ruhsal ve manevi sorunlarım için

gnk

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar biraz sıkıcı ve buhran verecek bir konu ama bunların çözümlerini bulamazsam ölecek gibi hissediyorum. En baştan başlarsak bir kaç sene önce bir musallat vakkası yaşadım ve çok şükür atlattım. Tabiki bu benim için korkunç bir deneyimdi küçük insanlar baktığım her yerde suratlar filan :( doğduğumdan beri kendimi değişik hissediyorum annem bana hamileyken rüyasına girip senin kızın olmak istiyorum demişim daha detayları var ama söylemem ne kadar doğru olur bilmiyorum. 10 ay 10 günlük doğmuşum ve doğduğum gece annem gene rüyasında bir dede diye tabir ettiğimiz kişilerden birini görmüş ve ismimin ne olması gerektiğini yoksa öleceğimi söylemiş annem sabahsı adımı koymuş. 40 ım çıkmadan yalnız bırakmışlar ve şu ismini hatırlamadığım varlık neredeyse öldürecekmiş beni 1 yaşıma kadar hep hastaymışım. bildim bileli kimseye güvenim ve inancım yok sizin yorumlarınız benim için çok değerli olacak. bir iki yıl önceki olaydan sonra daha önceden tanışmış olduğum ve beni çok sevdiğine inandığım sevgilimle neredeyse 1 yıl beraber kaldık şuan şehir dışında ve iki üç aydır sırf beni üzmesin diye uzak durduğunu söylüyor pomem okuduğu için ona hak veriyorum ve susuyorum dahha doğrusu susmaya çalışıyorum. sustukça psikolojim çöküyor gibi hayattan zevk almıyorum yaşamdan tat almıyorum ve gene geceleri bişiler görmeye başladım acaba bir tür uygulama büyü vs yapılmış ola bilirmi yada benim ruhsal enerjim düştükçe mi ortaya çıkıyor bunlar ? birde son olarak eklemek istediğim metalik seslere karşı çok duyarlılaştım. korna çatal kaşık vb sesler kulağımdan giriyor ve beynime dalga halinde çarpıyor bir anlık denge kaybı yaşatıyor bunun için doktora da gittim fakat hangi makineye girdiysem de hiç bişi yok dediler neler oluyor bilmiyorum kayboluyor gibiyim ..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Şu metal sesler olayını ben de merak ediyorum. Özellikle sofrada çatal kaşık sesleri aşırı derecede beni de rahatsız ediyor. Normal bir şekilde olmuyor, sanki beynime beynime vuruyorlar gibi hissediyorum. Musallat vakası falan yaşamadım, bunun da onunla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
Şu metal sesler olayını ben de merak ediyorum. Özellikle sofrada çatal kaşık sesleri aşırı derecede beni de rahatsız ediyor. Normal bir şekilde olmuyor, sanki beynime beynime vuruyorlar gibi hissediyorum. Musallat vakası falan yaşamadım, bunun da onunla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Beni de birşeylerin düşme sesi veya hızlıca yere bırakılan maddelerin sesleri çok etkiliyor. Sanki beynimin içinde oluyor. Yapan kişiye saldırmak istiyorum. İlginç. :/

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kişisel yada psikolojik bir şey olabilir, benide akan suyun sesi çok ve suya çarpma sesi etkiler, o ses o kadar yüksek ve rahatsız edici gelir ki. Başkalarının umru bile değildir, tek ben :/
Herrkesin rahatsız olduğu şeyler olabilir, başkasınada normal gelebilir yani.. gidip sustururum geçer :)