Karabasan Sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deuce

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Yaklaşık son bir haftadır kabuslar görüyorum. Normalde uzun ve anlamlı rüyalar görürüm ve korkutmazlar beni yani mutlu uyanırım genellikle. Fakat son zamanlarda ürkütücü olaylar yaşıyorum uykumda. Kabuslar sorun değil ama karabasan çok zorluyor beni, en son dün gece karabasanla çok zorlanarak uyandım ve biraz ilginçti. Rüyayı anlatmama gerek yok sanırım klasik hareket edememe, konuşamama durumları vardı farklı olan her zamankinden çok daha gerçekçi olmasıydı.. Neyse asıl sormak istediğim dönemsel bir durum mudur acaba bilgisi olan var mı?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bu aralar enerjiniz düşmüş olabilir,Sizde ki gizli olan bazı negatif varlıklar size biraz daha yaklaşmış olabilir.Enerjinizi yükseltmeniz gerekir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Karabasan ve uyku felci birbirine çok benzer. Karabasan olup olmadığı aslında halk açıklayamadığı için karabasan efsanesi gelişmiştir inancı vardır. Karabasan devamlı olmaz zaten ara ara olan bir şeydir. Uyku felci ise bir sağlık sorunudur ve sık sık olur. Uyku felçi için ne yapmanız gerektiğini araştırınız.

deuce

Kayıtlı Üye
Semiyail , 14 yaşımdan sonra varlıklarla ilgili sorunlar yaşadım, o dönem yoğun ve korkunç oluyordu, geceler benim için işkenceydi. Sesler, görüntüler, kokular, ışık hüzmeleri, ciddi önseziler, vb bir sürü şey bir kaç yıl sürdü.. sonra ailem beni bir medyuma götürdü ve medyum göz kapaklarımın açık ve yıldızımın çok düşük olduğunu söyledi. Bir kaç seanstan sonra hepsi zaman içinde geçti. Yaklaşık 10 yıl geçti ve şimdi yine özellikle geceleri huzursuz olmaya başladım. Sizin cevabınız o zamanlarımı anımsattı ama umarım geri dönmem aynı sorunlara..

URUMHAMATAHAYİL , Sürekli olmuyor karabasan, son bir kaç haftadır 4 kez falan oldu. Kabuslar sürekli oluyor fakat beni korkutan şey karabasan. Uyku felci midir bilemiyorum ama sürekli olmadığını söyleyebilirim. Yine de uyku felcini araştıracağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...