Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Kücük Bir sorum olucaktı

Paylaş

Rep Puanı : 457
    Ettiği Teşekkür
    237
    99 mesaja 225 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı The_King Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuçlarının ağır olacağı falan yok bunlar sadece insanları kontrol altında tutmak için bakın hayat hala güzel bir şekilde işliyor
    Hayat hala güzel bir şekilde işliyor da, neden? Sabit yasaları olduğu için. Bu kadar mükemmel bir düzenin elbette yasaları olacaktır.

bdbgka

Rep Puanı : 3135
    Ettiği Teşekkür
    738
    828 mesaja 1.447 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kendi kazandığım yeteneğimi kendim kullanma hakkına sahibim neden başkalarına söylemiyorum ? Üstelik kimse yetenek vermiyorsa neden birilerine sanki hesap vermek zorundaymışım gibi hissedeyim ?
    Sayin urum un dedigi gibi inancsizlik enerjisi yapismasin diye. Yani ne edersen gene kişi kendi kendine yapiyor. Bir mahkeme yada ceza yok bir varliklar grubu kafasina göre kurallar koymuyor. Zaten buda bir kural degil. Basit bir neden-sonuc iliskisi. Yercekimi yasasi gibi, eğer bir seyi atarsan yere düser. Eğer yeteneğini anlatirsan sohbet konusu yaparsanda sonuc olarak yabanci enerjilerle paylasmis olursun o duruluğun safliğin bozulmasina sebeb olur. Yasa denilen şey budur evrende olanlarin neden sonuc iliskisi birbirine baglidir. Ama yercekimine karsi gelicek guc ve iraden varsa yabanci enerjilerin yapismalarini onleyip o safligi evren olmadan bizzat kendin koruyabileceksen istedigini yapabilirsin tabi. Bunun örnekleride vardir herkes evrene bagli değil negatif varliklara bagli kimselerde anlatip caka satabilir yani yapabiliyorsa. Aonucta insan ne yaparsa kendi yapar...

3. 4 kişi kıvep üyemize teşekkür etti:
    BritneySpears (23.08.2015),Eleman (24.08.2015),pembe pelerin (23.08.2015),uzumakikamilov (23.08.2015)

Rep Puanı : 5522
    Ettiği Teşekkür
    1.024
    1.157 mesaja 2.615 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    53

Sonuçlarının ağır olacağı falan yok bunlar sadece insanları kontrol altında tutmak için bakın hayat hala güzel bir şekilde işliyor
    Burada ki konu yetenekler hakkında normal seyirde devam eden günlük yaşantımız herzaman devam eder meraketme
    Site de benim yeteneğim nereye gitti diye açılan konularla dolu o konuların ortak özelliğine bir bakın isterseniz
    İnsanları kontrol altında tutmak için uydurulmuş şeyler değil çünki zaten bu konular insanların geneline kapalıdır hatta burada ki bilgiler kos koca okyanustan bir damla bile değil
    Her bilgiyi elde etmiş hızır.as tavrında takılmayı bırakın bence.Kendinizi küçük düşürmekten başka bir işe yaramıyor.

Yer
    Spatyom
    Rep Puanı : 325
    Ettiği Teşekkür
    211
    94 mesaja 152 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence isteyen istediği şeyi yapabilir kimsenin kısıtlamasına gerek yoktur değil mi ? Helak olur musunuz olmaz mısınız kendinize kalmış ben bunu yaparsam evrensel yasalar beni çarpar derseniz sadece oturursunuz. Artık ben sadece iyilik meleğiyim diyen insanların yalanına inanmaktan vazgeçin. Şimdi bu sitedeki bazı kişiler üzerine alınacak ve bana karşı çıkacak. Tabi karşı çıkabilirsiniz ama kendi üstünüze alınmadan olabilir

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4443
    Ettiği Teşekkür
    4.515
    1.150 mesaja 2.185 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Sokak lambası teker teker söndüyse sabah 5 e doğru hava aydınlanmaya başlıyor bu sebeple söndürülüyor. Sizle alakası olmayabilir. Aklıma Harry Potterdan bir sahne geldi albus dumbledore elinde küçük bir aletle sokak lambalarının ışığını söndürüyordu tek tek.

Yer
    Spatyom
    Ettiği Teşekkür
    211
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar adını vermek istemiyorum bir şey adına sapkın insanlar tarafından kullanılıyorum şu sıralar dediklerimi pek ciddiye almayın ben kötü biri değilim cani değilim olmadım olmıcam ben küçükken dünya yok olcak dediklerinde ağlayarak dua ederdim çok vicdanlı çok sevilen peşimde koşulan bir çocuktum şimdi böyle değişemem böyle lanet bir insan olamam. Siz siz olun ipin ucunu asla koparmayın yoksa sonucu felaket olur. Umarım bir gün kurtulurum ben aniden ölmek istemiyorum ben 80 yaşında prostat hastası çocuklarım ve torunlarım varken kalp krizinden ölmek istiyorum.

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4443
    Ettiği Teşekkür
    4.515
    1.150 mesaja 2.185 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Arkadaşlar adını vermek istemiyorum bir şey adına sapkın insanlar tarafından kullanılıyorum şu sıralar dediklerimi pek ciddiye almayın ben kötü biri değilim cani değilim olmadım olmıcam ben küçükken dünya yok olcak dediklerinde ağlayarak dua ederdim çok vicdanlı çok sevilen peşimde koşulan bir çocuktum şimdi böyle değişemem böyle lanet bir insan olamam. Siz siz olun ipin ucunu asla koparmayın yoksa sonucu felaket olur. Umarım bir gün kurtulurum ben aniden ölmek istemiyorum ben 80 yaşında prostat hastası çocuklarım ve torunlarım varken kalp krizinden ölmek istiyorum.
    Bu konunun yorumlarında bu biraz alakasız olmadı mı ?

Yer
    Spatyom
    Ettiği Teşekkür
    211
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı pembekuvars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun yorumlarında bu biraz alakasız olmadı mı ?
    Alakası var ben yukarıda ki mesajlar için demiştim konuyu dağıtmak istemiyorum yoksa konu kapanır arkadaşa zarar vermiş oluruz.

Yer
    Adliye
    Rep Puanı : 1195
    Ettiği Teşekkür
    84
    47 mesaja 81 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Bence isteyen istediği şeyi yapabilir kimsenin kısıtlamasına gerek yoktur değil mi ? Helak olur musunuz olmaz mısınız kendinize kalmış ben bunu yaparsam evrensel yasalar beni çarpar derseniz sadece oturursunuz. Artık ben sadece iyilik meleğiyim diyen insanların yalanına inanmaktan vazgeçin. Şimdi bu sitedeki bazı kişiler üzerine alınacak ve bana karşı çıkacak. Tabi karşı çıkabilirsiniz ama kendi üstünüze alınmadan olabilir
    Bence bir müddet kendinizi dinlendirin. Başka bir şey söylemek istemiyorum. İyi forumlar...

Kaç sabahtır geceye uyanıyorum, ne oldu güneşe? Aynalarda yokum.
    Dumanı tüten çay bardaklarına dokunuyorum. Elimi ısıtmıyor.
    Ağlayınca fark ettim. Artık gözyaşlarım yanaklarıma değmiyor.
    Ölmüşüm ben, ölmüş. Herkesin korktuğu gün bana bugünmüş.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)