Günde kaç kişiye tarot bakımı yapılabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berylliuum

Kayıtlı Üye
Bir günde kaç kişiye Tarot bakılabilir. Bazı falcılar bir günde 50 kişiye yakın fal bakıyor, bu mümkün mü?

maviiayy

Kayıtlı Üye
ben tarot açarken 2 belki 3 kişiye bakıyordum,daha fazlası enerjimi çekiyordu resmen yoruluyordum..bakarlar ama enerji tükenmesi sonucunda istenen sonucu alamazlar bana göre

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet fal cafelerde 50 kisiye bakılabiliyor.Tabi onları baz almamak lâzım.Orda amaç kehanet değil,sadece 1 gün içinde daha fazla müşteri çıkartabilmek.Ne enerji kalır insanda ne istek o sayıyla.5 dakikada tarotta bakılmaz zaten.
Sağlıklı olanın günde 3-4 tarot bakımı olabileceğini düşünüyorum.Enerjiye ve bakan kişiye göre artar ya da azalır ama bence ortalama ve sağlıklı olan bu sayı gibi sanki.

berylliuum

Kayıtlı Üye
Kafelerde bakılan tarotu pek ciddiye almıyorum zaten. Dediğiniz gibi müşteri çekme amaçlı ama düşündüğüm kişi bireysel olarak haftanın 6 günü günde 50 kişiye 20şer dakikadan bakıyormuş ve tarot kitaptan öğrenilmez ben tarotu konuştururum filan diyor da. Ben de kitaptan öğrenmek istiyordum halbuki :)

maviiayy

Kayıtlı Üye
Kafelerde bakılan tarotu pek ciddiye almıyorum zaten. Dediğiniz gibi müşteri çekme amaçlı ama düşündüğüm kişi bireysel olarak haftanın 6 günü günde 50 kişiye 20şer dakikadan bakıyormuş ve tarot kitaptan öğrenilmez ben tarotu konuştururum filan diyor da. Ben de kitaptan öğrenmek istiyordum halbuki :)
kartların anlamını kitaptan öğrenebilirsin ama açarken biraz fazla his ve yorumlamaya ihtiyacın olucak o zaman kitapla alakan kalmıyor bunu demek istemiş sanırıom tanıdğın kişi..

origanum

Yönetici
Bir günde kaç kişiye Tarot bakılabilir. Bazı falcılar bir günde 50 kişiye yakın fal bakıyor, bu mümkün mü?

Elbette mümkün değil zaten onların yaptığına fal bakmak denmez. 2-3 tane bakılır, çok zorlarsa 4. Bir bakım seansı yorumlanması, detaylı analiz edilmesiyle kişinin en azından 2 saatini alır.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kaç tane tarot falı bakabilmeniz,sizin zamanınıza ve hafızanıza göre değişir.Çünkü bazı insanların falı,insana sıkıntı veya bir ağırlık verebilir.Bunlarda düşünülürse bakmada sayıyı azaltabilir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sadece tarot bakarak olmaz zaten, yanında yardımcı bir dayanak noktası daha bulundururlar ya kahve falıdır bu yada taş ve duman. Bu şekilde 50 kişi yapar cafeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...