Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Bacağımdaki iz nedir

Paylaş

Rep Puanı : 3145
    Ettiği Teşekkür
    738
    827 mesaja 1.452 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Yeni mi oldu? Geçtiğimiz haftalarda olduysa, elhambor var. Yani ıslak su tanesi vucutta kurulanmadan kalırsa ve o şekilde güneşe çıkarsan özellikle denizde fln. Bu şekilde leke yapar.
    Genelde su vucuttan akar ama eğer kalırsa ve elhambor güneşinde kalınırsa, geçmiş olsun iş işten geçti artık
    Hala devam etmekte ama bu hafta biter sanırım, elhembor u ciddeye alın bence

Rep Puanı : 1007
    Ettiği Teşekkür
    628
    271 mesaja 421 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Rengi normal cildin verdiği tepkime rengi olduğu için bence önemli bir şekil oluştuğunu sanmıyorum başka belirgin renk olsaydı olağanüstü bir durum sayılabilirdi yada doğuştan olması gerekiyor

Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu biliyorsun, ama emin değilsin. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız.

Rep Puanı : 421
    Ettiği Teşekkür
    56
    110 mesaja 210 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Balığın anlamı berekettir,atlantisin sonradan koyulmuş sembollerinden birisi ve ortodokslar için eskiden kullanılan bir sembol.
    Pek alakası olduğunu zannetmesem de ying-yang içinde 2 tane balık kullanılır,biri beyaz diğeri siyahtır,bunlar zıtların birbirin var etmesini simgeler.

Yunan mitolojisinde çok fazla farklı anlamı vardır ve tanrıçalardan birisinin sembolüdür.
    katolikler isa'yı temsilen bu gün bile kullanır,vodoo inançlarında zenginlik olarak nitelendirilir.

Kehanetlerde balık sembolünün derin anlamları vardır,kehanetler kişiye özgü olduğu için şu anlamı taşıyor diyemem fakat az çok kehanetlerden anladığımı söyleyerek altından bir anlam çıkabileceğine ihtimal veriyorum.

Mısır mitolojisindeki kedi tanrısı (bast) pek çok görüşte sadizmi simgeleyebilirken balık mazoşizmi simgeleyebilir,mitolojik anlamı da vardır yani hatta kedi ve balık geyiği'nin çıkış noktası olduğu bile söylenir.

Asyada özellikle japonya da kutsal olarak nitelendirlir,aslında japonya bir ada ülkesi olduğu için balığın kutsal sayılması çok normal diye düşünüyorum.
    Levatian'ın ulaklarından bir tanesinin sembolü fakat ismini hatırlamıyorum.

Aklıma gelenler bu kadar,aslında ayrıntılarıyla biliyorum fakat çok alakasız şeyler çıkabileceği için yazmadım.

4. Love Song Üyemize teşekkür edenler:
    Semar (10.08.2015)

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben balığa falan benzetemedim ya da benzetirsemde bu sevgili fransula'nın konusundaki zoraki varlık benzetmem gibi birşey olur.
    Biraz lazer epilasyon lekesi gibi geldi zira beyaz tenlisiniz.Cildi beyaz olanlarda hassasiyet yüksektir,lekeyede beyaz ten daha meyillidir.
    Lazer epilasyona hiç gitmedim ki

Alıntı kıvep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni mi oldu? Geçtiğimiz haftalarda olduysa, elhambor var. Yani ıslak su tanesi vucutta kurulanmadan kalırsa ve o şekilde güneşe çıkarsan özellikle denizde fln. Bu şekilde leke yapar.
    Genelde su vucuttan akar ama eğer kalırsa ve elhambor güneşinde kalınırsa, geçmiş olsun iş işten geçti artık
    Hala devam etmekte ama bu hafta biter sanırım, elhembor u ciddeye alın bence
    Yeni oldumu bilmiyordum ama ben yeni farkettim, yeni derken 1 seneye yakın oluyor farkedeli. Dün annemede sordum o sende küçüklükten beri varki sen şimdimi gördün dedi. Bacağımın en üst kısmında ters bir yerde kalıyor, arka tarafta..
    Annemin bacağındada var ama anneminki daha büyük ve daha belirgin benimki gibi kraker balık değil kalkan balığına benziyor.. demekki doğuştan

Alıntı Bulut_atlası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rengi normal cildin verdiği tepkime rengi olduğu için bence önemli bir şekil oluştuğunu sanmıyorum başka belirgin renk olsaydı olağanüstü bir durum sayılabilirdi yada doğuştan olması gerekiyor
    Öyleymiş, doğuştan

Alıntı Love Song Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balığın anlamı berekettir,atlantisin sonradan koyulmuş sembollerinden birisi ve ortodokslar için eskiden kullanılan bir sembol.
    Pek alakası olduğunu zannetmesem de ying-yang içinde 2 tane balık kullanılır,biri beyaz diğeri siyahtır,bunlar zıtların birbirin var etmesini simgeler.

Yunan mitolojisinde çok fazla farklı anlamı vardır ve tanrıçalardan birisinin sembolüdür.
    katolikler isa'yı temsilen bu gün bile kullanır,vodoo inançlarında zenginlik olarak nitelendirilir.

Kehanetlerde balık sembolünün derin anlamları vardır,kehanetler kişiye özgü olduğu için şu anlamı taşıyor diyemem fakat az çok kehanetlerden anladığımı söyleyerek altından bir anlam çıkabileceğine ihtimal veriyorum.

Mısır mitolojisindeki kedi tanrısı (bast) pek çok görüşte sadizmi simgeleyebilirken balık mazoşizmi simgeleyebilir,mitolojik anlamı da vardır yani hatta kedi ve balık geyiği'nin çıkış noktası olduğu bile söylenir.

Asyada özellikle japonya da kutsal olarak nitelendirlir,aslında japonya bir ada ülkesi olduğu için balığın kutsal sayılması çok normal diye düşünüyorum.
    Levatian'ın ulaklarından bir tanesinin sembolü fakat ismini hatırlamıyorum.

Aklıma gelenler bu kadar,aslında ayrıntılarıyla biliyorum fakat çok alakasız şeyler çıkabileceği için yazmadım.

Geniş bilgileriniz için tşk ederim, bilmiyordum çoğunu elimize sağlık

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8357
    Ettiği Teşekkür
    3.696
    2.132 mesaja 4.103 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    72

Bu leke olayları yada ben anne ve çocukta olması sık rastlanan birşey aslında.Anneniz zaten açıklamış olayı.
    Balığa benzemesi ise ne anlama gelir bilemiyorum,,gerçi ben balığada benzetmedim.Sizin duruma benzer birşey vardır halk arasında dolanan.Kadın hamile iken gizlice birşey yerse bu doğacak çocukta leke yaparmış.Özellikle kadın muhabbetinde geçer bu tür konuşmalar.Şimdi sizin bu olayınızda aklıma geldi.Annenize bir sorun bakalım acaba gizlice balıkmı yemiş sizde hamileyken?

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Demekki hem annem yemiş hem anaannem

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8357
    Ettiği Teşekkür
    3.696
    2.132 mesaja 4.103 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    72

Alıntı Modi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demekki hem annem yemiş hem anaannem
    Durum fena.Sende hamileyken yersin geleneğiniz bozulmaz.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 373
    Ettiği Teşekkür
    471
    83 mesaja 181 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu leke olayları yada ben anne ve çocukta olması sık rastlanan birşey aslında.Anneniz zaten açıklamış olayı.
    Balığa benzemesi ise ne anlama gelir bilemiyorum,,gerçi ben balığada benzetmedim.Sizin duruma benzer birşey vardır halk arasında dolanan.Kadın hamile iken gizlice birşey yerse bu doğacak çocukta leke yaparmış.Özellikle kadın muhabbetinde geçer bu tür konuşmalar.Şimdi sizin bu olayınızda aklıma geldi.Annenize bir sorun bakalım acaba gizlice balıkmı yemiş sizde hamileyken?
    gizlice balık değil balık kraker yemişler

10. Semar Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (11.08.2015)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)