Annemdeki rahatsızlıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ucayak

Kayıtlı Üye
Ramazan ayında ev taşıdık. Taşındıktan sonra yeni eve eşyalar sığmadı annem düzgün yerleştirmek için çok uğraştı yoruldu. Sonra küçük dalgınlıklar unutkanlıklar başladı. Bu yaşta normal diye düşündük heralde 62 yaşında annem. Sonra gece uyku sorunu başladı, evde dolanırken görmeye başladım gece. Ayağının ağrıdığını söyledi. Doktora götürelim anne dedim kas gevşetici verip yolluyolar dedi. Gerçektende bi kaç sefer öyle olmuştu bişey çıkmamıştı. Geçen hafta durum daha da kötüleşince doktora götürdük. Test sonuçlarını bekliyoduk o arada sayıklamalar bütün gece evde dolaşmalar başladı durum kötüleşti. Teyzemin kızı ve kardeşim bi hocaya götürmüşler. Hoca cin musallat olmuş ama dediklerimi yaparsanız 7 günde kurtulur demiş. Geçtiğimiz salı teyzemin kızı başlamış hocanın söylediklerini yapmaya evde annem ve bi komşu bayan varmış kardeşim işe gitmiş. Suya ayetler okuduktan sonra içirmeye çalışmışlar içmemiş. Üzerine okuduğu dua ve sureler bitince annem teyzemin kızını bıçakla kovalamaya başlamış. Komşular elinden bıçağı zor almış. Ertesi gün başka bi pskiatriste başka bi hastaneye gittik. Giderken evden zor çıkardık. Sürekli ben bittim ben sonsuza gidiyorum sizide zehirledim diye sayıklıyodu. Doktor duruma baktıktan sonra bizide dinledi ve bu yaşta pskolojik sorun başlaması normal değil mr çektirmemiz lazım dedi. Biraz sakinleşsin haftaya çekeriz dedi uyku sorunu için ilaç yazıp yolladı. Dün yarım içirmiştik uyku hapını uyumuştu bu gece zorla tam içirdik ama sabaha kadar uyumadı 5-10 dk haricinde. Yemek yediremiyoruz ilaç içiremiyoruz. Namazında niyazındaydı onlarıda bıraktı. Sürekli ben bittim sonsuza gidiyorum sizide zehirledim gibi sayıklamalar. Birde arada "o adam" lafı geçiyor. O adam beni götürecek bizi bitirecek falan. Şimdi hocanın dediği sureleri ayetleri okuyoruz her gün ve haftaya çıkacak test sonuçlarıyla diğer doktorun çektireceği mr' ı bekliyoruz ama durumu hiç iyi değil. Yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Beğendim
Tepkiler: yay

Revolution01

Kayıtlı Üye
Ciddiyetle üzerine düşülmesi gereken bir konu,tecrübeli üyeler yardımcı olacaktır hatta ehil kişilere yönledirerek yardımcı olacaklardır inşallah

deuce

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur anneniz. Gerçekten çok üzüldüm. Maalesef bir tavsiyem yok ama bol bol dua edeceğim. Sitede yardımcı olacak birileri çıkar umarım, tekrar çok geçmiş olsun.

ucayak

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler deuce sıkılmadan okuduğunuz ve dualarınız için.

fransula

Kayıtlı Üye
Allah acil şifalar versin. Yalnız bir şeye takıldım. Sizi de zehirledim derken ne demek istiyor acaba? Yemekleri anneniz yapıyordu o süre zarfında sanırım, ilk aklıma gelen acaba yemeklere bir şey katmış olabilir mi? Ne olur ne olmaz evde yaşayan herkesin bir kontrole gitmesini öneririm. MR çektirebildiniz mi peki? sağlık bu şakaya gelmez. Hemen varlıklara yormamak gerekir, beyinde ciddi sorunlar meydana gelmiş olabilir, yorulduğunu yazmışsınız yaşı da var annenizin. Dua edeceğim, Allah yardımcınız olsun..

• Beğendim
Tepkiler: yay

ucayak

Kayıtlı Üye
MR işini doktor önümüzdeki haftaya bıraktı. Zehir konusuna gelince bahsettiği gerçek anlamda zehir değil çok ayrıntı veremedim ondan yanlış anlaşılmış olabilir. Manevi anlamda bir zehirlenmeden bahsediyor. Zaten babam emekli ve sürekli evde olduğu için yemekleri falanda o hazırlıyodu bu yorgunluklar ve şikayetler başladığından beri. Dualarınız için çok teşekkürler, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geçmiş olsun, MR sonuçlarına göre tekrar bu konu üzerinden hatırlatma yaparsınız.

ucayak

Kayıtlı Üye
62 yaşında ciddi bir psikolojik durum olması pek rastlanılan bir şey değil doktorunda dediği gibi. O yaşlarda bunama (Alzheimer ) meydana gelir. Belirtileri uymuyor.
Demans hastalığa benziyor bazı durumları kaygı bozukluğu ile birleşmiş olabilir. o kadar geç bir yaşta ileri bir musallat durumu ile daha önce karşılaşmadım. bu bahsi geçen şifa çalışmasını ve tahlilleri bir yaptırın bakalım ondan sonra yeniden konuşmak lazım.

Teşekkürler ilgilendiğiniz için. Şifa çalışması pazartesi bitiyor, MR ne zaman sonuçlanır bilmiyorum ama bitince tekrar yardımlarınızı isteyeceğim.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Geçmiş olsun,Anneniz adına üzüldüm.İnşallah düzelir ve sağlığına kavuşur.Doktorlar muayene ettsinler bakalım ne çıkacak.İnşallah musallat değildir.

deuce

Kayıtlı Üye
Ramazan ayında ev taşıdık. Taşındıktan sonra yeni eve eşyalar sığmadı annem düzgün yerleştirmek için çok uğraştı yoruldu. Sonra küçük dalgınlıklar unutkanlıklar başladı. Bu yaşta normal diye düşündük heralde 62 yaşında annem. Sonra gece uyku sorunu başladı, evde dolanırken görmeye başladım gece. Ayağının ağrıdığını söyledi. Doktora götürelim anne dedim kas gevşetici verip yolluyolar dedi. Gerçektende bi kaç sefer öyle olmuştu bişey çıkmamıştı. Geçen hafta durum daha da kötüleşince doktora götürdük. Test sonuçlarını bekliyoduk o arada sayıklamalar bütün gece evde dolaşmalar başladı durum kötüleşti. Teyzemin kızı ve kardeşim bi hocaya götürmüşler. Hoca cin musallat olmuş ama dediklerimi yaparsanız 7 günde kurtulur demiş. Geçtiğimiz salı teyzemin kızı başlamış hocanın söylediklerini yapmaya evde annem ve bi komşu bayan varmış kardeşim işe gitmiş. Suya ayetler okuduktan sonra içirmeye çalışmışlar içmemiş. Üzerine okuduğu dua ve sureler bitince annem teyzemin kızını bıçakla kovalamaya başlamış. Komşular elinden bıçağı zor almış. Ertesi gün başka bi pskiatriste başka bi hastaneye gittik. Giderken evden zor çıkardık. Sürekli ben bittim ben sonsuza gidiyorum sizide zehirledim diye sayıklıyodu. Doktor duruma baktıktan sonra bizide dinledi ve bu yaşta pskolojik sorun başlaması normal değil mr çektirmemiz lazım dedi. Biraz sakinleşsin haftaya çekeriz dedi uyku sorunu için ilaç yazıp yolladı. Dün yarım içirmiştik uyku hapını uyumuştu bu gece zorla tam içirdik ama sabaha kadar uyumadı 5-10 dk haricinde. Yemek yediremiyoruz ilaç içiremiyoruz. Namazında niyazındaydı onlarıda bıraktı. Sürekli ben bittim sonsuza gidiyorum sizide zehirledim gibi sayıklamalar. Birde arada "o adam" lafı geçiyor. O adam beni götürecek bizi bitirecek falan. Şimdi hocanın dediği sureleri ayetleri okuyoruz her gün ve haftaya çıkacak test sonuçlarıyla diğer doktorun çektireceği mr' ı bekliyoruz ama durumu hiç iyi değil. Yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sevgili ucayak, annenizle ilgili bir gelişme var mı? Umarım iyi haberleriniz vardır.

AJA

Elit Üye
Sonuçları aldınızmı sayın ucayak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...