Vücudumdaki anlamsız hareketlenmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grallon

Kayıtlı Üye
Sanki bir şişenin için su onu sallarmışsınız gibi farklı şeyleri vücudumun her tarafında hissediyorum. Kafamdan başlayıp diyafram bölgeme kadar iniyor bu her neyse. Doktora muayene olmaya gittiğimde bana vücudumda bir sorun olmadığını söyledi. Sizce bu nedir beynimin bana oynadığı bir oyunmu yoksa farklı bir şeymi?

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Ne doktoruna gittiniz? Ne muayenesi oldunuz?
Bahsettiğiniz şeylerin benzerini ben de yaşıyorum devamlı olarak, sırf bu yüzden uyuyamadığım geceler de oldu.
Fakat hemen olumsuz düşünmeyin.
Beslenme düzeni, kansızlık gibi faktörler bu tarz şeyleri tetikleyebiliyor.
Gidip bir kan testi yaptırıp değerlerinize baktırabilirsiniz eğer bakılmadıysa.
Pek çok hormon, pek çok düzensizlik bu tarz durumlarda en büyük etken.

Gangster

Banlı Kullanıcı
Damar atması olabilirmi acaba ? kalp gibi atıyor vucudun hemen hemen heryerinde, omuz diz vs olur genelde

meraklı adam

Kayıtlı Üye
Bende de oluyor bazen. Top büyüklüğünde bir şey karnımdan yukarı doğru çıkıyor. Kalp bölgemde geziniyor. Sonra aşağı inip kayboluyor. Bir sağlık sorunum yok çok şükür. O yüzden önemsemiyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kesin olarak muayene oldunuz mu? Hangi bölüme gittiniz, hangi testleri oldunuz? Emar çekildi mi mesela?
Hiç bir doktor vucudunda bir sorun yok git demez, bir sorun var ki hastaneye gitmişsin. Bölümden bölüme transfer eder genede hastayı bırakmaz. Ben zamanında dört bölüm gezmiş sonunda dermanımı çok saçma bir endokrinoloji de bulmuştum mesela. Vucutta bir sorun yok lafını bir doktorun söylediğine inanmıyorum. En son çarenin en son çaresi olarak psikiyatriye yollar genede bırakmazlar, söylemek istedim. Doktor beyninin sana oynadığı oyun teşhisini koyduysa, psikiyatriye yollardı zaten. Bence büyük bür hastaneye gidin.

Grallon

Kayıtlı Üye
Emar falan çekildi fakat sonucu temiz çıktı sanki farklı bir aura bedenime girip geziyormuş gibi böyle ama iyi hissediyorum genelde bir sorunum yok

kutsaldelii

Kayıtlı Üye
hepsi karabüyü arkadaslar . en dost bıldıklerınız tarafından yapılan vodoo lar vs

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ankisiyete dengesizliği gibi görünüyor genede bilemicem.
Size tavsiyem ankisiyete dengesizliğine sebep olan davranışları araştırıp sizde olup olmadığına bakınız.Eğer var ise olumlama veya eft yaparak davranışlarınızı düzene sokun buna rağmen geçmezse birde ozaman konuşuruz.
Aura ve çakralar konusunda bakım yaptırmanızıda tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...