Çakranın Açıldığı Tam Olarak Nasıl Anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliherif

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 2 gündür düzenli olarak 3. göz çakrası açma meditasyonları yapıyorum, bugün en son yaptığım 30 dakikalık meditasyondan sonra alnımda müthiş bir gerilme oldu ve başımın ortasında resmen zonklayan 1 saatlik bir ağrı girdi.Çakranın açıldığını tam olarak nasıl anlayabilirim veya bu çalışmaları daha ne kadar sürdürmeliyim ?

Çakralar kategorisinde bir sürü konu okudum fakat cevabımı tam olarak bulamadım, hatta size baktığım bir konudan şu mesajı gösterebilirim : "Ancak bunun için hangi çakramız açık, hangisi kapalı, bunu öğrenmeliyiz. Bu işlemi ise rahat bir şekilde, bir sarkaçla ya da alyansa ip bağlayarak yapabiliriz. İçimizden diyoruz ki, çarka açıksa saat istikametinde, kapalı ise ters istikamette dönsün. Bu bizi zihinsel olarak etkiliyor ve doğanın pozitif yönü saat istikametinde olduğu için, eğer çarka açıksa o istikamette dönüyor. Kapalı ise ters istikamette dönüyor. Tars istikamette döndüğü durumda o çarka kapalı anlamına geliyor ve açılması gerekiyor."

Konu şu: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=2768

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çakralar dengesizleştiği zaman pek çok belirti ile anlayabiliriz. En basit yöntem sarkaç kullanımı. Sarkaç çakranın olduğu noktadan 10 -15 santim uzakta tutulur ve beklenir. Sarkaç dönmeye başlar. erkelerde kök çakra saat yönünde kadınlarda saat tersi yönde döner. Sarkaç eğer cinsiyete ve çakraya uygun dönüş yönünde değilse dengesi bozulmuş demektir.

çakra dönüş yönleri

kadın
kök çakra saat tersi yönde
sakral çakra saat yönünde
mide çakrası saat tersi yönde
kalp çakrası saat yönünde
boğaz .akrası saat tersi yönde
3. göz çakrasısaat yönünde
tepe çakra saat tersi yönde

kök çakra
sakral çakra saat tersi yönde
mide çakrası saat yönünde
kalp çakrası saat tersi yönde
boğaz .akrası saat yönünde
3. göz çakrası saat tersi yönde
tepe çakra saat yönünde

gizliherif

Kayıtlı Üye
Çakralar dengesizleştiği zaman pek çok belirti ile anlayabiliriz. En basit yöntem sarkaç kullanımı. Sarkaç çakranın olduğu noktadan 10 -15 santim uzakta tutulur ve beklenir. Sarkaç dönmeye başlar. erkelerde kök çakra saat yönünde kadınlarda saat tersi yönde döner. Sarkaç eğer cinsiyete ve çakraya uygun dönüş yönünde değilse dengesi bozulmuş demektir.

çakra dönüş yönleri

kadın

kök çakra
tepe çakra saat yönünde

Teşekkür ederim, benim anlamadığım nokta şuydu sarkaçı nasıl yapacaz, basit bir şekilde alyansa ip geçirmek diye okudum ama ipe geçirilen alyans nasıl dönecek veya hangi şekilde dönecek?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yüzük, taş, kolye ucu her şey olur. küçük bir nesne ve olan her şey olur. sarkaçlar satılıyor onları da alabilirsiniz. nasıl dönecek sorusunu anlamadım. ya da hangi şekilde dönecek sorunuzu da anlamadım.

gizliherif

Kayıtlı Üye
yüzük, taş, kolye ucu her şey olur. küçük bir nesne ve olan her şey olur. sarkaçlar satılıyor onları da alabilirsiniz. nasıl dönecek sorusunu anlamadım. ya da hangi şekilde dönecek sorunuzu da anlamadım.

Mesela bir yüzüğün arasına ip geçirdik, yüzüğü çakranın 15 santim ilerisine getirdik, sorumuzun cevabını alırken yüzük ipten sağa sola mı sallanır demek istedim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

çakra dönüş yönleri

kadın

kök çakra
tepe çakra saat yönünde

cevap burada zaten. soru sormanıza gerek yok standart dönüş yönleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...