Astral Seyahat Hakkında Detaylı Anlatım (Video)

salvador54

Kayıtlı Üye
[video=youtube;rWukcU0jRCk]https://www.youtube.com/watch?v=rWukcU0jRCk[/video]

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
aradığım soruya cevap buldum,istemsiz astral yaşayıp sonra isteyerek yaşamakta zorlanmak..deniycem bakalım olur inş.teşekkürler video için :hurray:

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yetkin olduğunu hiç sanmıyorum. Şeker hastaları neden yapmasın dedi mesela anlayamadım? Terim hataları da var. 7. dakikaya kadar geçerek izledim. Kim bilir daha neler var. Çakraların matematiksel olarak yüzdelik açılmasından bahsetti.
"Bir de durugörü. Hayal etme gücü çok önemlidir arkadaşlar durugörü. Yani nedir kafanızda bazı imajları canlandırabiliyorsanız... bu çok önemli bir artıdır astral seyehat için".
"Ruhu ayıracaksınız"

Videoyu çeken kişi gerçekten bilgi paylaşmak için yapmış olabilir, 1 saat ayakta anlatmış, araştırmış, uğraşmış. Ama yetkin olmayan kişilerin sanki yapıyormuş gibi bu bilgileri aktarmasını pek hoş görmüyorum. Beni bir ara şüpheye düşüren şey şu düşünceydi. "Yahu ya herkes sadece anlatıp aslında kendisi yapmıyorsa?" Zaten uçsuz bucaksız bir bilgi kirliliği varken iyi niyetle de olsa çok fazla çelişkilere, kavram kargaşasına sebep oluyorlar. Daha fazla sorumluluk üstlenmeleri gerektiğini düşünüyorum. Paylaşan üyeye bir şey demiyorum bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen. Bence tamamen doğru kabul ederek izlemeyin sadece.

Sevgiyle :)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Flood için özür dilerim. Direkt izlemeyin diyebilirim artık. Baştan sona yanlış 1 saatinizi kaybetmeyin bence.