Sevgilim başka şehirde kavuşmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Gerçekten bir aşk beslediğim kız ankarada ben adanadayım. Kavuşmak için dua zikir gibi ne önerirsiniz ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Özel durumunuzun detayını bilemiyorum,farklı bir engeliniz yok ise ;ya siz Ankara'ya gidersiniz ya da o Adana'ya gelir.Siz Yeni Zelenda'da arkadaşınız Türkiye'de gibi büyütmüşsünüz gözünüzde.:)
Dediğim gibi özel bir engel yok ise; dua istenecek bişey olduğunu düşünmüyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Nasıl bir dua istiyorsunuz duayı okuduğunuzda sevdiğinizin yanına ışınlanmak gibi bir dua mı ? lviv'in dediği gibi özel bir durum yok size engel olucak ama dua istiyorsanız aklıma tek gelen dua budur ama böyle bir duada yok sanırım.
Kavuşamamanızı sağşayan özel bir sebep var ise onu belirtin bence yok ise o şehre gitmekten başka ne yapabilirsiniz ki ?

Semar

Kayıtlı Üye
bence kimse bi yere gitmesin, hem kavuşunca aşk olmazmış .. yaş biraz küçük gibi geldi bana :) o yüzden zamana bırakın kimse için büyük adımlara değmez uçakla arası ne kadar gidin gelin tatilleri beraber geçirin bunun için kavuşma duasına değil para duasına ihtiyacınız var bence :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Üç gulfü bir elham oku.
Sonra sizi Adana'dan alacak otobüsün evinizin önünde beklediğini göreceksiniz. Otobüse bindiğinizde bir de innaytaynayı okuyun. Yolculuk çabuk bitecektir. Hayırlı yolculuk..

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Sanırım arkadaş kızı buraya getirtmek istiyor bunun için büyüler mevcut.

Keira

Moderator
Sevgili üyeler yorum yaparken cümlelerimiz dikkat edelim alaycı olmasın.

baysal01

Kayıtlı Üye
Geçin dalganızı benim ne acılar çektiğimi anlamaya aklınız yetmez. Üniversiteyi kazanamadım 1 sene daha ayrı kalıcam mecburen. Benim bir şekilde ek tercihlerden ne bileyim kpss tercihlerinden falan gitmem lazım. Öyle dalga geçtiğiniz kadar kolay olmuyor baba eline bakarken. Beni dalgaya alanlar aynı acıları yaşarlarda o zaman anlarlar inşallah

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Geçin dalganızı benim ne acılar çektiğimi anlamaya aklınız yetmez. Üniversiteyi kazanamadım 1 sene daha ayrı kalıcam mecburen. Benim bir şekilde ek tercihlerden ne bileyim kpss tercihlerinden falan gitmem lazım. Öyle dalga geçtiğiniz kadar kolay olmuyor baba eline bakarken. Beni dalgaya alanlar aynı acıları yaşarlarda o zaman anlarlar inşallah
Seninle dalga geçen yokki burada sorun mesafelerde ise ne duası önerebiliriz ki ? Aslında hepimiz bunu demek istedik.
Adana da sadece hafta sonlarıda çalışarak bir gelir elde edebilirsin olmadı kendin birşeyler üretip sosyal medyadan satabilirsin

Semar

Kayıtlı Üye

kafanızı bu kadar sevgiliye yoracağınıza ders çalışsanız şuan kazanmış okuyor olurdunuz.. okumak zorunda değilsiniz baba eline koca eline bakmakta kişilikle alakalı çok zorunuza gidiyorsa işe girer çalışır aynı zamanda üniversiteye girersiniz. ayrıca dalga geçildiğini düşünüyorsanız daha mantıklı olun bu duruma düşmeyin. kimseye durduk yere bedduaya hakkınız yok he tutacağını düşünmüyorum da gerek yok herkes ektiğini biçiyor sonuçta..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Üniversiteyi ilk girişinde kazanamayan binlerce insan var.Baba eline bakıyorsanız ,sizde okulunuzu bitirip eliniz ekmek tutana kadar zaman zaman görüşmeye razı gelmek durumundasınız.Ayrıca 2015 yılındayız.İletişim araçları artık öyle bir vaziyetteki attığınız her adımda birbirinizden haberdar olabilirsiniz.Kendi mesajım adına dalga geçicek tarzda bir yorum yapmadım,kimseninde kötü niyetle yorum yazmadığından eminim.Böyle genç ve üniversite aşamasında olan bilincli olduğunu düşündüğüm birinin beddua ile mesaj yazması ne demektir ,nasıl birşeydir?Önemsemesek zaten tek bir kelime yazmazdık emin olun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı

Sizinle dalga geçilmesini istemiyorsanız lütfen kendinizi öyle bir duruma düşürmeyin. İlk olarak, mesajda belirttiğiniz sevdiğiniz kişi başka şehirde ve ona kavuşmak için dua ve zikir istiyorsunuz. Biraz mantıklı düşünecek olursak bu asıl sizin bizimle dalga geçtiğinizi gösteriyor. Herkese sözüne göre muamele yapılır, burada kimse size düşmanlık beslemiyor.
Bir soru sorarken yanlış anlaşılmak istemiyorsanız ya ayrıntısıyla yazın, ya da kimseye cevabından dolayı beddua etmeyin.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Arkadaş bu konularla alakalı bilgisiz olabilir bir isteği olabilir ama bunu alaycı tavırlarla yanıt vermek ne kadar doğrudur tartışılır .Kavuşmak için zikir, dua yoksa arkadaşa sabır için özleminin önüne geçmesi için zikir dua önerebilirsiniz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...