Küçükken farkında değilmişim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, yeni üyeyim ve neredeyse gördüğüm tüm başlıkları okudum. Okuyup biraz bilgi sahibi olduğumda aslında küçükken sürekli Astral seyahat yaptığımı farkettim. Küçükken sürekli kulağım çınlardı. Defalarca kez doktora gitmemize rağmen hiçbir problem yoktu. Belli aralıklarla deprem oluyormuş gibi hissederdim. Rahmetli babaannem hep sana öyle gelmiştir derdi. Ayrıca küçükken neredeyse canlı gibi yaşadığım olaylar var bunlar hep evimizin yakınlarında veya evin içinde olurdu, yürüdüm yürürdüm ve birkaç adım atarak havaya çıkabilirdim çevremdeki insanlara göstermeye çalıştığımda sanki görünmezmişim gibi beni takmazlardı. Çocuk aklımla bunu anlayamazdım tabi. Küçükken Astral seyahat yaptığımı düşünüyorum ve bunu yeni farkettim.
Ayrıca kendimi bildim bileli rüyalarım çıkar veya aslında hiç bilmediğim şeyleri biliyor olurum. Durup dururken göz rengimin değiştiğini söyleyen arkadaşlarım var. Ve ben bunları nasıl yaptığımı bilmiyorum. Sitede bahsedilen psişik özelliklerin çoğuna sahibim ve hiçbirini kontrollü olarak yapmıyorum. Sadece enerji aktarma konusunda kendimi geliştirdim. Bu kadar çok özelliğe sahip olmak normal mi, başka varlıkların dikkatini çekebilir mi?

ruban

Kayıtlı Üye
Enerji vampirlerini araştırmanı tavsiye ederim bu benim görüşüm sıçramanın nedeni astral bedenin geri dönüşü ola bilir ve enerjileri kontrol ede bilirsin benim enerji vampiri arkadaşım lamba patlata biliyor vs daha bir çok şey yapa biliyor du şifacı yanında çok iyidi başkalarının yeteneklerini de kulana biliyor ve enerjileri de programlıya bili yordu vs vs sevgiyle ışıkla kalın. .

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bazı yeteneklerinizin olduğunu söylüyosunuz,Yaşadıklarınıza pozitif bakıyorsunuz ama eksi yönlerini hiç düşünmemişsiniz.Ayrıca insanlarda bazı yetenekler vardır yada var gibi görünür yada öyle gösterilir.Peki sizin bu durumunuzun kaynağını yani neden olduğunu hiç araştırdınızmı?

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Semiyail ben sadece pozitif bakmıyorum olaya. Negatif yönlerini fazlasıyla yaşadım. Enerjiyi fazla yönlendirmem sonucu istediğim olayları yaşamam felaket oldu. Çoğu zaman ortama giren çıkan ama görünmeyen enerjileri hissedebiliyorum. Her an ortamda hissedildiğim şeyler insanı paranoyaklaştırıyor. Ama asıl kaynağın ne olduğunu bilmiyorum. Ailemde direk şahit olamasam da bu tarz şeylerin olduğunu biliyorum bence bu yüzden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...