evimde??

Semar

Kayıtlı Üye
Kahve de cin musallati hemde sayısı ve cinsiyetiyle birlikte bilmesi ilginç bir görüsü varmış,kişisel fikrim o kisinin fal bakmasi size iyi gelmeyecektir.. ama yasadiklariniz icin bilen birine danışın en azından mutlaka korunmak için bir çaresine bakin derim ve her seyin başı inanmaktir unutmayın

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle geçmiş olsun.

Bakılan fal türü ne olursa olsun burada tür'den çok fal bakanın konumuna bakılmalı bence.
- İşinde gerçekten ehil mi ?

-Tek tük birşeyler biliyorda bildiklerinin üzerine kendince birşeyler mi ekliyor ?

Bunların ayırt edilmesi çok önemli laf olsun diye şunu gördüm bunu gördüm diyenlerin varlığı hepimizin malumu bu arkadaşınız öyle birisimi bilemicem.
Bence bu işi kendi alanında çok profösyönel birisine yaptırmanızda sizin için fayda vardır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben çok fal baktıran biriyim.İnanın fal konusunda başarılı insan sayısı bir elin parmağını geçmez.Bu denli biliyor olması ???Bilemedim,tam olarak bir yere oturtamıyorum.Kişi tesadüfen mi bilmiş,hisleri varmıdır?Hepsi soru işareti..
Siz yinede çok etkisi altında kalmamaya bakın.Hani tekrar bağlantı kurmaya çalışıcaklar demiş ya ,bu tarafına çok odaklı kalmayın.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bazıları fal bakarken laf kalabalığı arasında soru sorar, o an akıl karışır ve siz 1 sorusuna 5 cevap verirsiniz. Kendimden örnek vereyim, hayatım boyunca kime fal baktirsam hep sende büyü var nazar var dendi, yani genelde dost çevresinde amatörce yapılan bu işlerde hep aynı laflar söylenir. Belki sizin olayda geçmişte yaşadığınız veya halen yaşadığınız varlık olaylarını sadece tesadüf bildi. .

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
Kahve de cin musallati hemde sayısı ve cinsiyetiyle birlikte bilmesi ilginç bir görüsü varmış,kişisel fikrim o kisinin fal bakmasi size iyi gelmeyecektir.. ama yasadiklariniz icin bilen birine danışın en azından mutlaka korunmak için bir çaresine bakin derim ve her seyin başı inanmaktir unutmayın
sadece kahve falı değil hatırlıyormusun dedi seninle 1 sene önce dolmus duragında ilk karsılasmıstık ogün hissettim dedi ama söyleyemedim dedi yani fal bahane hissiyat şahane
annemin amcası suya dua ediyormus adama gelemeyen kalmamıs hep iyileşmiş bnde gittim amcama okudu suya kıyafetlerime okudu dünden beri su içiyorum sanki su bana bir kalkan yaptı gecen hafta eve girdiğimden kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyordu dün içtim suyu girdim hiç bir tepkim olmadı cok ilginç psikolojikte olur.
işin garibi amcam dedi ki bak birşey görürsen şekil veye onları hemen adımı söyle benim dedi kaçarlar dedi.
bana kahve falı bakan kişi amcamı uzaktan gördü kadına ağırlık geldi amcanın solundalar dedi kadın amcan gideli yarım saat sonra iyi oldum dedi görüyorum amcanınkileri dedi yetenek sanırım

Öncelikle geçmiş olsun.

Bakılan fal türü ne olursa olsun burada tür'den çok fal bakanın konumuna bakılmalı bence.
- İşinde gerçekten ehil mi ?

-Tek tük birşeyler biliyorda bildiklerinin üzerine kendince birşeyler mi ekliyor ?

Bunların ayırt edilmesi çok önemli laf olsun diye şunu gördüm bunu gördüm diyenlerin varlığı hepimizin malumu bu arkadaşınız öyle birisimi bilemicem.
Bence bu işi kendi alanında çok profösyönel birisine yaptırmanızda sizin için fayda vardır.
teşekkürler
eskiden cok fal bakarmıs ama ağırlık cok fazla oldugu için yemin etmiş ogun bende yap bi kahve içelim dedim normalde ben cok az anlarım sadece sekilleri söylerim ama anlatamam bak bakim benlar benim dedikodumumu yapıyo dedim öyle gelişti olay

Ben çok fal baktıran biriyim.İnanın fal konusunda başarılı insan sayısı bir elin parmağını geçmez.Bu denli biliyor olması ???Bilemedim,tam olarak bir yere oturtamıyorum.Kişi tesadüfen mi bilmiş,hisleri varmıdır?Hepsi soru işareti..
Siz yinede çok etkisi altında kalmamaya bakın.Hani tekrar bağlantı kurmaya çalışıcaklar demiş ya ,bu tarafına çok odaklı kalmayın.
etkisi altında kaldım gecen cuma baktı ogun kaynanamda kaldım giremedim eve cumartesi temizlik yapmaya gittim öğlen evime korkmadım ama gece eve girerken ayaklarım geri gidiyordu bahce kapısını acmamla kalbim yerinden fırlayacak gibi
birde eve girdiğimde sanırım onları görüyorum ama titreşim olarak bi sağda bi solda bi orda bi burda böyle flaş patlaması gibi titreşim

Bazıları fal bakarken laf kalabalığı arasında soru sorar, o an akıl karışır ve siz 1 sorusuna 5 cevap verirsiniz. Kendimden örnek vereyim, hayatım boyunca kime fal baktirsam hep sende büyü var nazar var dendi, yani genelde dost çevresinde amatörce yapılan bu işlerde hep aynı laflar söylenir. Belki sizin olayda geçmişte yaşadığınız veya halen yaşadığınız varlık olaylarını sadece tesadüf bildi. .
bilemiyorum ama amcama suya dua ettirdim korkma dedi benim adımı söyle kaçarlar dedi amcam öyle dediğine göre varlar yoksa derdiki korkma kızım evde yok derdi aslında varda demedi korkmayım die galiba ama yokta demedi

origanum

Yönetici
yanlıs anlasılmasın ama fiyatı cok geldi urumun kişisel görüşüm tabi keske bedava baksalar

Dispanserde muayene olmak ile profesörün muayenehanesine gidip muayene olmak arasında fark vardır, ancak herkes mali ve hastalık durumuna göre gider tabi.
Sitemizde bedava bakım da yapılmakta ancak bu birkaç satırlık bakım ile birkaç sayfalık analiz arasında da fark vardır, yine durum meselesi tabi.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
Dispanserde muayene olmak ile profesörün muayenehanesine gidip muayene olmak arasında fark vardır, ancak herkes mali ve hastalık durumuna göre gider tabi.
Sitemizde bedava bakım da yapılmakta ancak bu birkaç satırlık bakım ile birkaç sayfalık analiz arasında da fark vardır, yine durum meselesi tabi.
bedava bakım kim yapıyor beni yönlendirebilirmisinz

lviv angeles

Kayıtlı Üye
etkisi altında kaldım gecen cuma baktı ogun kaynanamda kaldım giremedim eve cumartesi temizlik yapmaya gittim öğlen evime korkmadım ama gece eve girerken ayaklarım geri gidiyordu bahce kapısını acmamla kalbim yerinden fırlayacak gibi
birde eve girdiğimde sanırım onları görüyorum ama titreşim olarak bi sağda bi solda bi orda bi burda böyle flaş patlaması gibi titreşim
İste böyle olumsuz falların en riskli yanı.Öyle bi etki altına alıyor ki insanı,yoksada varmış gibi yaşanıyor.Faldan sonra korkuya korku eklenmiş sizde,inşallah kısa zamanda şifa bulur kurtulursunuz.Sağlam güvenilir bir bakım yaptırmanızı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...