Kim bu adam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carrie82

Kayıtlı Üye
Merhabalar mabet üyeleri

Ergenlik çağımdan beri yılda en az 2-3 kez rüyalarımda aynı adamı görüyorum. Ama hiç bir zaman tam olarak karşıma çıkmıyor. Rüyamda bir olay yaşarken bir duvarın/ağacın arkasından beni izliyor ya da yanımdan geçip gidiyordu. Kel diyebilirim ilk zamanlarda tamamen normal insan görünümlü hatta yakışıklı, karizmatik, 25-30 yaşlarında bir adam olarak görüyordum. Bu yıl sadece bir kez gördüm rüyamda yine beni görünce kayboldu karanlık bir sokakta peşimde başka bir adam vardı rüyamda onunla konuşurken gözüm sokağın köşesine ilişti ve onu gördüm hemen kaçtı.. Fakat geçen gece uyur uyanıkken başımda dikildiğini gördüm. Kıyafetler onundu tipi de aynıydı ama suratı beni çok korkuttu simsiyah bir güneş gözlüğü takıyordu ve kulakları uzun sivriydi. Ayrıca bu sefer yaşlı gibi gördüm onu. Korkup kendime geldim. Daha sonra uyumuşum...

Bu psikolojik bir rüyaymış gibi gelmiyor bana açıkçası ama kesin bilgisi olan varsa lutfen yardım etsin. Bu adam cinlerden falan olabilir mi? Ya da koruyucu meleğim? Ya da rüya izleme bağımlısı bir varlık? :D Ne bu? Benzer bir olay yaşayan var mı?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Fazlasıyla psikolojik zannettiğinizin aksine,
Babanız hayatta mı? Ya da sizinle mi yaşıyor,aile boşanmışsa da bu olur.
Rüyadaki sizin erkek idolünüz,baba fiigürünüzdür. Sizi hep izleyen,kollayan,gözleyen.Veya olmasını isteyip hayal ettiğiniz. Buraya kadar gayet bilinçaltı, kendi animus sembolünüz bu sizin.Hem sevdiren hem korkutan.
Bu sembol çok kritik zamanlarda rüyanızda beliriyordur. Hayatınıza yeni bir kişi ile yeni bir dönem belireceği zamanda ortaya çıkması muhtemel, bu nedenle de haberci bir rüya sembolü olabilir.Karşınıza çıktığı dönemlerde yaşadığınız ortak gelişme ne ise yine o konuda birşey bir dönüşüm yaşayacaksınız,böylece ne olduğunu bulursunuz.

Yani varlıklar tanınmamak için uzun kulaklarıyla gece güneş gözlüğü takacak değil yapmayın Allahaşkına :=) Uyanmayla geri uyuma arası yorgun zihin yanıltır sizi.

carrie82

Kayıtlı Üye
Sevgili Lavander çok şükür babam hayatta ve onu çok severim. O da beni. Koruyup kollar da her zaman. Yani baba figürü olduğunu sanmıyorum. Ailemde de bir sorun yok. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sevgili Lavander çok şükür babam hayatta ve onu çok severim. O da beni. Koruyup kollar da her zaman. Yani baba figürü olduğunu sanmıyorum. Ailemde de bir sorun yok. :)

Zaten bu yorum babanız olduğunu düşünmeden yapılan yorumu.Diğer türlü baba-abi kaybı,yoksunluğu olsa tamamen farklı olacaktı yorum.İyi bakarsanız neden haberci sembol olacağını da belirtmiştim.

carrie82

Kayıtlı Üye
Ben de diğer şıkkın daha uygun olduğunu belirtmeye çalıştım ama kendimi anlatamamışım :) :) kusura bakmayın. Beni izliyor olması beni tedirgin ediyor çünkü sıkıntılı rüyalarımın çoğunda insan bedenine girip sürekli bana baktıklarını etrafımda dolaştıklarını görürüm. O yüzden sorma gereği duydum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...