Rüyamda Söylenen Şey

AronArcher

Banlı Kullanıcı
10 saat uyumuştum.Tam gördüğüm bir rüya hatırlamıyorum.Uykumun sonunda bir ses duydum kısık ve boğuk bir sesti kulağıma fısıldıyordu sanki ardı aardına bu kelimeleri söyledi
"Diktatör geliyor."en sonunda evimizin zil sesi ile uyandım.Kapıya baktığımda kimse yoktu kimsede zili çalmamıştı.Zilin yukarıdan çalınması gerekti...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Uyanma anı, uyanıklık anıdır artık. Bendenden önce beyin ayılıyor, açılıyor. Gün içinde insanlardan yada etraftan duyup beynin kayıt aldığı bazı sesler yankılanabilir bu şekilde. tam uyanma anında olur bu, ama normal gün içindeyse bilemem.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Uyanma anı, uyanıklık anıdır artık. Bendenden önce beyin ayılıyor, açılıyor. Gün içinde insanlardan yada etraftan duyup beynin kayıt aldığı bazı sesler yankılanabilir bu şekilde. tam uyanma anında olur bu, ama normal gün içindeyse bilemem.
Normal gündü hala uykum var :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Uyanma anındamıydı? Yoksa gün içinde bi saatte mi??

Semar

Kayıtlı Üye
10 saat uyku :) iyi allahtan '' oo maşallah uyuya uyuya tosun gibi oldun '' sesi gelmemiş :)

godsadsmoke

Kayıtlı Üye
"Zalim dikdatör halkına kan ağlatıyor." Geldi direk aklıma sayın Aron, belki de bu oyun videosunu görüp etkilenmiş olabilirsiniz :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Genellikle izledigim seyler dizi oluyor diktatorun anlamini bile internetten arastirdim.