Bayruga

Kayıtlı Üye
İş
Grafik-Tasarım, Yazılım, Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bu siteye yeni katıldım ve sitenin gerek adminleri gerek ise üyeleri çok hoşuma gitti.
Isındım sizlere, ben grafikerim yani grafik işleriyle uğraşıyorum ve sitede bir şeylerin eksik olduğunu gördüm.
Avatar, insanlara özel avatarlar.
Bende bu eksikliğin giderilmesi için yardım etmek istiyorum.
Akşam saat 22.00'a kadar avatar isteklerini alıyorum ve yaklaşık saat 22.30 gibi evde olurum böylece işe başlarım.
Gece boyu bitirene kadar devam ederim ama 22.00'dan sonra gelen isteklere ertesi gün bakmak zorunda kalırım...
Sevgi ve Selam ile...
İyi Forumlar

Ekli dosyayı görüntüle 7062

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben de pembe pelerinli bir bayan aradım, hatta küçük tatlı bir kız çocuğu bile olabilir ama bulamadım. Ben de hiçbir şey koymuyorum:) Zaten mobilden giriyorum hep, buradan da olmuyor. Anlamadım bir türlü.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bu siteye yeni katıldım ve sitenin gerek adminleri gerek ise üyeleri çok hoşuma gitti.
Isındım sizlere, ben grafikerim yani grafik işleriyle uğraşıyorum ve sitede bir şeylerin eksik olduğunu gördüm.
Avatar, insanlara özel avatarlar.
Bende bu eksikliğin giderilmesi için yardım etmek istiyorum.
Akşam saat 22.00'a kadar avatar isteklerini alıyorum ve yaklaşık saat 22.30 gibi evde olurum böylece işe başlarım.
Gece boyu bitirene kadar devam ederim ama 22.00'dan sonra gelen isteklere ertesi gün bakmak zorunda kalırım...
Sevgi ve Selam ile...
İyi Forumlar
Güzel fikir elinize düşüncenize sağlık.
Yıllardır avatarım aynıdır değişmedi, değiştirmeyi de düşünmüyorum. Avatarımı daha yüksek çözünürlükle ve renkleri daha belirgin halde revize edebilirseniz revize halini kullanabilirim. Daha önce harici diskte vardı ancak yanınca o da gitti. Yani siteden çekmek durumundasınız, parçalarını veya bütününü gönderemiyorum anlayacağınız.

Semar

Kayıtlı Üye
başına bela aldı haberi yok :D şaka bir yana çok ince bir davranış oldu bunu düşünüp dile getirmeniz umarım site yetkilileri destekler :hurray:

Bayruga

Kayıtlı Üye
İş
Öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.
İşimin arasında boşluk buldum 1-2 tane yapabilirsem yapıcam şuan.

Biraz shop kullandım, buyrun.
Umarım beğenirsiniz...

Ekli dosyayı görüntüle 7063

Ben de pembe pelerinli bir bayan aradım, hatta küçük tatlı bir kız çocuğu bile olabilir ama bulamadım. Ben de hiçbir şey koymuyorum:) Zaten mobilden giriyorum hep, buradan da olmuyor. Anlamadım bir türlü.

Öncelikle özür diliyorum.
Aradığınız tabirde bir şeyler bulamadım shop yapmaya çalıştım ama güzel olmadı, içime sinmedi.
Size daha başka nasıl yardımcı olabilirim ?

AJA

Elit Üye
Hoşgeldiniz öncelikle,böyle siteye katkıda bulunmak isteyen genç arkadaşlar olduğunu görmek mutlu ve motive edici geldi bana :) Yukarıdaki pembekuvarsın avatarıda güzel olmuş.Ellerinize sağlık.
Bende isterim :)

Bayruga

Kayıtlı Üye
İş
Hoşgeldiniz öncelikle,böyle siteye katkıda bulunmak isteyen genç arkadaşlar olduğunu görmek mutlu ve motive edici geldi bana :) Yukarıdaki pembekuvarsın avatarıda güzel olmuş.Ellerinize sağlık.
Bende isterim :)

Nasıl bir şey istediğinizi tarif ederseniz arkadaşlardan sonra sizede yardımcı olmak isterim :)

AJA

Elit Üye
Nickimle yazısal birşeyler olabilir mavi ve siyah renklerinde.:)

Immanuel

Banlı Kullanıcı
Bende istiyourum :) Üstünde İsa Mesih olursa sevinirim :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende Kıvep, nickimin anlamına göre birşey bulamazsın ki :D
Ama elektirik mavisini ve ay ı severim. Birşeyler yaparsan bende merak ediyorum :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.
İşimin arasında boşluk buldum 1-2 tane yapabilirsem yapıcam şuan.

Biraz shop kullandım, buyrun.
Umarım beğenirsiniz...

Ekli dosyayı görüntüle 7063

Öncelikle özür diliyorum.
Aradığınız tabirde bir şeyler bulamadım shop yapmaya çalıştım ama güzel olmadı, içime sinmedi.
Size daha başka nasıl yardımcı olabilirim ?
Özür dilerim ne demek, beni mahcup ediyorsunuz:) Uğraşmanız yeter:) Eğer dediğimi bulamadıysanız pembe kanatları olan küçük bir kız çocuğu olabilir. Gökyüzünde olabilir kız. Bulamazsanız yorulmayın, teşekkür ederim:)

Bayruga

Kayıtlı Üye
İş
Öncelikle hepinizin tekrar ve tekrar affına sığınıyorum, akşam annemi hastahaneye kaldırdılar Allaha'a şükür ki bir şeyi yok, sözümü tutamadım ama akşam burada olacağım.

İyi forumlar....

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Öncelikle hepinizin tekrar ve tekrar affına sığınıyorum, akşam annemi hastahaneye kaldırdılar Allaha'a şükür ki bir şeyi yok, sözümü tutamadım ama akşam burada olacağım.

İyi forumlar....

Geçmiş olsun. İyi ki birşeyi yok, gerisi önemli değil. Benimkinin acelesi yok, boş zamanında yapabilirsen yaparsın. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye

İyi forumlar....
Estağfurullah ne affı?Şu noktada avatarın bi önemi yok.Annenize geçmiş olsun.Allah şifa versin.Umarım tez zamanda dahada iyi olur.

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle annenize acil şifalar diliyorum. Hoşgeldiniz aramıza.
Şahsen benim bu hesabımın ilk avatarıdır bu uzaylı ama değiştirmeyide düşünmüyorum. İhtiyacı olanlar için güzel bir konu.