Devamini getirebilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sgörkemb

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben bir şeyi fark ettim kendim mi anlamlandırmaya mı çalışıyorum bilmiyorum yorum yaparsanız sevinirim. 2 defa oldu. 1. rüyamda bir arkadaşımı çalışırken gördüm ders ve iş arası bir şeydi ertesi gün söylediğimde staja başladığını söyledi. 2. rüyamda bir arkadaşımı yolcu ettiğimizi gördüm sonra yine öğrendim ki yurt dışına gitmiş. Sizce ben mi anlamlandırıyorum, öyle değilse nasıl ilerletebilirim. sizin yorumunuz nedir?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Siz anlamlandırmıyorsunuzdur,çıkıyordur ruyalarınız.Bu çok rastlanan birşey.Bende geçenlerde 5 yıldır görmediğim bir akrabamı ruyamda üç kez yanağından öptüm,gectiğimiz bayram kendisi yurtdışından geldi ve görüştük.Başka bir tanıdığımın ruyamda bana öldüğunü söylüyorlardı ,ruyamda şaşırıyordum.O kişinin kızının gerçek hayatta boşandığını öğrendim ve ruyamdaki gibi şaşırdım.
Bende çok oluyor böyle ruyalar,çok üstünde durmadım ben.Hep beni ilgilendirmeyen insanlarla ilgili kehanet almak canımı sıkıyor.:)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kimseye anlatmayın, genelde beyin alfa dalgasındayken ve sakin olduğunuzda daha kolaylaşır. Henüz 2 tane olmuş, eğer yolu kesmediyseniz yüzlerce hatta binlerce kez daha olacaktır.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Kesinlikle devamını getirebilirsiniz.
Fakat kimseye anlatmamanız konusunda söylenilenlere gerçekten önem verin.
Özellikle rüyalar ve kehanetler konusunda bu çok önemli bir nokta.
Bir anda kesilir, hiçbir şey olmamış gibi hayatınıza devam etmek zorunda kalırsınız.
Ne kadar isterseniz isteyin eski kalitede de olmaz rüyalarınız bir daha.

Bahsettikleriniz haberci rüya denen rüyalar.
Bir süre sonra algılarınız iyice açıldığında, vizyon almak için uyumanıza da gerek kalmayacak.
Gün içinde his yoluyla, ya da yine görüntü olarak vizyonlar alabilirsiniz.

Benim önerim, bu dönemde enerjinizi yükseltecek çalışmalar yapın bol bol.
Ruhsal enerjinizi mümkün olduğunca dengede tutup, bir yandan da enerjinizi yükseltip algı gücünüzü artıracak çalışmalar yapabilirsiniz.
Ve en önemlisi, bir rüya günlüğü edinin.
Hangi rüyanın ne zaman gerçekleşeceğini bilemezsiniz.
Bazısı yıllar, aylar alabilir.
Bir rüya günlüğünüz olsun ve gördüğünüz tüm rüyaları tarihleriyle, bütün ayrıntılarıyla not edin.
Böylece hem aklınızda çok yer işgal etmeyecekler hem de yıllar sonra bile yazdıklarınıza baktığınızda anımsayabileceksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...