Bedenimde garip enerji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Ben konuları pek bilmem ama size söyle anlatıyım. Kendi vücüdüm da istediğim zaman kuyruk sokumundan sırtıma omuzlarımdan kafama kadar kan akışı gibi birşey hareket ettirebiliyorum. Bu akışın en güçlü oldugu yer kuyruk sokumu bacak kısmım burda enerji birikimi gibi birşey oluyor. Fakat bununla birlikte kalp atışımıda hızlandırabiliyorum yani şöyle oluyor bir kere spor için doktor kalbime vücüdüma nabız ölçer gibi birşey takmıştı. Bende bu olayı yapıyım şaşırtıyım dedim bu olayı yaptıgım zaman doktor dedi ki:Normaldede kalp atışların böyle mi ? Ne oldu diyince çok hızlı atıyor dedi.iyi hissediyor musun ? dedi. Evet sorun yok dedim.İyi bakalım dedi. Bu nedir ? ( Bu akışı sadece karın bölgemde yapamıyorum) Gidişat hizası şöyledir:Ayaklar,cinsel bölge,kuyruk sokumu,sırt omuz ,kalp ve kafa)

mehmetben

Kayıtlı Üye
kundalini uyanışı diye aratırsanır yeteri kadar bilgi bulabilirsiniz

gizliherif

Kayıtlı Üye
Aynı seyler bende de oluyor hatta cok uzun sure once konu acmistim kimse cevap yazmadi.neyse tam olarak ne yapmamiz gerekiyor ben daha once bunla ilgili bir calisma yapmadim bende calistirinca kalp bolgemde bir sızı olusuyor ve ellerim titriyor vucudum da hafif titriyor hissediyorum ama bir seyin dolastigini

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Aynı seyler bende de oluyor hatta cok uzun sure once konu acmistim kimse cevap yazmadi.neyse tam olarak ne yapmamiz gerekiyor ben daha once bunla ilgili bir calisma yapmadim bende calistirinca kalp bolgemde bir sızı olusuyor ve ellerim titriyor vucudum da hafif titriyor hissediyorum ama bir seyin dolastigini
Araştırdım ben belirtilerin hepsi bende var fakat hala nasıl düzene sokucagım konusunda kimse birşey söylemiyor yani burası için değil galiba bu işte master olan biri tahminimce geçiş noktalarına bir baskı yada uygulama yaparak seninde gidişatını açıyor. amacım nekrokinesidi ne açılmış nerden nereye

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Nekrokinezi psişik güçlerle öldürme ya da ölüyü hareket ettirme durumuna verilen isimdir. Kundalini uyanışı ile alakası bile yok. Lütfen aşağıdaki konuyu bir gözden geçiriniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22739

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Nekrokinezi psişik güçlerle öldürme ya da ölüyü hareket ettirme durumuna verilen isimdir. Kundalini uyanışı ile alakası bile yok. Lütfen aşağıdaki konuyu bir gözden geçiriniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22739
Onu demek istemedim onu ek olarak yazdım burda her yorum atan arkadaşa teşşekkür ediyorum demek istediğim kundalini yazdım araştırdım ama sadece tanım vardı yani ne yapılabilir nasıl aktif bulamadım ücretli hocalar tarafından açılıyormuş tek buldugum buydu bunu yazdım arkadaşa nekrokinezi ek olarak yazdıgım birşeydi sizede bilginiz için teşşekkür ediyorum

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Kundalini evrendeki enerji sistemlerinden enerji çekerek şifa kanalı yaratıp bu şifa enerjisini dönüştürüp bedeninizi bir sigorta olarak kullanıp dönüştürülmüş olan enerjinin aktarılması durumudur. Kundalini enerjisini kullanmak için temelde enerji tanımlarını bilmek gerekir. Bunun yanı sıra enerji aktarımı ve kanal bilgisine sahip olmak gerekir. Piyasada verilmiş olan kundalini uyumlaması bu yüzden çoğu noktada eksik kalmaktadır. Eski geleneklere göre hareket ediyor olsa idik inisiliye ile bu aktarım teorik ve pratik uyumlamalar ile mümkündü. Lakin artık inisiliyeler yani bir hoca eşliğinde yapılan aktarımlar sadece teorikten öteye geçemiyor. Evrensel sistemlerdeki değişiklik ve evrenin eril düzeyden çıkıp dişil seviyeye geçmesi ile ve artık evren 6. çakra seviyesine ulaşmasından dolayı inisiliye çalışmaları artık pek önem arz etmemekte. Bütün inisiliyeler bireysel kanal enerjisi ile aktarılıp bireysel bir yönteme dönüşmek suretiyle aktif oluyor artık.

Aynı millenyum çağında yani 2000'i yılların başında bilgilerin dağıtılması emrinin gelmesi gibi bir ya da daha kısa bir süre önce gelen emirler ile bu bilgiler kanallar bağlantısı ile aktarılmaya başlandı. Yani bu konuda temel olarak enerjileri enerji düzeylerini ve çakraları öğrenmeniz gerekli. Ve aktarımlarla ilgili kaynaklar edinmeniz gerekli. Sonra oluşan teorik bilgi ile bireysel bir enerji açığa çıkartmak durumundasınız. Bu enerji kundalinizi aktif hale getirip kullanılabilir bir noktaya taşıyacaktır.

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Kundalini evrendeki enerji sistemlerinden enerji çekerek şifa kanalı yaratıp bu şifa enerjisini dönüştürüp bedeninizi bir sigorta olarak kullanıp dönüştürülmüş olan enerjinin aktarılması durumudur. Kundalini enerjisini kullanmak için temelde enerji tanımlarını bilmek gerekir. Bunun yanı sıra enerji aktarımı ve kanal bilgisine sahip olmak gerekir. Piyasada verilmiş olan kundalini uyumlaması bu yüzden çoğu noktada eksik kalmaktadır. Eski geleneklere göre hareket ediyor olsa idik inisiliye ile bu aktarım teorik ve pratik uyumlamalar ile mümkündü. Lakin artık inisiliyeler yani bir hoca eşliğinde yapılan aktarımlar sadece teorikten öteye geçemiyor. Evrensel sistemlerdeki değişiklik ve evrenin eril düzeyden çıkıp dişil seviyeye geçmesi ile ve artık evren 6. çakra seviyesine ulaşmasından dolayı inisiliye çalışmaları artık pek önem arz etmemekte. Bütün inisiliyeler bireysel kanal enerjisi ile aktarılıp bireysel bir yönteme dönüşmek suretiyle aktif oluyor artık.

Aynı millenyum çağında yani 2000'i yılların başında bilgilerin dağıtılması emrinin gelmesi gibi bir ya da daha kısa bir süre önce gelen emirler ile bu bilgiler kanallar bağlantısı ile aktarılmaya başlandı. Yani bu konuda temel olarak enerjileri enerji düzeylerini ve çakraları öğrenmeniz gerekli. Ve aktarımlarla ilgili kaynaklar edinmeniz gerekli. Sonra oluşan teorik bilgi ile bireysel bir enerji açığa çıkartmak durumundasınız. Bu enerji kundalinizi aktif hale getirip kullanılabilir bir noktaya taşıyacaktır.
Bilgiler için teşşekkürler

Huhû1

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben uzerimdeki bu negatif enerjiden nasıl kurtalabilirim bana neden cevap vermiyorsunuz Yule ? Bilmeyerek yanlis bi sey mi yazdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...