Dua ve esneme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Her dua ettiğimde en az 1 defa esniyorum ve uyuşukluk üzerime geliyor. Bu sadece bir defa için geçerli değil, gün içerisinde ne zaman dua için elimi açsam veya dua etsem hep aynısı oluyor; bir uyuşukluk geliyor üzerime, sonra bir esneme, kafamın hafiften karışması. Yıllardır böyle(2 veya daha fazla yıldır) ve ne olduğuna doğru düzgün bir anlam getiremedim, belki siz bir şeyler biliyorsunuzdur? Yardımcı olur musunuz?
Sinirimi bozan bir durum olmaya başladı ve ben bu konuda bir şey yapamıyorum, her dua etmemde bunun olması da biraz garip geliyor bana, ayrıca gün içerisinde defalarca dua eden bir insanım. Ne olduğunu veya ne yapmam gerektiğini söyleyebilirseniz çok iyi olur.

mehmetben

Kayıtlı Üye
Her harfin her kelimenin kendi enerjisi vardır okuduğunuz dualarıda kodlamış ve enerjisini yönlendirmiş oluyorsunuz üzerinizde nazar varsa yada çevrenizdeki insanların yada herhangi parazitin negatif enerjisi auranıza bulaşmışsa ağırlık olması yada esnemen normaldir bu işlemi şu şekilde,de izah edebiliriz kişiyi negatif enerjilerden arındırmak için (( musallat nazar gibi )) okunan Muavvizeteyn rukye duaları buna örnektir ben kısaca özetlemeye çalıştım dilerseniz daha detaylı araştırabilirsiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Nazar ağırlık yapar,esnemeye sebep olur.Yukarıdada denildiği gibi Muavvizeteyn (Felak ve Nas)okuyun.Evde adaçayı tütsüsü yapın,yani sadece o negatif enerji gitsin diye yapın bi sure dualarınızı.Sonra dilek duası vs artik ne dua ediyorsanız öyle başlarsınız.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
Ananeme yıllardır insanlar nazar deydiği için kendisine okuturlar, ananemde genelde bana okur, dışarı 1 defa çıkıp gelmem nazar deymesine yetiyor bile. Ananem okur sürekli. Ama ne zaman dua etsem aynı hale düşüyorum. Nazar olabilir ama 3 gündür evde çıkmasam üstünede ananeme kendimi okutsam bir şey değişmiyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ananeme yıllardır insanlar nazar deydiği için kendisine okuturlar, ananemde genelde bana okur, dışarı 1 defa çıkıp gelmem nazar deymesine yetiyor bile. Ananem okur sürekli. Ama ne zaman dua etsem aynı hale düşüyorum. Nazar olabilir ama 3 gündür evde çıkmasam üstünede ananeme kendimi okutsam bir şey değişmiyor.
Belkide ağırlık evdedir,negatif enerji evin içindedir belki senin üzerinde değildir Sheriff.Dediğim gibi,adaçayı ve üzerlik tütsüsü dene istersen.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Nazar çok zor bir durumdur,insanı hasta eder.Ayrıca dininiz müslüman ise evden çıkarken okuyarak çıkın.Özellikle Ayetel kürsiyi ve yanında da bir dua okuyun.Dua okurken esneme size bulaşan negatif enerjiden kaynaklanır.Siz okudukça o harekete geçer ve oradan ayrılmak ister.Ayrıca benim bir arkadaşım vardı okuduğu zaman,gözünden yaşlar gelerek esnerdi.Gerilirdi ayakları çatır çutur ederdi,sanki esnediğinde içinden bir varlık çıkıyor gibi çok uzun süre esnerdi.Ayaklarında ki sesde buna benzer şekilde sanki bir varlık çıkmak için hareket ediyor gibi olurdu.Tekrar geçmiş olsun kardeşim.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
Belkide ağırlık evdedir,negatif enerji evin içindedir belki senin üzerinde değildir Sheriff.Dediğim gibi,adaçayı ve üzerlik tütsüsü dene istersen.

Çok fazla kötü olay yaşamıştım aylarca, sıkıcı şeyler falan. Onların enerjilerini eve nasıl aktardım bilemiyorum ama adaçayının deniyeceğim. TY :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Tuz ve sirkeyi bir kaba koyup arınacağınıza dair niyet edebilirsiniz ve sonra da bu su ile yıkanabilirsiniz. Ayrıca topraklanabilirsiniz bunun için ayaklarınızın yerin merkezine giriyormuş gibi düşünmek işe yarayabilir. Meditasyon ve reiki gibi uygulamaları da kullanabilirsiniz. Bence üstünüzdeki negatif enerjileri temizleyip öyle dua etmeyi deneyin.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tuz ve sirkeyi bir kaba koyup arınacağınıza dair niyet edebilirsiniz ve sonra da bu su ile yıkanabilirsiniz. Ayrıca topraklanabilirsiniz bunun için ayaklarınızın yerin merkezine giriyormuş gibi düşünmek işe yarayabilir. Meditasyon ve reiki gibi uygulamaları da kullanabilirsiniz. Bence üstünüzdeki negatif enerjileri temizleyip öyle dua etmeyi deneyin.[/QUOTE
Bende bunun benzerini doğal tuz,(himalaya tuzu,kaya tuzu vb.)ve su ile duş alarak negatif enerjiyi temizleme yöntemi olarak biliiyorum.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Tuz ve sirkeyi bir kaba koyup arınacağınıza dair niyet edebilirsiniz ve sonra da bu su ile yıkanabilirsiniz. Ayrıca topraklanabilirsiniz bunun için ayaklarınızın yerin merkezine giriyormuş gibi düşünmek işe yarayabilir. Meditasyon ve reiki gibi uygulamaları da kullanabilirsiniz. Bence üstünüzdeki negatif enerjileri temizleyip öyle dua etmeyi deneyin.[/QUOTE
Bende bunun benzerini doğal tuz,(himalaya tuzu,kaya tuzu vb.)ve su ile duş alarak negatif enerjiyi temizleme yöntemi olarak biliiyorum.

O da kullanılabilir tuzda negatif enerjiyi çeker mesela ben evimi arındırmak için mavi mum sofra tuzu birkaç sayfa gazete kağıdı kullanıyorum.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Herkes en etkili yöntemleri söylemiş size mutlaka yapın lavanta yağı sirke tuz ada çayını kullanın evde kendinizde ve yıldız yukseltme formüllerine bir göz atın mutlaka yararı olacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...