Gördüğüm İnsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aron önce böcek,sonra ışık olayı,şimdi gizemli insan.Velhasıl action bi insansın hep diyorum.:D
Üçüncü ve son kez diyorum ki ;madem sen çekiniyorsun yanında biri olsun ve durumu teyit etsin.
Ben çekingenliğimi kırarım diyorsan ne alâ.O zaman bizzat kendin yanına git.Çok meraksızsın Aron.:)Ben olsam duramam bu kadar zaman hayatta.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Aron önce böcek,sonra ışık olayı,şimdi gizemli insan.Velhasıl action bi insansın hep diyorum.:D
Üçüncü ve son kez diyorum ki ;madem sen çekiniyorsun yanında biri olsun ve durumu teyit etsin.
Ben çekingenliğimi kırarım diyorsan ne alâ.O zaman bizzat kendin yanına git.Çok meraksızsın Aron.:)Ben olsam duramam bu kadar zaman hayatta.
Bugün 5 te çıkacağım görmem kesin arkasından mesaj yazar gibi fotoğrafını çekeceğim yada gördüğüm an videoya alacağım.

Semar

Kayıtlı Üye
Bugün 5 te çıkacağım görmem kesin arkasından mesaj yazar gibi fotoğrafını çekeceğim yada gördüğüm an videoya alacağım.
saat 5 te bu konuya kilit olunur gibi geliyor , son dakika son dakika acaba köşedeki gizemli insanın sırrı ne :) şaka bir yana acaip meraklandım kimdir nedir neden izler ne yer ne içer .. bide foto olursa süper olur

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Flood için üzgünüm videosunu çektim asansörde izlemeye başladım başlattıktan 2 saniye sonra asansör sarsıldı.Eve telaşla girdim.Videoyu açtım.Videoda o adam yoktu.En küçük eseri bile yoktu.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
[video=youtube_share;7kL4aqPQbmI]http://youtu.be/7kL4aqPQbmI[/video]
Kamburumsu duran ve ağzında sigara olan gir-beyaz gömleği olan biri olmalı.Yürüyordu.Yada ben göremedim.Saçları kel gibi.Gri saçı var.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aron sanırım doktora gitmelisin.:/
Eğer bu paranormal bir temassa çok daha açık ve aslında özel olması gerekmez miydi ? Videoyu yavaşlatılmış bir şekilde izledim, açıkçası çok daha aydınlatıcı bir video olmamış.Neden bu kadar heyecanlı bir çekim yaptın ?
Anlamadığım şey adam madem video da yok sen çekim yaparken olmayan bir şeyi mi çektin ? Veya bu sadece kamera da görünmeyen bir şey mi ?

Semar

Kayıtlı Üye
[video=youtube_share;7kL4aqPQbmI]http://youtu.be/7kL4aqPQbmI[/video]
Kamburumsu duran ve ağzında sigara olan gir-beyaz gömleği olan biri olmalı.Yürüyordu.Yada ben göremedim.Saçları kel gibi.Gri saçı var.

Yolun karşısında biri yürüyor bol bir gomlek var ust govdesi sisman gibi boyu cok uzun degil arabalar belinin üstünde kalmis sanki o mu

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yolun karşısını mı çektin yoksa bulunduğun kaldırımı mı?
Tam dibinde yürüyen ayak izleri gördüm desem ortalık karışır mı acaba :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Yolun karşısını mı çektin yoksa bulunduğun kaldırımı mı?
Tam dibinde yürüyen ayak izleri gördüm desem ortalık karışır mı acaba :D

Bayilivercem simdi.Uzun versiyonu var.Acilen atmam gerekti suan kati bir ortamdayim.

Semar

Kayıtlı Üye
Şaka gibi herkes farklı birsey demiş, arena vardı eskiden aynı onların çekim kalitesinde olmuş, resmen adamı kovalar gibi cekmissiniz :/

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Bence ilk fırsatta çekimi tekrarla ve daha sakin bir çekim yap. Telefonla çekiyorsun sanırım.
Telefonu da yan tutarsan videoyu da izlerken kafamızı sağa çevirmeden izleriz :D
Bir de çektiğin adama(!) fazla yaklaşmadan çekersen, aranda birkaç metre mesafe olursa daha iyi.
Hatta ben olsam çekim yaparken konuşurdum örneğin şu anda yürüyor, arkasından yürüyorum, sağımda yürüyor, sabit duruyor gibi durumunu belirtirsen
videoyu incelemek isteyenler için daha yardımcı olmuş olursun. Kolay gelsin. Sevgiler...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
[video=youtube_share;F0vzbT63ZCc]http://youtu.be/F0vzbT63ZCc[/video]
Bu 11 saniye daha uzun.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Sayın Aron, 4. saniyeden itibaren sadece yolun karşısında mağzanın önünde oturan bir amca görüyorum birde sol başta parketmiş gri arabanın orada dikilen siyah giyimli flu biri ve halı mağazası sanırım diğeri oradada biri var. Yada o kişiyi sadece siz görüyorsunuz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...