Tarotta merak ettiğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeytine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hoşlandığım adam mesaj atacak mı diye kart çektiğimde hep tılsım 8 li 9 lu ve 10 lusu cıkıyor.Nasıl yorumlamalıyım?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Modlarımız daha iyi bilirler ama tek kartla diğer kartları görmeden yorumlamak sağlıklı olmaz sanırım.Pentagramlar serisinde para 8'9've 10 'lusu kart olarak olumsuz değil ama sorunun yorumu olarak bişey diyemem.
Bunun için konu açmanızada gerek yoktu,tarotla ilgili kısıma soru olarak ekleyebilirdiniz.
Birde soru yanlış bence.Mesaj atacakmı degilde bağlantı kuracakmı diye sorun en azından.:)

4

43887

Arkadaşlar hoşlandığım adam mesaj atacak mı diye kart çektiğimde hep tılsım 8 li 9 lu ve 10 lusu cıkıyor.Nasıl yorumlamalıyım?

Sorunuza zaman sürecini katmalısınız.Mesaj atacak mı? Sorunuza yanıt alırsınız, ama bir yıl ama 2 yıl.Sevdiğim adamla şu süreç içerisinde iletişimde bulunacak mıyım sorusu uygun bir sorudur.Tabi bundan önce bu kişiyle olan bağınızda önemli.Sürekli aynı soru üzerinde durmayın kartlar belli bir süre sonra inanmadığınızı sayarak kafanızı karıştırabilir, yanıltabilir.Ayrıca kart açılımınızı tek olarak mı açtınız,üçlü mü karşınıza çıkan kartlar hangi açılımda hangi yerde konumlanmakta yorum değişir.

zeytine

Kayıtlı Üye
Merhaba gösterdiginiz yol dogrultusunda : Bu ay icinde benimle bağlantı kuracak mı diye sordum 3 kart çektim sırasıyla Kılıç Altılısı,Kupa şövalyesi,Kılıç üçlüsü cıktı. Ben biraz zor da olsa bana açılım yapacagı ama sonucun tatmin edici olmayacagı seklinde yorumladım . SIZ ne dersiniz?

4

43887

Merhaba gösterdiginiz yol dogrultusunda : Bu ay icinde benimle bağlantı kuracak mı diye sordum 3 kart çektim sırasıyla Kılıç Altılısı,Kupa şövalyesi,Kılıç üçlüsü cıktı. Ben biraz zor da olsa bana açılım yapacagı ama sonucun tatmin edici olmayacagı seklinde yorumladım . SIZ ne dersiniz?

Merhaba :) Bu ay içerisinde bağlantıya geçmeyecek.Bu kişi sizden uzak, aranızda soğukluk var.Siz ona karşı derin duygular besliyor ve ondan da sevgi beklentisi içerisindesiniz. Karşı tarafın duyguları aksi yönde kılıç üçlüsü de olmayacağını hüsranla sonuçlanacağını gösteriyor.

zeytine

Kayıtlı Üye
Tesekkurler.3 ay icinde benimle baglantiya gececek mi diye sordugumda kupa üclüsü,asa yedilisi ve aziz karti cikti. Ben bunu olumlu yorumladim fakat beyefendinin benden baska talipleri de oldugu seklinde yorumladim ne dersiniz? :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tesekkurler.3 ay icinde benimle baglantiya gececek mi diye sordugumda kupa üclüsü,asa yedilisi ve aziz karti cikti. Ben bunu olumlu yorumladim fakat beyefendinin benden baska talipleri de oldugu seklinde yorumladim ne dersiniz? :)
Nefertiti'nin açıklamasından daha uzun bir dönemi ifade etmeye çalıştığını sanıyorum.Mücadele var bu açılımda da ,bilemedim.Bu kartları ters mi çektiniz düz mü?

zeytine

Kayıtlı Üye
:)))) ben asla aşık olmam demistim. Buyuk konuşmuşum. Haberi bile yok :))))

zeytine

Kayıtlı Üye
Anladım,bence beni uzmek istemiyorsunuz ve olumsuz düsünüyorsunuz. Çok kibarsınız :) benim de umudum yok ama fal bakımı yaptırdıgım insanlar umut verici konusunca kafam karışıyor

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Anladım,bence beni uzmek istemiyorsunuz ve olumsuz düsünüyorsunuz. Çok kibarsınız :) benim de umudum yok ama fal bakımı yaptırdıgım insanlar umut verici konusunca kafam karışıyor
Yok gerçekten yanılabilirim,olumlu ya da olumsuz düşündüğümden değil.Sorunuz mutlaka sizin için cok önemli.Bende bunu fazlasıyla idrak ettiğimden keskin bir yorumdan amatör biri olarak çekinirim.
Zaten bu yüzden kendi kartlarımlada pek kimseye bakmam kendimden başka.Benden asla falcı olmaz.:)Hakkınızda hayırlısı hangisi ise o olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...