Cinler hakkında yardım edebilecek kimse varmı ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SweeTCasH

Kayıtlı Üye
İş
HeRÅŸey
Kız arkadaşımın kardeşini sürekli banyoda rahatsız ediyorlar dokunuyorlar gülüp eğleniyorlar hiç rahat bırakmıyorlar lütfen yardım edermisiniz ? Bir kaç kerede ilişkiye girmeye çalışmışlar

Ansolo

Kayıtlı Üye
Sitede bunun benzeri konularda yardım edilmiş.

durubilir

Banlı Kullanıcı
banada cok olurdu insanlardan sogutuyolar.karşı cinsten falan cekindiriyolar. allah yardımcısı olsun banada hergün ilişki teklif ediyolar ama biliyorumki bunu yüzsüz insanlar telepatiden yapıyolar. cinler vesile çevresinde eski erkek arkadaşı yada sınıfında bi sörfçü olabilir onlar şörf diyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu tür durumda olanlar bir parapsikolog'dan yardım almalıdır mutlaka

sekiz8

Kayıtlı Üye
Cin mektubunu bulun beyaz muşambaya sarın boynunuza takın. banyo yaparken sudanda etkilenmez, uzaklastırmanın en basit ve etkili yolu bu

yare-i yarim

Moderator
İş
ben gittim uyku ilacı veriyolar paso :/ gatayada gittim ordada anti deprasan veriyolar....
Psikiyatrist demedim parapsikolog dedim yani inler cinler periler mevzularından anlayan yapılması gerekeni bilenler :) Urum veya yule ye danışın derim.

Cin mektubunu hiç tavsiye etmiyorum o mektup hz.peygamber tarafından bir sahabesine özel olarak yazılmıştır ve o mektup koyulması durumunda kişinin başına daha kötü şeyler gelebilir internette okuduğum bir yorumda bir kişinin babası alıp bu mektubu koymuşlar sabah hastaneye kaldırmışlar sonrasında.
İslami olarakta varlıkların musallatından kurtulmanın yolu vardır ama bunun yolu bu mektup değildir emin olun.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Biz kime verdiysek sorun cıkmadı Allaha şükür, internette yazan cin mektuplarının hic biri dogru değil

yare-i yarim

Moderator
İş
Biz kime verdiysek sorun cıkmadı Allaha şükür, internette yazan cin mektuplarının hic biri dogru değil

Peki diyelim bu arkadaş aldı kullandı başınada bir iş geldi nasıl kurtarıcaksınız ?
Ayrıca kime verdiysek dediğiniz kişilerin yaşadıkları belki psikolojik bir durumdur yada bilinçaltıyla alakalıdır da bu sebepten düzeldi
bunu bilemeyiz her işi uzmanından danışmak lazım,benimde bir yakınımın musallat durumu var bende bilirim ona al cin mektubunu taşı demeyi ama o mektup sahibinden başkasına fayda vermiyor defalarca tecrübe edildi bu aklın yolu birdir herşeyin en doğrusu uzmanından yardım almaktır.

sekiz8

Kayıtlı Üye
6 senedir bakıyorum bu işlere, allahın izniyle yardım elini uzatan kimseyi ne yanlız bıraktık nede zor duruma düşürdük, uzmanmıyım haşa ben cahilim, dogrusunu buldugu taktirde cok etkili bir yol

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
6 senedir bakıyorum bu işlere, allahın izniyle yardım elini uzatan kimseyi ne yanlız bıraktık nede zor duruma düşürdük, uzmanmıyım haşa ben cahilim, dogrusunu buldugu taktirde cok etkili bir yol

6 senedir bu işlere bakıyorsunuz ama Cin mektubu denilen uygulamanın gidişatı daha da kötüleştirdiğini bilmiyorsunuz? Garip...

Yanlış anlamayın ama uzman değilsiniz, bilgili değilsiniz ama konuya gelip üyenin hayatını, yaşadıklarını daha da kötüleştirecek bir tavsiye de bulunuyorsunuz, bu yardım etmek midir? Yardım etmek değil, yazmak için yazmaktır sadece.
Araştırıp, öğrenmek sonra da başka insanlara yardım etmek önemlidir.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Sanırsam dini inancınız islam.Yare-i Yarim'e katılıyorum Tai Chi Chuan'ada.Hocalardan yardım alın ama şarlatan olmasın.Derler ki "Kıyamete yakın dilinde dua elinde kitap olan kafirler artacak."Kardeşiniz abdest alabilir.Bir dua vardı girmeden önce okuyun diye tam fikrim yok
Girerken Okunacak dua:
Allahümme innî es’elükel-cennete ve ne’îmehâ Ve e’ûzü minennâri ve hamîmehâ.
Çıkarken:
Gufrânek. el-Hamdü lillahillezî ezhebe annil ezâ ve â’fânî.
tam bir anlamamam yok çevirisini şey diye girmişler
Allah’ım! cenneti ve içindeki nimetleri Sen’den isterim. Cehennem’den ve Cehennem’in kızkınlığından Sana sığınırım

“Mağfiretini isterim. Bütün hamdler benden eziyeti (dışarı çıkamamadan dolayı meydana gelebilecek sıkıntı ve pisliği) gideren Allah’u Teala’ya mahsustur.”

Bunlar etkiyi azaltabilir namazda kılsın kılmıyorsa.Ama hocaya gitmesini öneririm.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşımın kardeşini sürekli banyoda rahatsız ediyorlar dokunuyorlar gülüp eğleniyorlar hiç rahat bırakmıyorlar lütfen yardım edermisiniz ? Bir kaç kerede ilişkiye girmeye çalışmışlar
Burda bir sürü bu tarz durum okuyoruz.Niyeyse bu çok daha ciddi ve hemen müdahale edilmesi gerektiğini düşündürdü bana.Zaman kaybetmeyin ve Urum'a danışın derim.
Geçmiş olsun ve o kişi kısa zamanda umarım kurtulsun.

durubilir

Banlı Kullanıcı
şunu belirtmek isterimki bu cinler dünyaları karıyor abi ayrı bi sayfa gibi bişi olması lazım musallat yaşayanların. bilmediginiz çok şey var agrı sızı sancı gaz kaşıntı bulantı öksürük ve daha sayamadımız refleksif hareketleri yapıyolar. herkezde söz konusu ama ileri derecesi var bunun kendi alemine çekmeye çalışıyolar insanları anladınızmı tuhaf bize bagımlı kal ama insanları fazla tiye alma bizde senin insan bol diyolar .birde istediklerini yapmayın işkence yapıyolar... tecavüzler neki 5 yaşındaki cocuktan hatta bi serçeden bile korkutabilirler sizi istediklerini yapmaz iseniz. ama mutlaka bence hic degilse 1 insan vesile oluyor bunların bulaşmasına...
takıntı gibi psikolojik hastalıkların bunlardan oldugunuda gözlemlemiş olmaktayım. (şizofreni ve paranoya gibi hastalıklarda bunlardan oluyor . küçük yaşta aklını kısıtlıyolar insanların)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kişi önce beynini kullanmayı öğrenip onlara algılarını kapatacak korkmayıp rahat olmalı elinizin tersiyle bile itebilirsiniz onları... Benm açtığım bir konu var şeytanlardan korunmak için dualar o duayı günde okuyabildiği kadar okumalı...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kişi önce beynini kullanmayı öğrenip onlara algılarını kapatacak korkmayıp rahat olmalı elinizin tersiyle bile itebilirsiniz onları... Benm açtığım bir konu var şeytanlardan korunmak için dualar o duayı günde okuyabildiği kadar okumalı...

Ve bu işlerle durduk yere çok fazla haşır neşir olmamalı.Bir insanın evine misafir olarak bir defa giderseniz size geri dönüş yapmayabilir ama beş kez giderseniz illaki oda size konuk olacaktır.Evimizde uslu uslu oturalım ,misafir ağırlamayalım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yorum yapan arkadaşların olayı yaşayan kişinin değilde bir başkasının anlatımlarına dayanarak yorum yapmalarını hiç doğru bir rehberlik olarak görmüyorum. bir arkadaşımın yaşadıkları diye açılan her konu benim için tamamen anlamsız hiç bir şey ifade etmiyor. Bazen insanlar kendilerini bile doğru ifade edemezken bir başkası nasıl birini doğru şekilde ifade edebilir ve bir çözüm yolu arayabilir. Şahıs eğer kendi destek istiyorsa kendisi gelip anlatacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...