Gördüğüm İnsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Her dışarı çıktığımda en az 2 kez görüyorum ve artık şüphelenmeye başladım.Hep aynı kıyafette oluyor kıyafetti ne pisleniyor ne temizleniyor.Ağzında hep sigara oluyor.Sokaklarda boş boş geziniyor ne insanlar onu görüyor nede o insanları (sanki görünmez).Beni kuşkulandıran olay.Beni her güldüğünde ne yaparsa yapsın bana bakıp gülmesidir.Gülümser.Bir kaç tanıdığa sordum ve hiç biri adamı görmediğini söyledi sizce bu bir ruh mu yada ben mi paranoyaklaştım?

Flood için üzgünüm sadece bana gülümsüyor.Diğer insanlara sanki öfke yada anlamsızca bakıyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok uzun zamandırmı yaşıyorsun bu durumu?Sonradan birilerine sormak değilde,gördüğün anda en yakınında kim varsa "şurdaki insanı görüyormusunuz"diye sorsan.En kolay çözüm bu bence.Etten kemikten birimi o anlaşılır en azından.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Çok uzun zamandırmı yaşıyorsun bu durumu?Sonradan birilerine sormak değilde,gördüğün anda en yakınında kim varsa "şurdaki insanı görüyormusunuz"diye sorsan.En kolay çözüm bu bence.Etten kemikten birimi o anlaşılır en azından.
Utangacım ben sesini hiç duymadım.Fazla uzun değil 2-5 ay önce başladı.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Her dışarı çıktığında görmen tuhaf bi durum.Kesin birşey söylenemez ki..Yani ruhanimidir,inmidir cinmidir,insanmıdır,bundan bile emin değiliz.Bunun önce netleşmesi gerek.Senden başka birinin yanında olup teyit etmesi gerek.Böyle biri var mı yoksa sadece sen mi görüyorsun?Bunu anlamak lâzım,en kolay yol bu.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Fotoğrafını çekmeyi dene eğer fotoğraf da çıkarsa görünmez değildir :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
5 ay mı?? Kısa mı? Bence çok uzun hemde bu kadar durağan bir kafaya takma için. Bende bazı şeyleri kafaya takarım ama taş çatlasa bi hafta sürmez,Anlamadım mı ki neyin utangaçlığı bu? Bu kişi yaşlı mı, sokaklarda teyze ve amcalara laf atmak konuşmak hobim olduğu için bana çok normal geliyor. Zaten böyle yanlız yaşlılar konuşucak insan arar, git ne oluyor ne? Yoksa bu işin sonu takıntı olur, sokaktan geçen insanları takma bu kadar, derdin varsa söyle, platonik aşk olsa bu sürede çoktan birbirlerine açılınır çıkar ve ayrılırdı bile... aron cok ciddi söylüyorum, sokaktan geçen normal bir insan bu :D aklına neler geliyor bilmiyorum ama çok fantastiksin :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
5 ay mı?? Kısa mı? Bence çok uzun hemde bu kadar durağan bir kafaya takma için. Bende bazı şeyleri kafaya takarım ama taş çatlasa bi hafta sürmez,Anlamadım mı ki neyin utangaçlığı bu? Bu kişi yaşlı mı, sokaklarda teyze ve amcalara laf atmak konuşmak hobim olduğu için bana çok normal geliyor. Zaten böyle yanlız yaşlılar konuşucak insan arar, git ne oluyor ne? Yoksa bu işin sonu takıntı olur, sokaktan geçen insanları takma bu kadar, derdin varsa söyle, platonik aşk olsa bu sürede çoktan birbirlerine açılınır çıkar ve ayrılırdı bile... aron cok ciddi söylüyorum, sokaktan geçen normal bir insan bu :D aklına neler geliyor bilmiyorum ama çok fantastiksin :D
70 yaşı görümünde

La-edri

Kayıtlı Üye
Aaron yarin yine görürseniz ona yaklasin ve kendisine saatin kac oldugunu sorun, yada bir adres sorun,muhatab olun artik.Siz onun hakkinda cok sey düsünüyorsunuz bence onunda sizin hakkinizda buna benzer fikirleri vardir,:)

kıvep

Banlı Kullanıcı
70 iyiliğininümündeTE]
Tamam işte, sayın yaşlılar hep sokaklarda gezer, yürür belki camiye gidip geliyordur orası onun yolunun üstüdür. Belki benim dedem bile olabilir, gidip konuşursan dövmez seni. 5 aydır bakışıyorsunuz git açıl artık aron :D
Şaka bir yana cidden, bu kişinin nesi seni bu kadar düşündürüyor? senin iyiliğini istiyorum, Bu olayı bir en yakın zamanda çözüme ulaştır, ben normal insan olduğunı düşünüyorum ama fantastik bir yönü olduğunu düşünüyorsanda bir konuşma bir olay olsun, böyle sallantıda var mı yok mu nedir gibi düşünceler meşgul eder beyni

AronArcher

Banlı Kullanıcı
70 iyiliğininümündeTE]
Tamam işte, sayın yaşlılar hep sokaklarda gezer, yürür belki camiye gidip geliyordur orası onun yolunun üstüdür. Belki benim dedem bile olabilir, gidip konuşursan dövmez seni. 5 aydır bakışıyorsunuz git açıl artık aron :D
Şaka bir yana cidden, bu kişinin nesi seni bu kadar düşündürüyor? senin iyiliğini istiyorum, Bu olayı bir en yakın zamanda çözüme ulaştır, ben normal insan olduğunı düşünüyorum ama fantastik bir yönü olduğunu düşünüyorsanda bir konuşma bir olay olsun, böyle sallantıda var mı yok mu nedir gibi düşünceler meşgul eder beyni
Görende aşığız sanacak :D garibime giden bi insanda küçük bir değişiklik olur.Yüzü biraz daha kırışıklanmaya uğrar.En azından ayakkabısında leke olur.Adam ilk gördüğüm günkü gibi.Bu arada balkonda tanıdık ile konuşuyordum o adamı gördüm baksana şu adam tanıyor musun sigara içeni dedim.Sigara içen nerde dedi.Ya şaka yaptı yada gerçekti telefon ile fotoğrafını çekmeye çalışacağım yada Merhaba diyeceğim.Saat sorabilsem keşke.Adamın galiba telefonu yok ama saati vardı galiba.Eğer uzun zamandır mesaj gelmiyorsa ya vampir ya kurtadamdır onunla kaçmışımdır :D:D:D

La-edri

Kayıtlı Üye
70 iyiliğininümündeTE]

Kivep öyle deme :p

Ben üni zamaninda her gün ayni saate evi terk ederdim ve üniye hep ayni tasiti ayni yol uzerinden kullanirdim,yolumun üstünde bir köse vardi büfe kenari, o kösede her gün ayni kadini ayni posisyonda görürdüm kadin bir ayagini duvara yaslar sigara icerdi, her gün her gün..Baskasida olmazdi sabahin körü.
Belirli bir zaman sonra artik ben köseye yaklastigimda beni bekleyen manzarayida tahmin edebiliyorudum. Bu kadin sihayi bir kadindi sac modeli hep ayniydi hep kot pantolon giyerdi hep ayni mont olurdu ve vazgecilmez sigarasi. Yahu insan hicmi pozisyon degistirmez, bir sabahda büfenin baska yaninda bekle dimi.. O ban bakardi ben ona hic selamlasmazdik ama birbirimizin ilgisini cekerdik, zira ben onu her gun görüyorsam oda beni her gün görüordu, fark suydu benim kiyafetim halim degisirdi onun degismezdi.

Bir zaman sonra bu manzarayi hergün ayni saate görmek benim algimi kurcaladi, paranoyak oldum.O sahne beni cok etkilemisti, artik hersey izafi olmaya baslamisti, o sahne sabit fakat diger hersey degisiyor, belkide o sahne benim hayatimdi belki cehennemimdi, belki suurumda kitli bir sahneydi ve surekli suurum bu sahneyi kusuyordu, belki ben hic universiteye gitmiyordum gunlerden persembe degildi aylardan ocak degildi, belki hayatim bir kurgu idi ve sabit olan tek sey bu sahnenin kahramani o siyahi kadindi :D ya ya.. böyle oluyor yani, naptim yolumu degistirdim bu iskenceyi daha fazla kaldiramadim :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ha bu arada şunu da sıkıştırayım.İş arıyordum hisslerimle iş arayan yerleri hissetmeye çalışıyordum pusula mantığıydı.Bir yöne dönüyordum enerji hissedersem takip ediyordum.1 değil 2 değil 3 değil tam 4 kere 2 kişiyi buldum.Ne kadar uzaklaşsam da onlara gidiyordum.Cidden büyük bir enerjileri vardı.En sonunda sanki gps taktım gibi hissettim utandım eve çıktım.Çoğunlukla varlık temasları Melek enerji(Micheal) ile arttı.Bazen yansımam da biraz uzağında 10 cm falan sarı bir ışık hüzmesi görüyorum kayboluyor.Cidden gördüğüm bazı kişilerin ya melek yada uzaylı olduğunu düşünüyorum artık.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bence tekrar gördüğünüzde tam bakışırken bayılma-kalp krizi taklidi falan yapın.Ama gerçekci olsun, eğer yardımınıza geliyorsa sizindir gelmiyorsa hiç sizin olmamıştır zaten.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bence tekrar gördüğünüzde tam bakışırken bayılma-kalp krizi taklidi falan yapın.Ama gerçekci olsun, eğer yardımınıza geliyorsa sizindir gelmiyorsa hiç sizin olmamıştır zaten.
İsterseniz duvara sıkıştırıp dudaklarına yapışayım :D

Semar

Kayıtlı Üye
Bence kesin konusmalisiniz . Insan merak eder yahu " ne işiniz var sokaklarda in misiniz cin misiniz " derdim kesin hem şakayla karışık haa cinim lafını duysam napardim bilemeyeceğim ama en azından hayali boyle olmamalı insanın ..millet manken sanatçı yakışıklı güzel birilerini görür sizede gözüken 70 yaşında olmuş. Boyle adalet olmaz . En azindan sirf bu yuzden gerçekliğini kanitlayin ve bize nolduğunu anlatin merak ettim :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
[QUOtanımadığım ;312863]
Keşke bir merhaba deseymişin :D
Bilmiyorum belkide anormalim ama gözümün gördüğü herşeyle konuşmak gibi bir eğilimim var. Gözlerim ve çenem ayni andan çalışır :D
Kesin konuşulcak bir olay meydana gelirdi ve ben o büfedeki kadınla ve aron un karşılaştığı dedeyle iyi kanka olurdum :)
La edri, sende o siyahlı kadını hafızanda farklı değişik bir yere koymuşsun, nenedenini cidden merak ediyorum ayni şekilde aron, seninde o kişiyi farklı görmenin nedeni ne?
Aslında bende bir kaç kere çok garip olduğunu düşündüğüm biriyke 1 kez 1 kaç dk karşılaştım, (en fazla 1 dk dır çünkü 2.dk konuşmaya başlarım) sokakta karşılaşıp garip olduğunu düşündüğümüz yabancılar...konuyu bir çözüme kavuşturalım :)

Love Song

Banlı Kullanıcı
Paranoyak olduğunu düşünüyorum fakat paranoyak olman izlenmediğin anlamına gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...