Ruhun 7 Kapısı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ekli dosyayı görüntüle 7047.

Ikinci kitabım Ruhun 7 Kapısı artık tüm kitap evlerinde.

Önsözden bir Kısım Metin paylaşıyorum.

Kadim çakra sistemi, kendimizi anlamanın bir yoludur. Çakralar; bedenimizde bulunan, Yaşam Enerjisi’ni tüm vücuda dağıtan enerji merkezleridir.
Kadim uygarlıkların hepsi bedendeki bu enerji merkezlerinin nerelerde olduklarını araştırmışlar, yapılarını ve işleyişlerini çözerek hızlı ve etkili şifa tekniklerini üretmişler hem de içsel aydınlanmada bu merkezler- den yararlanmışlardır.

Her bir enerji kanalı dış kaynaklardan gelen duygusal ve düşünsel enerjilerden çok kolay etkilendiği için, düşünce ve duygu kontrolleri ve negatif dış güçlere karşı da korunma yolları üretmişlerdir.

Kendimizle ve evrenle olan uyumumuz çakraların çalışmasıyla direkt ilgilidir. Bir çakrada sorun oluşunca, tüm vücudu olumsuz etkilemektedir. Hastalıklar sebep değil birer sonuçtur. Bu nedenle enerji terapileri hastalıklara değil, hastalığın sebebi olan enerji dengesizliği sorununa çözüm ararlar.

Her çakra varlığımızın çeşitli fonksiyonlarını kontrol eden hormonal sistemdeki bir salgı beziyle yakından bağlantılıdır. Bu salgı bezlerinin fonksiyonlarındaki dengesizleşmeler ya da tıkanmalar, hayata bakışımızı, ruh halimizi ve davranışlarımızın genelini etkiler. Salgı bezleri beyne etki eder, buradan da varlığımızın duy- gusal, zihinsel ve ruhsal yönlerine bağlanır. Bu durumda çakralar, fizik bedenimizde bulundukları yerlerde- ki sistemleri, kendileriyle ilişkili olan duygusal ya da zihinsel halleri etkiler ve değiştirir.
İçinizde tüm evrenin bilgisi bulunuyor ve her yeni bilgi akaşadan her daim size akmaya devam ediyor. Bazen yaşam şekli insanın bu bilgiden uzaklaşmasına neden olabilir. Neden ne olursa olsun yeniden kendi farkındalığımıza ulaşabiliriz.
Kendi farkındalığınız için bir rehber olması için bu kitabı sadece okumak bile hayatınızda ruhsal ve fiziksel değişimler sağlayacaktır. Pozitif yönde bilinçaltı yönlendirmeleri ile içsel değişimi, kitabı okurken bile sağ- lamanız mümkündür. Aydınlanma yolculuğunda kolay ve basit uygulamalarla hayatınızda çok etkin başlan- gıçlar yapabilirsiniz.

ruban

Kayıtlı Üye
Kitabınız hayırlı olsun sn urum

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Youtube videolarınızı ve 3. kitabınızı da heyecanla bekliyorum. Hayırlı olsun :)

AJA

Elit Üye
Urum :) Hayirli olsun,sonsuz okuyucusu olmasi ve basarilarinin devamini diliyorum .

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kitabınız hayırlı osun kardeşim.Herkesin okuması dileği ile.

4

43887

Hayırlı olsun Urum.Başarıların daim olsun.Kitabın rengi ,şekli gibi içeriği de etkileyicidir. Yarın ilk işim kitapçıya uğramak :D

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Hayırlı olsun urum daha nice kitaplar yazman dileğiyle.En kısa zamanda bu kitabı alıcam.

albus

Kayıtlı Üye
Böyle bilge insanlarla bir arada bulunmak çok güzel. Sigara içilen ortamlarda biz içmezsek bile üzerimize kokusu siniyor. Umarım güzel ve yararlı bilgiler de bize siner.
Teşekkür ve tebrik ediyorum urum

Ori

Kayıtlı Üye
Başarılarının devamını dilerim Urum. Bu arada internetten e kitap olarak satın alınabiliyor mu?

fransula

Kayıtlı Üye
Ne mutlu size :) Hayırlı uğurlu gelsin inşallah...

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun yeni kitabınız. Umarım çok insana yardımcı olur bu kitap.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.urum,Öncelikle kitabınız için bol satışlar dilerim kardeşim.Kitap konusunu görünce aklıma geldi,Daha önceleri gizlimabet kitabı adında bir konunuz vardı.Ama daha sonra tekrar gündeme gelmedi.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
İlk kitabınız şuan elimde daha bugün okumaya başladım. En kısa zaman da yeni çıkanı da alırım sanırım. Hayırlı olsun. Başka kitaplarda gelir umarım...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayırlı olsun, 7 nin gücü sarsın, Elif'in sırrı kuşatsın, basamak basamak ışığa çıksın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben bugün bir kitapevinde kitaba sistemden baktırdım stokta görünmedi.:(Sanırım dağıtım henüz tamamlanmamış.Neyse ,yarın o çok popüler müzik- kitap evinden bulurum.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Kitapların enerjilerinin olduğuna inanırım. İnsan eline bir dünya klasiği olmuş eseri aldığında farklı, 2015'te maddi kaygıyla birbirinin aynı kitapları pazarlayan birilerinin eserlerini aldığında farklı hissediyor. Aynı şekilde kütüphanelerde tarih eserlerinin olduğu reyonda farklı, kişisel gelişim eserlerinin olduğu reyonda farklı hissediyor insan.
Bu inanç ve hissiyatla, hiçbir kitabı elime almadan almadım şimdiye kadar. Ancak sayın Urum'un Ezoterik Şifa kitabını dayanamadım sipariş ettim. Son zamanlarda çok popüler olan ''kuantum düşünce'' olgusuna yapıcı eleştirel bakış açısı diğer 'yazar'lardan farkını net bir şekilde ortaya koymuş sayın Urum'un. Yazım şekli, kitabın içeriği, içeriklerin ilerleyiş şekli ve bağlanışı; kısacası dikkatli bir okuyucunun ilgisini sürekli diri tutabilmesi için her şeyi ince ince düşündüğü çok açık. Kitabı okumak üzere elime aldığımda, sanki her kitabın üzerine üflemiş gibi, enerjim yükseliyor.
Sayın Urum'un yeni bir kitap yazması ve ilk kitabının piyasada bulunur olmasından daha mutluluk verici olan şey ise; kendisinin forumda aktif bir şekilde bulunmasıdır.
Teşekkürler Urum. Eline, yüreğine, zihnine sağlık.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
RUHUN 7 KAPISINDAN 7 ALTIN CÜMLE.

-- Söylediğiniz yalanlar,başkalarının söylediği yalanlar ve gerçek olduğu halde başkalarının size inanmaması kalp çakranızın kolaylıkla olması gerekenden daha yavaş ya da daha hızlı hareket etmesine sebep olur.Yalanlar kalp çakrasını hızlandırırken ,size inanılmamasi durumu da yavaşlamasına neden olur.
--Boğaz çakrasının dengede olması yaşamın bir bütünlük içinde aktığına ve bu akış içinde kendi varlığımızın önemli bir alana sahip olduğuna dair bir inanç hissi oluşturur.
--Kalp çakrasının zarar görmesine sebep olan kederlerimizdir.
--Aşk;duygusal,zihinsel,bilimsel,sanatsal,felsefi olarak her anlamda ele alınabilir.Aşkı tanımlanamaz,kendine has,aşkı bir durum olarak kabul edebiliriz.
--Aşık olduğunuz kişiyi ,bir an bile aklınızdan çıkaramıyormusunuz?Belki aşk için olması gereken bir durumdur.
--Yaşadığimız her dönemin bir çakra evresi vardır.
-Çakralar hiçbir zaman durmazlar ve kapanmazlar.Her çakranın titreşim hızı değişiktir.