Yüzümdeki solgun ifade, bezmişlik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahrusa

Kayıtlı Üye
İnşallah düzelir her şey pembe pelerin. Ama kan tahlili de yaptırıp değerlerine baktır istersen belki vitamin eksikliğin vardır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir ortamda durup dururken moralinin bozulup ,keyfinin kaçması ,bana negatif enerjiyi çektiğinide düşündürdü.Tabiki tahlillerini yaptırmalısın pembe pelerin,ama bence dünde dediğim gibi Urum'ada bir danışmalısın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır, yani öyle birşey olsa farkederdim heralde, hiç dikkat etmedim.
Uruma mı yuleye mi danışayım, bilmiyorum. Bir de yanına gitmem gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa gidemem ki..
Urum ya da Yule birine yazarsan seni bilgilendireceklerdir.Yanlarına gidip gitmemen konusunda da aydılatacaklardır.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sabahlari bir cay bardagi sodanin icine bir kücük kasik elmasirkesi ve kücük kasik bal karisimini icin.

Umarim faydasi olur, bu karisim size enerji verecek bu enerji yüzünden cok daha pozitiv ve aktiv olacaksiniz, zamanla bu halinize ve yüzünüzede yansiyacagina inaniyorum.

Göz alti morluklarinin demir eksikligi gibi bir sebebi yoksa onlara care bulmak zor, makyaj yapmayi sevmezmisiniz :)

Çok ümitvar konuştunuz, denemeyi düşünüyorum.:)
Göz makyajı haricinde sevmiyorum, yüzüm yapış yapış gibi oluyor. Sadece gözaltına sürsen çok komik duruyor. Pek aram yok yani:)

Semar

Kayıtlı Üye
dönem dönem hangimiz kendimizi kötü ,çirkin ,hasta hissetmiyoruz ki ! inanıyorum ki geçici bir isteksizliktir ,bakış açısıdır .. lise yıllarınızdan kaç yıl geçti bilemiyorum ama kimsenin ışığını kaybedeceğini düşünmüyorum . bir eşyanın bile tozunu almazsak bize sönük gelir ,her gün tozu alındıkca cilalandıkca parlar ve daha güzel gelir. yerinde bir örnek mi bilemiyorum ama benim bakış açım bu şekilde. önemli olan değerli olduğunuzu bilmeniz ve hayata olan heyecanınızı canlı tutmanız. link paylaşmak umarım yasak değildir. bu video çok etkilemişti beni bir kere daha nasıl göründüğünüzü kendiniz ve başkalarının gözünden düşünün isterim , belki de silkelenme zamanınız gelmiştir ;) https://www.youtube.com/watch?v=utQvxp2qrQA

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Prithvi Mudra (Toprak, Dünya mudrası)
Ekli dosyayı görüntüle 7074
Yöntem:
Başparmağın ucu ile yüzük parmağının ucuna dokunulur, diğer üç parmak uzatılır.

Özellik:
Tüm fiziksel zayıflıkları azaltır.

Süre:
Belirli bir zaman süresi yoktur. İstediğiniz zaman uygulama yapılabilir.

Faydaları:
Zayıf insanlar için kilo artışına yardımcı olur. Cilt sağlığını güçlendirir ve cilde parlaklık kazandırır. Vücudu aktive ederek sağlığı koruyup güçlendirir.

Konuyu başlıca araştırdıktan sonra sizinle ilgili olanı 'deneyebilirsiniz'.Umarım faydalı olur.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
En çok karşılaştığımız durumlardan biridir parazit varlık sorunu. Çünkü parazit varlık belirtileri ile depresyon belirtileri birbirine aşırı derecede benzer. Kişi depresyona girdiğiniz sanar ama parazitlerin enerjisini almasından dolayı böyle hisseder. Net cevap için bakım yapmak gerekir. Ya da kişi ile yüzyüze görüşmek gerekir.

Parazit varlıklar kişilrin pozitif duyguları ile beslenir. Mutluluk gibi huzur gibi vs.. vs.. Bütün pozitif duygularınız biri tarafından sömürülünce geriye negatif duygular kalır. Mutsuzluk, huzursuzluk, korkular, anksiyeteler, vs.. vs... Bundan dolayı da kişiler ne olduğun anlamlandıramadığı bir sıkkınlık durumu içerisinde bulur kendini. Böyle durumlarda çok önerdiğim bir yöntem vardır. Büyü şüphesi ile başvuran bazı arkadaşlara da öneririm. Tuzlu ve sirkeli ılık bir su ile duş alın. Eğer bir rahatlama olur ise sonrasında bu işin uzmanı birine bakım için başvurun. Sonrasında ne yapılacağını konuşuruz derim. Temelde rahatlama oluyor ise bu tuzlu sirkeli su ile duşun süresi 1 hafta sürecektir. 1 hafta sonra tekrar eski hale gelecektir belirtiler. İsterseniz önce bunu deneyiniz.

Rahatlama olmuyor ise ve belirtilerde bir azalma söz konusu değil ise o zaman bir psikoloğa, bir kişisel gelişim uzmanına ya da bir hipnotiste başvurunuz. Kendi başınıza birşeyler denemek isterseniz en kolay ve etkili yöntem de e.f.t'dir. Araştırma ile kolayca ulaşabileceğiniz bir sistematiği vardır. Sitemizde de bu konu ile ilgili bilgiler mevcuttur. Sevgi ve Işıkla...

AJA

Elit Üye
Bu durumu en az 4 yıl boyunca yaşadım..Nedir ne değildir hala o dönemi tam çözmüş değilim fakat atlattım.Enerjim diplerdeydi.Evden markete gidicek ne fiziksel ne de ruhsal gücüm kalmamıştı.Dışarıya çıkmıyor kimseyle oturup iki sohbet bile edemiyordum.Aynaya baktığımda durumum sizden farklı değildi..Sadece içimden geçen köklü bir karar alıp birşeyleri baştan oluşturmam gerektiğiydi ve bir türlü başyalamıyordum.
Yapmadıklarımı yapmaya başladım.İyi yada kötü.Yaptıklarımı da tekrarlamamaya.Bir şekilde bakış açımdan tutun her negatif duyguyu değiştirmeye çalıştım.Ve sonunda oldu..Bu tutumu en az 3-4 ay devam ettirdim.Şimdi çok daha iyiyim.Sabırlı olun ve kendinize inanın.İlkönce içinizdeki duygular değişiyor ve zamanla yüzünüze yansıyor.
Bende parazit varlıkların olduğunu düşünüyordum,hatta evimde sıkıntı olduğunu söyleyen yakın arkadaşlarımda vardı.Nihayet şuan ne aynı şehirdeyim ne de aynı evde..Yeni bir yaşam yeni insanlar yeni işler.
Umuyorum sevgili pembe pelerin sizde en kısa sürede size uyan en güzel çözümü üretir ve uygulmaya koyulursunuz.Bunun için elimden geleni seve seve yapmaya hazırım :)
Hayat sizin yarattığınız kadar güzel yada sıkıcıdır.Değişime adım atabilirsiniz artık..
Sevgiler :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu durumu en az 4 yıl boyunca yaşadım..Nedir ne değildir hala o dönemi tam çözmüş değilim fakat atlattım.Enerjim diplerdeydi.Evden markete gidicek ne fiziksel ne de ruhsal gücüm kalmamıştı.Dışarıya çıkmıyor kimseyle oturup iki sohbet bile edemiyordum.Aynaya baktığımda durumum sizden farklı değildi..Sadece içimden geçen köklü bir karar alıp birşeyleri baştan oluşturmam gerektiğiydi ve bir türlü başyalamıyordum.
Yapmadıklarımı yapmaya başladım.İyi yada kötü.Yaptıklarımı da tekrarlamamaya.Bir şekilde bakış açımdan tutun her negatif duyguyu değiştirmeye çalıştım.Ve sonunda oldu..Bu tutumu en az 3-4 ay devam ettirdim.Şimdi çok daha iyiyim.Sabırlı olun ve kendinize inanın.İlkönce içinizdeki duygular değişiyor ve zamanla yüzünüze yansıyor.
Bende parazit varlıkların olduğunu düşünüyordum,hatta evimde sıkıntı olduğunu söyleyen yakın arkadaşlarımda vardı.Nihayet şuan ne aynı şehirdeyim ne de aynı evde..Yeni bir yaşam yeni insanlar yeni işler.
Umuyorum sevgili pembe pelerin sizde en kısa sürede size uyan en güzel çözümü üretir ve uygulmaya koyulursunuz.Bunun için elimden geleni seve seve yapmaya hazırım :)
Hayat sizin yarattığınız kadar güzel yada sıkıcıdır.Değişime adım atabilirsiniz artık..
Sevgiler :)
Teşekkürler sevgili Aja.. Şu anda ben de iki seneyi devirdim sayılır bu durumda. Sanki hayatımda hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor. Bulunduğum halle ben sanki başka dünyalara aitiz. Rüyamda bile sürekli kendimi başka hayatlar yaşarken görüyorum. Ve orada çok mutluyum..
Hayatımda değişiklik yapmam gerektiğini biliyorum. Ama sorun şu ki, ne yapacağımı bilmiyorum. Bir de dönüşü olmayan yollara girersem sonra pişman olursam diye korkuyorum. Aslında en büyük engel bu önümde. Bir de ne istediğimi bilmemem. Duygularımın değişmesi gerekiyor. Sanki hayatımın büyük bir kısmı eksik gibi hissediyorum..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.Pembe pelerin,önceki mutluluğu,yüzünüzü ve göz renginizi tekrar kazanmak istiyorsanız günde 5 defa yüzünüzü yıkayın.:) yaşamış olduğunuz bütün olumsuzlukları çöpe atıp unutmaya çalışmalısınız.Hayata daha pozitif bakmalı ve kafaya herşeyi takmamalısınız.Ama tabiki hayat şartları insanların yakasını bırakmıyor ister istemez insanlar bazı şeyleri kafaya takmak zorunda kalabiliyor fakat bunuda hastalık derecesine gelecek şekilde takıntılara takılmamak gereklidir.Bir insan aklını başına alır mesleği ne ise kimseye muhtaç olmadan çalışır çabalarsa ve maddi anlamda sorun yaşamazsa artı manevi yönden de kendinize dikkat ederseniz hemen yıpranmazsınız.Önemli olan şartlara alışmak ve her konuda başarılı olmaya çalışmak en güzelidir.Ayrıca insanların aile ilşkileride önemli rol oynamaktadır.Düzgün ve aklı başında bir ailenin bireyleri kolay kolay yıpranmaz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sn.Pembe pelerin,önceki mutluluğu,yüzünüzü ve göz renginizi tekrar kazanmak istiyorsanız günde 5 defa yüzünüzü yıkayın.:) yaşamış olduğunuz bütün olumsuzlukları çöpe atıp unutmaya çalışmalısınız.Hayata daha pozitif bakmalı ve kafaya herşeyi takmamalısınız.Ama tabiki hayat şartları insanların yakasını bırakmıyor ister istemez insanlar bazı şeyleri kafaya takmak zorunda kalabiliyor fakat bunuda hastalık derecesine gelecek şekilde takıntılara takılmamak gereklidir.Bir insan aklını başına alır mesleği ne ise kimseye muhtaç olmadan çalışır çabalarsa ve maddi anlamda sorun yaşamazsa artı manevi yönden de kendinize dikkat ederseniz hemen yıpranmazsınız.Önemli olan şartlara alışmak ve her konuda başarılı olmaya çalışmak en güzelidir.Ayrıca insanların aile ilşkileride önemli rol oynamaktadır.Düzgün ve aklı başında bir ailenin bireyleri kolay kolay yıpranmaz.

Teşekkür ederim önerileriniz için ama sanırım durum biraz farklı anlaşıldı sizin tarafınızdan. Herkesin başına gelen ufak tefek talihsizliklerden veya basit ergence bir kompleksten bahsetmiyorum. Bahsettiğim şey, tüm enerjimi benden alabilecek, yüzümü değiştirebilecek, şen şakrak bir insanı mumyaya çevirebilecek bir olay. Açıkçası böyle bir durumdayken bir insan kendini kurtarmak için herşeyi yapar. Basitçe bir kafaya takma geçer meselesi değil bu. Benim neleri kabullendiğimi bir bilseniz..
İnsan, aile içi ilişkileri harika olsa da yıpranabilir. Sadece aileyle yaşamıyoruz, hatta en çok dışarıyla muhatabız. Bu dışarıdaki insanlarla ilgili birşey de değil, dolaylı yoldan olabilir. Ailemi çok seviyorum, bir problem yok. Ama yıprandım işte.
Herşey de bir anda anlatılmıyor. Siz de haklısınız.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Daha açık anlatmazsanız size ancak bu tavsiyeleri verebiliriz.Üstü kapalı konuşmakla çözüme ulaşamazsınız.Ne yaşadığınızı neyden çekinip korktuğunuzu sizi üzen nedir tek tek açıklamazsanız biz ne yapabiliriz.Sizin söylediğiniz,benim elimde bir kutu var bilin bakalım içinde ne var anlamına geliyor.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Daha açık anlatmazsanız size ancak bu tavsiyeleri verebiliriz.Üstü kapalı konuşmakla çözüme ulaşamazsınız.Ne yaşadığınızı neyden çekinip korktuğunuzu sizi üzen nedir tek tek açıklamazsanız biz ne yapabiliriz.Sizin söylediğiniz,benim elimde bir kutu var bilin bakalım içinde ne var anlamına geliyor.

Ben anlatmak istediklerimi anlattım, herkes de yardım etmeye çalıştı. Herkese teşekkür ettim, size de. Hepiniz de bana yardımcı oldunuz, yine teşekkür ediyorum.
Herkes bildiği gibi tavsiyesini de verdi, yardımcı da oldu. Ben kimseyi bana yardımcı olmuyor diye suçlamadım. Konuyu niye bulandırıyorsunuz? Sizin yorumunuza tamamen katılmamış olabilirim, bu da benim fikrim. Herşeyi tek tek anlatmam zaten imkansız, bu konuda haklısınız. Ama herkesin bir yararı oldu, anlaşıldığımı da umuyorum herkes tarafından olmasa da.
Konu değişmesin lütfen, kapanır sonra. Benim kimseye kastım yok, zaten yeterince gergin yaşıyorum. Bir de mabette gerginlik olsun istemiyorum. Sevgiyle kalın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben anlatmak istediklerimi anlattım, herkes de yardım etmeye çalıştı. Herkese teşekkür ettim, size de. Hepiniz de bana yardımcı oldunuz, yine teşekkür ediyorum.
Herkes bildiği gibi tavsiyesini de verdi, yardımcı da oldu. Ben kimseyi bana yardımcı olmuyor diye suçlamadım. Konuyu niye bulandırıyorsunuz? Sizin yorumunuza tamamen katılmamış olabilirim, bu da benim fikrim. Herşeyi tek tek anlatmam zaten imkansız, bu konuda haklısınız. Ama herkesin bir yararı oldu, anlaşıldığımı da umuyorum herkes tarafından olmasa da.
Konu değişmesin lütfen, kapanır sonra. Benim kimseye kastım yok, zaten yeterince gergin yaşıyorum. Bir de mabette gerginlik olsun istemiyorum. Sevgiyle kalın.

Hiç gerilme arkadaşım.:)Yazı diliyle elinden geldiğince ,dilin döndüğünce anlatmaya çalıştın.Şifa bulacağınada inanıyorum.Bunu kabullenip görmüş olman,burda paylaşman zaten bir adım attığını gösteriyor.Yürekten inanıyorum,bu olumsuz hislerinin hepsinin üstesinden geleceksin.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...