Korkmuştuk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
Merhabalar.

7 yaşıma kadar sebebi ve ne olduğu bilinmeyen bir hastalığım vardı. Hergün havale geçiriyordum(hatta bazı günler 3-4 kere). Hergün/gece doktorlardaydık. Annem çok uğraştı. Onlarca doktora götürdü ama hiçbirisi farklı birşey söylemedi. Sonuçlar tertemiz çıkıyordu. Ecza dolabının tümü bana aitti. O kadar ilaç hiçbir işe yaramıyordu. Doktorum sonunda beni yakından incelemek istedi ve hastaneye yatırdı. 5 gün/gece inceleme ardından yine bir bulguya rastlamadı. Sonunda anneme; 'sen bunu iyi bir hocaya okut. Artık yapacağım birşey kalmadı' dedi. Annem de o güne kadar onlarca hocaya okutmasına rağmen nefesinin güçlü olduğuyla bilinen bir teyzeye götürdü beni. Kadın beni 3 gün okudu ve okuduğu bir suyla 3 gün banyo yaptım ve gerçekten havalelerim, kabuslarım, uykumda yaptığım garip hareketler bile bitmişti. Öyle ki gözüm açıkken bile kabus görüyordum. 14 yaşıma kadar rahattım... Ama 14 yaşımda yine olmaya başladı. Okunmaya gitmedim. Kendi aldığım tedbirlerle geçer diye düşündüm. Hem zaten o kadar da rahatsız edici değildi. Sadece her normal insanın gördüğü gibi kabuslar görüyordum uykumda...

Birgün annemler evde yokken 2 kız arkadaşımı yatıya davet ettim. Gece geç saate kadar cinlerden konuştuk ve sabah erkenden işe gideceğimiz için yattık. Annemin yatağında üçümüz beraber yattık. Onlar mışıl mışıl uyudular ben bir türlü uyuyamıyordum. Korkmuyordum ama uykum kaçmıştı. Aksine onlar çok korkuyordu ama hemen uyudular. Neyse... Sabaha karşı 4-5 sularında benim yanımda yatan arkadaşım kalktı ve yatakta oturdu. Duygu, Duygu diyorum cevap yok. Sonra benim elimi tuttu. Avucuma birşey koydu ve tekrar yattı. Duygu? diyorum uyuduğunu belli eden mırıldanmalar duyuyorum. Acaba elime koyduğu neydi? İlk önce kağıt sandım ama kadifemsi, ince bir dokusu vardı. Karanlıkta ne olduğunu anlamaya çalışırken elimde çeviriyordum. Sonra biraz sıktım ve çatırdadı... Hemen telefonumun ışığıyla baktım ki ne göreyim... Kossskocaman bir yusufçuk böceği(yani sanırım yusufçuktu). Hemen bir peçetenin içine koydum ve sabah kızlar uyandığında onlara gösterdim. Kız o kadar korktu ki gözleri faltaşı gibi açıldı. Yusufçuk böceğinin evde ne işi vardı? Eve girmiş olsa bile arkadaşım onu uykusunda nasıl yakaladı? Neden benim elime koydu? Ona seslendiğim halde cevap vermemesi hala uyuduğunu gösteriyordu. Bu olayı asla unutamıyorum hala da şaşırırım. Bu konuda fikri olan var mı?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Böyle konular öyle hassas ki yanlış bir yorum yapmakta istemiyorum.Birkaç olasılık var akĺıma gelen ama emin değilim,yanlış etkilemek istemem.Pembekuvars 'a katılıyorum,dilerseniz Urum'a bir danışın.

Khaduen

Kayıtlı Üye
okuyunca tüylerim diken diken oldu , umarım en yakın zamanında iyileşirsin canım

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
:)Çok hoş sormuşsun.:)
Urum site sahibi,aynı zamanda Kışisel Gelişim Uzmanı,Hipnotist,yazar..daha çok var ben bu kadarını yazdım.Kısaca danışın derim.:)

:) ah, anladım. Şuanda bu konuda iyiyim. Eğer tekrar zuhur ederse danışırım, teşekkür ederim. :nopity:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...