Telepatiye başlamak istiyorum yardim eder misiniz

sgörkemb

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben 19 yaşındayım ve telepati yöntemine başvurmak istiyorum, aslında eski sevgilime mesaj göndermek için istiyorum beni araması için mesaj göndermek istiyorum. denemeler yaptım olmadı bir şeyde hissetmedim yardım eder misiniz?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Uzaktaki biriyle telepati yapmak çok uç, en ileri seviye diyebilirim. Telepati yapmak ayrı birşey genelde başkalarının düşünceleri duymak yada anlamakla olur. Siz kendi düşüncenşzi başkasına absorbe ettirmeye çalışıyor olmayasınız? Telepati değil başka bir şey aradığınız?

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Telapatide iki taraf vardır. Gönderici ve alıcı taraflar. Telepatinin ilk aşamasında, kişiler aynı odada otururlar. Gönderen taraf bir imajı, düşünceyi vs. gönderirken, alıcı taraf ise zihnini derin nefesler eşliğinde boş tutmaya çalışır ve göndericinin mesajını almaya çalışır. Anladığım kadarıyla telepati deneyiminiz yok. Yeterli konsantrasyon, imgeleme tecrübenizin olmaması yüksek bir ihtimal. Ayrıca karşınızda bir alıcı da yok, zira alıcı olmasını istediğiniz kişinin beyninden milyonlarca düşünce geçerken sizin mesajınızı alamaz. Ayrıca belirttiğim gibi ilk aşamalarda insanlar yan yanalardır. Nereden tutarsanız elinizde kalacak bir deneyim olmuş. Yakın bir arkadaşınızla çalışmalara başlamanızı öneririm.

sgörkemb

Kayıtlı Üye
Son bir kaç gündür araştırıyorum okuduklarımdan istediğimin telepati olduğunu anlamıştım. Mesela ona 'beni ara' diye mesaj göndermek istiyorum bu telepati değil mi nedir peki nasıl yapabilirim. Bilgilendirir misiniz

sgörkemb

Kayıtlı Üye
Okuduğum makalelerde uzak mesafelerde telepatiyi yapılabildiği telepatinin ise bilinçaltına ufak mesajlar ufak anımsatmalar olduğunu anladım. Mesela ben a kişisini düşünüyorum gözümün önüne getiriyorum sonra adını içimden geçiriyorum ve kısa 2 kelimelik mesajı bir kaç defa söylüyorum bunu sürekli deniyorum. bunu anladım okuduklarımdan.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Eski sevgili olaylarına hiç karışmak istemiyorum ama telepati gibi ciddi konuların böyle duygusal ve kişisel sebeblerle kullanılmaz. Eğer telepati yapıp, hedef kişinin kafasındaki seninle ilgili düşüncelerini görüp anlasaydın hala ayni düşünürmüydün acaba? Birşeyleri iletmek anlatmak istiyorsan, karşındaki kişiyide anlamalısım esas unsur budur. Telepati bir iletişim yoludur, iletişimde karşılıklı olur. Karşılıksızca ve kişisel çıkarlar doğrultusunda kişiyi yönlendirmek telepati değil. Bunu söylemek isterim, gerisini siz bilirsiniz...

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Okuduğum makalelerde uzak mesafelerde telepatiyi yapılabildiği telepatinin ise bilinçaltına ufak mesajlar ufak anımsatmalar olduğunu anladım. Mesela ben a kişisini düşünüyorum gözümün önüne getiriyorum sonra adını içimden geçiriyorum ve kısa 2 kelimelik mesajı bir kaç defa söylüyorum bunu sürekli deniyorum. bunu anladım okuduklarımdan.

Doğru anlamışsınız. Ancak başarıya ulaşmak için imgeleme ve konsantrasyon çalışmalarında tecrübe kazanmanız gerekir. Bu da zamanla olur. Alıcı kişiyi kafanızda imgelerken, onu sadece gözünüzün önüne getirmeye çalışmayın. Onun enerji alanını hissetmeye çalışın. Gözünüzü kapatır kapatmaz hemen imgelemeye başlamayın. Önce o kişiyi hatırlayın. Görünüşünü, kokusunu, yanınızda nasıl hissettiğinizi vs. Beyninize o kişiyi tanıtın yeniden. Sonrasında imgeleme çalışmalarında da bunları yapacaksınız, ancak bu sefer o kişinin enerji alanına ulaşmaya çalışacaksınız. Kendi düşüncelerinizi, göndermek istediğiniz mesajı kişinin enerji alanına zorla sokmanız söz konusu. İçinizden olumlamalar yapabilirsiniz, ''şimdi onun enerji alanına ulaşıyorum, onun enerji alanını hissediyorum'', ''mesajım onun bilinçaltına işliyor'' gibi gibi. Bu olumlamalar konsantrasyonunuzu da artıracak.
Şahsi görüşüm, mantığınıza ve kalbinize yatmayan mesajlar yollamanız bir işe yaramayacaktır. Bu olayı etik bulmuyor olabilirsiniz derinlerde, size mesaj atmasının mümkün olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Sonuçta bu duygu ve düşünceler de sizin enerji alanınızı oluşturuyor. Haliyle aklınıza ve/veya mantığınıza yatmayan bir olgu karşıdakine bu olumsuz şekliyle de yansıyabilir.

meraklı adam

Kayıtlı Üye
Zaman zaman bana da doğal yollardan oluyor. Bir işle ilgilenirken o işle hiç alakası olmayan bir kişinin yüzü zihnimde canlanıyor. Sonra o günün akşamı ya da ertesi gün o kişi veya yakınıyla ilgili bir haber alıyorum. İyi veya kötü. Bana göre telepati karşılıklı konuşma gibi değil, duyguların iletişimi. Bu yüzden tam anlaşılamıyor. Aborjin yerlilerinde bunun çok doğal birşey olduğunu ve bu yolla haberleştiklerini bir kaynakta okumuştum.