enerji aliş verişi şifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfa1

Kayıtlı Üye
merhabalar.

ilk nasıl baslaıını ozetlıcem sonra kou hakında yardım edebılecek bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım...

bır sure once yası 50 60+ bı bayanla konusuyoduk.konu dondu dolastı enerjıye geldı.ve dedıkı sen cok enerjı calıyosun.anlamadım ve sormaya basladım.ıstegım dısında enerjım dusmesı durumunda yanımdakı ınsanların enerjılerını calıyomusun ve kendıme ekleyıp kulanıyomusum.bır nevı beslenme.ılerleyen muhabette bunu ısteımlede yapabıleceımı soyledı.yanı ıstek dısı caldıgım enerjı ıle bılınclı alınan enerjıden bahsedıyorum.bır sure bunu denedım cok ılk baslarda ( 1 *2 ay kadar ) bu etkı cok cok zayıftı.sonrasında okadar artıkı enerjısını aldıgım ınsanlar halsızlesebılıyordu.hatta 2 kısıyı uyuya kaldıını gordum.sonra dusundum.madem normal enerjı alabılıyorum dıer enerjılerıde alabılırım. nazar yada yapılan buyuler bılırsınızkı bunlarda bı enerjıdır ınsanın cakrasına yerlesen. denedım ve evet ıse yaradı.en basta annemde denedım cok sık nazar olur.sol elımı gousune koyarak cektım ve kendısı buna ınanmayan gulen bı ınsan olmasına ragmen sasırdı ve ınandı. ılk acı cektıını saplanan ıgneler gıbı bı acı hısetıını sonra butun aırlık ve baskı gıtıını soyledı yanı nazar gıtmıstı.ama aldıktan sonra kollarımda karıncalanma bacaklarımda vucudumda hatta cenemde.konusmakta zorlanmaya baslamıstım bı nevı felc olucak gıbıydım.arastırdım bu enerjıyı aldıımız gıbı verebıldıımızıde ogrendım.sonradan bıkac denemede aynı etkıle elımı topraın altına koyup kendımden attım.1 kere bı kus ustunde denedım ve bu kus garıp davrandı sonrasında oldu. sonra anladımkı ınsanlar kotu amacla kulansalar bıle aslında sıfa ılestırme ıcın cok guclu bır metod.

ısın yardım ıstedıım kısmı su.bu sıfa ve ıyılestırme yapan ınsanlar varmı bunun bı egıtımı varmı.taktıklerı kolaylıkları daha guclu ılesmeler ıcın gerekenler.benım kendı kendıme gelıstırdıklerım cok guclu olmamakla beraber bılgısızlıgımden dolayı ben cok zarar goruyorum.kendımı korumanın bır yolu varmı ıyılestırırken.

yardım edersenız gercekten cok sevırınırım.bılıyorsunuzkı cok fazla ınsana buyu yapılıyor ve zarar goruyolar.bosanmalar.cınsel organ ustune yapılan blokaj buyulerı cocuk olmasını engelleyen buyuler.bunları kaldıra bılmek ıstıyorum kı kendımde mınımum zararla. bır baskasına yardım ederken kendımı oldurup hayatımı zından etmekte ıstemem.

sımdıden sağolun...

Admin notu: Konuları ilgili bölüme açınız. Tüm sorularınız sorular bölümüne açılmalıdır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sizinki psişik vampirlik yani enerji çalmanız.Sitede pekçok paylaşım oldu bu konuda ,öncelikle bunları okumalısınız.Şifa eğitimi ile ilgili Urum'a danışın dilerseniz.

alfa1

Kayıtlı Üye
Sizinki psişik vampirlik yani enerji çalmanız.Sitede pekçok paylaşım oldu bu konuda ,öncelikle bunları okumalısınız.Şifa eğitimi ile ilgili Urum'a danışın dilerseniz.
cok ozur dıleyerek yanı kaydoldum.Urum nedır kımdır nasıl danısıcam ulasıcam ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Enerji vampirliği negatif enerji çekmez. istekli olarak yapılan bir şey değildir. kişi bunu kontrol etmez. kontrol edilebilir alınacak kişiler seçilebilir, alınacak miktar ya da tür seçilebilir. Pozitif olarak enerji çekenler içinde psişik vampir ya da enerji vampirliği ismi kullanılabiliyor. Burda doğru tanımlama nasıl yapılabilir kısımını elbette tartışabiliriz. tam bir merci olmadığı ve bireysel olarak çok farklılık olduğu için para-psikolojide çok ciddi bir kavram kargaşası yaşanıyor.

bioenerjiyi kullanabilen kişiler, niyet enerjisi ya da adını bilemediğimiz başka bir enerji yönlendirme türüde bu söylediklerinizi yapabilir. ben bazı yetileri tanımlayamıyorum ya da ortak bir isim veremiyorum vermekte aslında istemiyorum. bir özellik uyarken diğeri uymaya bilmiyor. pek çok kişinin içinde bir enerji küresi olduğunu bu enerji küresinin ürettiği enerjiye göre kendi rengi yapısı ve yapabildiklerini varsayıyorum. bu nokta üzerinden devam edeceğim.

sahip olduğunuz bu enerjiyi içsel rehberliğiniz ile birlikte nasıl kullanacağınızı keşfetmişsiniz ve keşfetmeye devam edeceksiniz. nasıl kendi rehberliğinizi kendiniz yapıyorsanız yine bu şekilde yapmaya devam edeceksiniz. bir başka kişi sizde kapılar açabilir fakat daha fazlasını yapamaz. bu kapı açma dediğimiz şey yeni bir bakış açısı kazandırma, hatalı bir bakış açısını düzenleme şeklinde olabilir. tabi ki rehber diye bahsettiğimiz kişi doğru bir rehber ise bunu yapabilir. burada önemli olan bir rehber aramak değil, kendi rehberliğiniz de daha çok okumak daha çok araştırmak, iç sesinizi dinlemek ve daha çok çalışma yapmak şeklinde olacaktır. eğer mevcut olarak yapabildiğiniz bir şey varsa bunu başkalarının düşünce ve fikirlerinizle kirleterek yerine, düşe kalka kendiniz öğrenmeniz aha sağlıklı bir yolda ilerlemenizi sağlacaktır. eğer bir konuda bir şey yapıp bunda iyi bir sonuç alıyorsanız devam edersiniz alında bu kadar basit. içsel rehberliğinizle devam edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...