bir cin hocası olmak için ( yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASKB

Kayıtlı Üye
bu başlığı açıpta bu konuyu okuyan herkese öncelikle selamım olsun .

isteğimi zaten başlıktada belirttim ama daha da açmam gerekirse islama , kurana ve hükümlerine ters düşmeyecek şekilde sadece ve sadece bu işi allah rızası için , bu işten muzdarip olan garipler için , şeytanın ve diğer cinlerin oyuncağı olan cahiller için , cinlerden ve tek amacı karşısındakini öldürmek , çıldırtmak , yuvasını yıkmak , veya karnındaki çocuğu sakatlamak olan iğrenç büyülerinden gücünün yettiğince ve tabiki rab izin verdikçe korumak için bu işi bütün yüreğimle öğrenmek istiyorum.
Ne saçma sapan falcılıklarda ne hazine avcılığında nede çocuksu kız etkileme yakışıklı gözükme para kazanma gibi masallarda gözüm var.
Bu işe menfaat ve para karıştığında bu ilmin ne kadar çaresiz olduğuna şahit oldum.
Annem ailem sevdiklerim yada hic kan bağım olmayan insanlar çok çileler çekti ve ben hala ve hala eş dost akraba diye içimize aldığımız insanlardan başkası evimize giremezken , o evde musklar çıkmasına tahammül edemiyorum yada başkasının evinde bunların olduğunu duyduğumda.
hepiniz inanınki bunlara ve bunlarla menfaat birliğine girmiş herkese büyük bir öfke besliyorum.

yapabileceğim en iyi şey olarakta bu ilmi öğrenmek istiyorum.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
O zaman kendine bir hoca bulmalısın internetten kitaplardan Havas ilmini öğrenemezsin belki iskeleti olabilir. Unutma hocasız bu yola çıkan ifritlerin cinlerin oyuncağı olur diğer en önemli şey de irade ve kalpten Allah rızası istemek belki şimdi böyle diyorsun eline güç geçince ne yapacağını şaşıracaksın böyle deyipte büyücü olan çok insan var

ASKB

Kayıtlı Üye
çok haklısın. ne demek istediğini çok iyi anliyorum . ama allahtan ciddi manada korkuyorum lafta değil.
karşılığında nefslerini sattıkları şey ne kötü , onu satın alanın ahirette hiç bir karşılığı olmayacak diyen ayet hep aklımda.

ben bir mezhepsizim . kurandaki saf temiz bidatlerden ve hurafelerden uzak olan islama yürekten bağlıyım . hiç bir nebinin resulun bana kabrinden cıkıp gelmeyeceğini allahın artık kimseye vahyetmeyeceğini türkiyede evliyalık diye bilinen sistemin üstü kapalı şirk olduğunu bana söyleyen kurandqn kopmadığım sürece allah sırtımı yere getirmez.
ve inanıyorum ki beni o lanetlilerin oyuncağı yapmaz

origanum

Yönetici
bu başlığı açıpta bu konuyu okuyan herkese öncelikle selamım olsun .

isteğimi zaten başlıktada belirttim ama daha da açmam gerekirse islama , kurana ve hükümlerine ters düşmeyecek şekilde sadece ve sadece bu işi allah rızası için , bu işten muzdarip olan garipler için , şeytanın ve diğer cinlerin oyuncağı olan cahiller için , cinlerden ve tek amacı karşısındakini öldürmek , çıldırtmak , yuvasını yıkmak , veya karnındaki çocuğu sakatlamak olan iğrenç büyülerinden gücünün yettiğince ve tabiki rab izin verdikçe korumak için bu işi bütün yüreğimle öğrenmek istiyorum.
Ne saçma sapan falcılıklarda ne hazine avcılığında nede çocuksu kız etkileme yakışıklı gözükme para kazanma gibi masallarda gözüm var.
Bu işe menfaat ve para karıştığında bu ilmin ne kadar çaresiz olduğuna şahit oldum.
Annem ailem sevdiklerim yada hic kan bağım olmayan insanlar çok çileler çekti ve ben hala ve hala eş dost akraba diye içimize aldığımız insanlardan başkası evimize giremezken , o evde musklar çıkmasına tahammül edemiyorum yada başkasının evinde bunların olduğunu duyduğumda.
hepiniz inanınki bunlara ve bunlarla menfaat birliğine girmiş herkese büyük bir öfke besliyorum.

yapabileceğim en iyi şey olarakta bu ilmi öğrenmek istiyorum.

Malesef hiçbirşey yapmazsınız. Bunun için ergenliğe girmeden önce bir üstad tarafından seçilmiş ve eğitime başlamış olmanız lazımdı. Niye seçilmedim diye üzülmeyin insan bu nasiple doğar. Doğmadı ise yapması mümkün değildir. Teorik bilgileri öğrenebilirsiniz sadece, bu da birşey, hayatınızda farkındalık yaratır, ancak uygulama kısmı mümkün değil. Bu şekilde yapmaya kalkanlar ya dolandırıcı oluyor para karşılığı halkı sömürenlerden yada nefsine yenik düşüp kendini kandıran zavallılardan.

codzombi

Kayıtlı Üye
Malesef hiçbirşey yapmazsınız. Bunun için ergenliğe girmeden önce bir üstad tarafından seçilmiş ve eğitime başlamış olmanız lazımdı. Niye seçilmedim diye üzülmeyin insan bu nasiple doğar. Doğmadı ise yapması mümkün değildir. Teorik bilgileri öğrenebilirsiniz sadece, bu da birşey, hayatınızda farkındalık yaratır, ancak uygulama kısmı mümkün değil. Bu şekilde yapmaya kalkanlar ya dolandırıcı oluyor para karşılığı halkı sömürenlerden yada nefsine yenik düşüp kendini kandıran zavallılardan.

sonradan olmuyor mu Sayın origanum hani şöyle demek istiyorum bi GD cemiyeti belli bir yaş ve her seviyede belli bir sene gerektirdiğini kaynaklarında yazıyor, yani demek istediğim şey şu, belki de zamanı çocuklukta gelmedi sonra dan sisteme dahil oldu bu tür kişilerin kategorisi ne olur

ASKB

Kayıtlı Üye
daha önce bunlar duymuştum ama böylesi bir ilim babadan oğula geçen saltanat vari bir sey olmamalı. ustun yetenekler duru goru şifacılık bir insanın ustunde elini gezdirerek hastalığını bulma gibi super natural şeylerde gönlüm yok. sadece ilmini istiyorum.
ilginiz için gerçekten teşekkür ederim.

üstelik inanç zaafiyetininde had safhada olduğu bir devirde bizim gibi evrimle kandırılıp maymundan bir biyolojik kökene inandırılan insanlar için cin ırkı tamamiyle mantık dışı bir ırk.
bunun ispatı bile bir cok insan icin buyuk faydalar sağlar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İlim istiyorum demişsiniz cin ırkını, evrimi konuya dahil etmişsiniz?

Origanum gayet net bir şekilde açıklamış. Açıklamasında ilmin babadan oğla geçtiğine, saltanat vari bir yetenek olduğuna dair herhangi bir kısım bulunmuyor. Ergenlik döneminden önce bir Üstat tarafından seçilmeniz gerektiği ve eğitimi almanız gerektiği, belirli bir potansiyel ile doğmanız gerektiği yazıyor...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
ALLAH rızası için insanlara yardımcı olmak istemen ve bunda azimli olduğunu söylemen güzel bir davranıştı.Ama bu tür ilimler hem kolay kazanılmıyor ve hemde tehlike boyutu büyüktür.Öncelikle sizin yetenek olarak bu işe yatkın olmanız gerekir.Daha sonra bir alime ihtiyacınız var.Daha sonra güzel bir amele.Evet güzel bir amele ihtiyacınız var.Yani takva sahibi olmanız gerekir.Çünkü bu işler amel ile olmaktadır.Oradan buradan arala kürele şeylerle hoca olunmaz.Ayrıca cinler alemi koca bir okyanus gibidir.Yüzmesini bilmez isen yada sağlam bir gemi sahibi değilsen o okyanus seni boğar.Onun için önce amel sonra ilim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret

"Nefsine yenik düşüp kendini kandıran zavallılar" kısmını biraz açıklayabilirmisiniz ? Bu dolandırıcıdan farklı birşey sanırım.
Birde merak ettim neden ergenlik çağından önce diye bir şart var acaba ergenlik çağından sonrası neden değildir ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bana Göre en iyi hoca oğretici yol gösteren Allahtır sonra kendindir o yüzden istiyorsan önce bunu dile hayırlısı ile de ve başla eğer izin verirse zaten o yolda ilerletir seni..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Gerekli cevaplar verilmiş ama birkaç noktaya değinmeden edemeyeceğim. Ne demek saçma sapan falcılıklar, ne demek insanın elini üzerinde gezdirerek hastalık bulma gibi süper natural şeyler. Ne demek cinlerin hakimiyetine giren cahiller. Ne demek savaşçı yolda ilerleyen kişiler için iğrenç büyücüler demek.Siz kim olarak bunlar ile ilgili bu kadar net ifadelerle sonçlandırabiliyorsunuz durumu. Hangi ilime sahipsiniz, hangi gelenekten geldiniz, hangi kitapları okudunuz, hangi kaynakları hatmettiniz, hangi alemleri gördünüz. Hangi varlıklarla tanıştınız. Hangi yeteneklere sahipsiniz. Bilginiz olmadan fikriniz niye var? Bu ne saygısızlık.

Diğer ilimleri ve ilim sahiplerini aşağılayarak mı ilim sahibi olabileceğinizi düşünüyorsunuz. Bu ilimlerde başlangıç, evrendeki hatta kainattaki bütün yaratılmış enerjilere ve yaratılmışlara saygıdan başlar. Bundan yoksun olan bir kişinin ilim sahibi olamaması kadar normal olan bir durum yoktur. Ayrıca bu tür gelenekler ve ilimler baba soyundan değil anne soyundan ilerler. Bu bir miras bir aktarımdır. Daha bunun ayrımında olamayan biri olarak size bu yetilerin verilmemiş olması ne kadar doğru bir düzen göstermiş oldunuz.

Son olarak evrende herşey al ver döngüsü ile işler. İnsani tabirle kötü olmadan yine insani tabirle iyi olamaz. Herşey zıtlıklarını yaratır. Evrenin dengesi budur. Bunu iyi algılamanız umuduyla...

Zaten böyle bir bilginin paylaşımı zararlarından dolayı sitemizde yasaktır. Ayrıca bu bilgiler internetten öğrenilecek bilgiler değildir. Bu yüzden konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...