Kücük Bir sorum olucaktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İzanagİ

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar hemen konuya giriyim .Zamanında birşey olmuştu ama benden mi kaynaklandı bilmiyorum size şunu sormak istiyorum içimde kaldı.
Ben hergün saat 3 veya 4 arasında sokak ışıklarını söndürmeye çalısıyorum slow sözsüz bir ritim açıp odaklanarak yapmaya çalısıyordum birgün yine denerken caddede asılmış tüm ışıklar tek tek sönmeye başladığını gördüm en arka ışıktan başlayarak, hepsi söndükten 10 saniye sonra tekrar en arkadan açılmaya başladı. Bu rastgelmiş olabilir mi? Ben öylemi Sanıyorum ( Birde kücük ek bir sorum olucaktı. Ben zekaya önem veren biriyim karşımdakinin düşüncelerini tahmin etmeyi çok severim. Kişi profili çıkarabilirdim. Şimdi ise birine anlattıgım içinmi bilmiyorum ama herşey elimden alındı gibi geliyor bu durum psikolojik midir ? Yoksa bir diğer teorim ise ben bodybuilding i seviyorum ve çok çok ağır çalısıyorum örnek vericek olursak sporumun 5.ayında 165 kg deatlift ve 400 kg leg preess gibi bir ağırlıkla çalısıyorum buda zekamı engellemiş olabilirmi ? Yani ben kendi kendimi psikolojik olarak zekamın gerilediğinemi inandırdım yoksa Ağır çalıştıgım için fiziksel bir durummudur ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yetenekleriniz size özel kalmalı eğer anlatırsanız yeteneklerin elinizden alınması çok olası bir durumdur.Sanırım sizde ki durum da bundan ibaret.
Anlatılan yetenekler kişiden alınır.

yare-i yarim

Moderator
İş
nasıl yani kim alır bu yeteneği biraz bilgilendirirmisiniz
Kim verdiyse alanda o olur.
İlim layık olmayanın yanına bırakılmaz.
Herzaman derim yetenek kazanmaya çalışmadan önce o yeteneği taşıyabilmeyi öğrenmeli insan.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Kim verdiyse alanda o olur.
İlim layık olmayanın yanına bırakılmaz.
Herzaman derim yetenek kazanmaya çalışmadan önce o yeteneği taşıyabilmeyi öğrenmeli insan.

Kendi kazandığım yeteneğimi kendim kullanma hakkına sahibim neden başkalarına söylemiyorum ? Üstelik kimse yetenek vermiyorsa neden birilerine sanki hesap vermek zorundaymışım gibi hissedeyim ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Kendi kazandığım yeteneğimi kendim kullanma hakkına sahibim neden başkalarına söylemiyorum ? Üstelik kimse yetenek vermiyorsa neden birilerine sanki hesap vermek zorundaymışım gibi hissedeyim ?

Urum kısa ve öz yazarak güzel açıklamış aslında bu konuyu.
Yasalar var o yasalara uyarsan ne ala yok uymazsan sonuçları olur.Evrende herşey sizin keyfinize göre dizayn edilmez yetenekler siz gösteriş yapın diye verilmiyor.Bir şifacı yaratıcının gücüyle aşık atar tarzı tavırlar yaparsa sonuçları daha ağır olur bence.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Urum kısa ve öz yazarak güzel açıklamış aslında bu konuyu.
Yasalar var o yasalara uyarsan ne ala yok uymazsan sonuçları olur.Evrende herşey sizin keyfinize göre dizayn edilmez yetenekler siz gösteriş yapın diye verilmiyor.Bir şifacı yaratıcının gücüyle aşık atar tarzı tavırlar yaparsa sonuçları daha ağır olur bence.

Sonuçlarının ağır olacağı falan yok bunlar sadece insanları kontrol altında tutmak için bakın hayat hala güzel bir şekilde işliyor :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eski mesajlarınızı yeniden okumanızı tavsiye ederim.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Sonuçlarının ağır olacağı falan yok bunlar sadece insanları kontrol altında tutmak için bakın hayat hala güzel bir şekilde işliyor :)

Hayat hala güzel bir şekilde işliyor da, neden? Sabit yasaları olduğu için. Bu kadar mükemmel bir düzenin elbette yasaları olacaktır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sayin urum un dedigi gibi inancsizlik enerjisi yapismasin diye. Yani ne edersen gene kişi kendi kendine yapiyor. Bir mahkeme yada ceza yok bir varliklar grubu kafasina göre kurallar koymuyor. Zaten buda bir kural degil. Basit bir neden-sonuc iliskisi. Yercekimi yasasi gibi, eğer bir seyi atarsan yere düser. Eğer yeteneğini anlatirsan sohbet konusu yaparsanda sonuc olarak yabanci enerjilerle paylasmis olursun o duruluğun safliğin bozulmasina sebeb olur. Yasa denilen şey budur evrende olanlarin neden sonuc iliskisi birbirine baglidir. Ama yercekimine karsi gelicek guc ve iraden varsa yabanci enerjilerin yapismalarini onleyip o safligi evren olmadan bizzat kendin koruyabileceksen istedigini yapabilirsin tabi. Bunun örnekleride vardir herkes evrene bagli değil negatif varliklara bagli kimselerde anlatip caka satabilir yani yapabiliyorsa. Aonucta insan ne yaparsa kendi yapar...

yare-i yarim

Moderator
İş
Burada ki konu yetenekler hakkında normal seyirde devam eden günlük yaşantımız herzaman devam eder meraketme :)
Site de benim yeteneğim nereye gitti diye açılan konularla dolu o konuların ortak özelliğine bir bakın isterseniz :)
İnsanları kontrol altında tutmak için uydurulmuş şeyler değil çünki zaten bu konular insanların geneline kapalıdır hatta burada ki bilgiler kos koca okyanustan bir damla bile değil :)
Her bilgiyi elde etmiş hızır.as tavrında takılmayı bırakın bence.Kendinizi küçük düşürmekten başka bir işe yaramıyor.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bence isteyen istediği şeyi yapabilir kimsenin kısıtlamasına gerek yoktur değil mi ? Helak olur musunuz olmaz mısınız kendinize kalmış ben bunu yaparsam evrensel yasalar beni çarpar derseniz sadece oturursunuz. Artık ben sadece iyilik meleğiyim diyen insanların yalanına inanmaktan vazgeçin. Şimdi bu sitedeki bazı kişiler üzerine alınacak ve bana karşı çıkacak. Tabi karşı çıkabilirsiniz ama kendi üstünüze alınmadan olabilir :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar adını vermek istemiyorum bir şey adına sapkın insanlar tarafından kullanılıyorum şu sıralar dediklerimi pek ciddiye almayın ben kötü biri değilim cani değilim olmadım olmıcam ben küçükken dünya yok olcak dediklerinde ağlayarak dua ederdim çok vicdanlı çok sevilen peşimde koşulan bir çocuktum şimdi böyle değişemem böyle lanet bir insan olamam. Siz siz olun ipin ucunu asla koparmayın yoksa sonucu felaket olur. Umarım bir gün kurtulurum ben aniden ölmek istemiyorum ben 80 yaşında prostat hastası çocuklarım ve torunlarım varken kalp krizinden ölmek istiyorum.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Bence isteyen istediği şeyi yapabilir kimsenin kısıtlamasına gerek yoktur değil mi ? Helak olur musunuz olmaz mısınız kendinize kalmış ben bunu yaparsam evrensel yasalar beni çarpar derseniz sadece oturursunuz. Artık ben sadece iyilik meleğiyim diyen insanların yalanına inanmaktan vazgeçin. Şimdi bu sitedeki bazı kişiler üzerine alınacak ve bana karşı çıkacak. Tabi karşı çıkabilirsiniz ama kendi üstünüze alınmadan olabilir :)

Arkadaşlar adını vermek istemiyorum bir şey adına sapkın insanlar tarafından kullanılıyorum şu sıralar dediklerimi pek ciddiye almayın ben kötü biri değilim cani değilim olmadım olmıcam ben küçükken dünya yok olcak dediklerinde ağlayarak dua ederdim çok vicdanlı çok sevilen peşimde koşulan bir çocuktum şimdi böyle değişemem böyle lanet bir insan olamam. Siz siz olun ipin ucunu asla koparmayın yoksa sonucu felaket olur. Umarım bir gün kurtulurum ben aniden ölmek istemiyorum ben 80 yaşında prostat hastası çocuklarım ve torunlarım varken kalp krizinden ölmek istiyorum.

Bence bir müddet kendinizi dinlendirin. Başka bir şey söylemek istemiyorum. İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...